17-tur
27.09.2020 (YSH, 17:00)
Mash’al
0
Surxon
1
17-tur
27.09.2020 (YSH, 16:00)
Qo‘qon-1912
2
Bunyodkor
1
17-tur
26.09.2020 (SHN, 18:00)
AGMK
2
Qizilqum
1
17-tur
26.09.2020 (SHN, 18:00)
Navbahor
0
Nasaf
0
17-tur
25.09.2020 (JU, 17:00)
Metallurg
2
Lokomotiv
2
17-tur
25.09.2020 (JU, 17:00)
Andijon
2
Buxoro
1
16-tur
22.09.2020 (SE, 19:00)
Qizilqum
1
Mash’al
0
16-tur
22.09.2020 (SE, 18:00)
Bunyodkor
2
AGMK
3
16-tur
21.09.2020 (DU, 18:00)
Nasaf
5
Surxon
0
16-tur
21.09.2020 (DU, 17:00)
So‘g‘diyona
3
Qo‘qon-1912
0
16-tur
20.09.2020 (YSH, 19:00)
Navbahor
0
Andijon
0
16-tur
20.09.2020 (YSH, 17:00)
Buxoro
1
Lokomotiv
3
15-tur
17.09.2020 (PSH, 19:00)
AGMK
1
So‘g‘diyona
1
15-tur
17.09.2020 (PSH, 17:00)
Surxon
0
Qizilqum
0
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:30)
Mash’al
1
Bunyodkor
2
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:00)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
2
15-tur
15.09.2020 (SE, 18:30)
Lokomotiv
1
Navbahor
0
15-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Andijon
0
Nasaf
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Bunyodkor
2
Surxon
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Metallurg
1
AGMK
0
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
8-tur
25.09.2020 (JU, 17:00)
Dinamo
0
Neftchi
1
8-tur
25.09.2020 (JU, 16:30)
Xorazm
1
Turon
3
8-tur
24.09.2020 (PSH, 16:00)
Zomin
3
Oqtepa
1
7-tur
21.09.2020 (DU, 16:15)
Turon
1
Neftchi
1
7-tur
20.09.2020 (YSH, 16:15)
Istiqlol
1
Oqtepa
2
7-tur
19.09.2020 (SHN, 16:15)
Zomin
2
Xorazm
2
7-tur
18.09.2020 (JU, 17:00)
Sho‘rtan
2
Dinamo
2
6-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Xorazm
0
Istiqlol
1
6-tur
15.09.2020 (SE, 16:15)
Neftchi
3
Zomin
2
6-tur
14.09.2020 (DU, 17:00)
Dinamo
1
Turon
0
6-tur
13.09.2020 (YSH, 16:00)
Oqtepa
0
Sho‘rtan
1
5-tur
09.09.2020 (CH, 16:30)
Istiqlol
0
Neftchi
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 17:00)
Oqtepa
1
Dinamo
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 16:15)
Zomin
1
Turon
2
5-tur
06.09.2020 (YSH, 17:15)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
4-tur
03.09.2020 (PSH, 17:00)
Dinamo
3
Zomin
0
4-tur
03.09.2020 (PSH, 16:45)
Turon
2
Istiqlol
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:15)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:00)
Oqtepa
3
Xorazm
1
3-tur
30.08.2020 (YSH, 17:00)
Dinamo
3
Xorazm
1
4-tur
24.09.2020 (PSH, 17:00)
Jizzax-Bars
0
Yangier
0
4-tur
24.09.2020 (PSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
1
Chig‘atoy
0
4-tur
24.09.2020 (PSH, 16:00)
Navbahor Farm
1
Andijon II
0
4-tur
24.09.2020 (PSH, 16:00)
Zirabuloq
1
Aral Samali
4
4-tur
24.09.2020 (PSH, 16:00)
Lokomotiv-BFK
1
Paxtakor-79
6
4-tur
24.09.2020 (PSH, 16:00)
Yashnobod
0
Paxtakor-Farm
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Chig‘atoy
2
Zirabuloq
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-79
0
Rubin
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-Farm
4
Lokomotiv-BFK
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Andijon II
4
Yashnobod
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Aral Samali
1
Jizzax-Bars
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Jizzax-Bars
4
Chig‘atoy
2
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
G‘ijduvon
3
Aral Samali
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Yashnobod
1
Navbahor Farm
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-Farm
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Zirabuloq
3
Bunyodkor-Farm
2
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Lokomotiv-BFK
5
Andijon II
1
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Yangier
3
Aral Samali
0
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Andijon II
2
Rubin
2

Hakamlar

Ismi va familiyasi Shahar/Viloyat O'yinlar Sariq kartochkalar Qizil kartochkalar Penalti
1 Abduhamid Abdurayimov Andijon 0 0 0 0
2 Abduhamid Rasulov Toshkent 10 0 0 0
3 Abdurahim Jabborov Namangan 1 0 0 0
4 Abdurashid Xudoyberganov Toshkent 11 5 0 0
5 Adxam Rixsiboyev Toshkent 2 0 0 0
6 Akmal G'iyosov Buxoro 8 0 0 0
7 Akmal Rahimov Andijon 8 6 0 0
8 Akobir Shukrullaev Toshkent 8 3 0 0
9 Alekandr Sidorov Toshkent 8 0 0 0
10 Aleksandr Burov Buxoro 4 0 0 0
11 Aleksandra Konchikova Toshkent 3 0 0 0
12 Alisher To'xtasinov Andijon 6 6 0 0
13 Alisher Usmonov Toshkent 0 0 0 0
14 Amal Sultonov Navoiy 9 0 0 0
15 Amir Galeyev Toshkent 0 0 0 0
16 Andrey Sapenko Toshkent viloyati 7 0 0 0
17 Anvar Marajabov Andijon 0 0 0 0
18 Artyom Kalinin Qarshi 9 0 0 0
19 Asker Najafaliyev Toshkent 8 4 0 0
20 Avaz Abdullayev Toshkent 6 0 0 0
21 Axmatjon Ergashev Toshkent 9 6 0 0
22 Axrol Riskulloev Toshkent 10 3 0 1
23 Azamat Bobomurodov Bekobod 0 0 0 0
24 Aziz Asimov Toshkent 4 6 1 0
25 Aziz Axtamov Samarqand 3 0 0 0
26 Azizbek Isaqov Farg'ona 0 0 0 0
27 Baxtiyorxo'ja Shavkatov Toshkent 8 0 0 0
28 Bektursin Kannazarov Nukus 5 0 0 0
29 Bexzod Xoshimov Bekobod 0 0 0 0
30 Daler Tilloyev Toshkent 9 0 0 0
31 Damir Iskenderov Nukus 0 0 0 0
32 Darya Snetkova Yangiyo'l 0 0 0 0
33 Davronbek Akmalov Toshkent 3 0 0 0
34 Dilshodbek Jumaniyozov Xiva 0 0 0 0
35 Doniyor Saylavov Toshkent 9 0 0 0
36 Doston Mirzaraimov Farg'ona 5 2 0 0
37 Doston Rahmonov Guliston 4 4 0 1
38 Edita Mirabidova Toshkent 2 0 0 0
39 Elnur Doniyorov Qarshi 6 0 0 0
40 Elyor Tursunov Toshkent 5 3 0 0
41 Erkin Mamatmo'minov Jarqo'rg'on 0 0 0 0
42 Farhod Usmonov Qarshi 11 0 0 0
43 Farruh Ashirboyev Nukus 0 0 0 0
44 Farruh Yansupov Toshkent 9 8 0 0
45 Farruh Yuldoshov Toshkent 1 0 0 0
46 Feruz Dostonov Jizzax 0 0 0 0
47 Firdavs Norsafarov Qarshi 6 1 0 1
48 G'ayrat Jo'rayev Namangan 8 1 0 0
49 Husan Muzaffarov Toshkent 7 3 0 0
50 Husniddin Bahodirov Toshkent 11 0 0 0
51 Husniddin O'ralov Angren 2 0 0 0
52 Husnora Jumayeva Qarshi 3 5 0 1
53 Husnutdin Shodmonov Buxoro 4 0 0 0
54 Ibrohim Ismoilov Namangan 8 3 0 0
55 Ilgiz Tantashev Buxoro 4 9 2 0
56 Ilhom Abdulakov Yuqori Chirchiq 0 0 0 0
57 Ilya Ilyin Buxoro 8 4 1 0
58 Jahongir Saidov Toshkent 0 0 0 0
59 Jalg'asbay Sarsenov Nukus 5 0 0 0
60 Jaloliddin Xusnitdinov Toshkent 4 2 0 0
61 Jasur Muxtorov Toshkent 9 3 0 0
62 Jasur Rustamov Navoiy 9 0 0 0
63 Jasur Tursunov Urganch 0 0 0 0
64 Karomatullo Hasanov Бекобод 0 0 0 0
65 Komil Rasulov Qarshi 7 5 0 0
66 Kristina Borisova Qarshi 3 1 0 1
67 Kristina Sereda Buxoro 2 0 0 0
68 Mahmud Rustamov Farg'ona 0 0 0 0
69 Mahmud Turdiyev Jizzax 0 0 0 0
70 Maksim Nexochin Namangan 12 0 0 0
71 Manzura Mangetbayeva Nukus 0 0 0 0
72 Marjona Rahmatqulova Shahrisabz 0 0 0 0
73 Mohirabonu Muraliyeva Toshkent viloyati 3 0 0 0
74 Muhammadali Baxtiyorov Хоразм 0 0 0 0
75 Muzaffar Fayzullayev Jizzax 7 0 0 0
76 Nayim Qosimov Qarshi 1 2 0 1
77 Nikita Afinogenov Toshkent 5 0 0 0
78 Nikita Mustafin Toshkent 0 0 0 0
79 Olim Abduvasilov   Toshkent 10 0 0 0
80 Olim To'ychiboyev Farg'ona 1 7 0 0
81 Olim Tolibjonov Toshkent 0 0 0 0
82 Otabek Qosimov Toshkent 9 0 0 0
83 Oybek Kalaxo'jayev Toshkent 11 0 0 0
84 Rahimbek Karimov Toshkent 12 3 0 0
85 Rasul Fozilov Namangan 12 0 0 0
86 Ravshan Abduvohidov Qarshi 11 3 0 0
87 Ravshan Mavlonov Olmaliq 0 0 0 0
88 Rishat Nug‘monov   Toshkent 6 0 0 0
89 Roziyabonu Yusupova Toshkent 5 0 0 0
90 Ruslan Serazetdinov   Toshkent 4 0 0 0
91 Ruslan Samandarov Navoiy 0 0 0 0
92 Rustam Choriyev Termiz 11 5 0 2
93 Rustam Lutfullin Toshkent 4 2 0 0
94 Rustam Tog'ayev Toshkent 1 0 0 0
95 Sanjar Nazarov Toshkent 9 1 0 1
96 Sanjar Rahmonov Farg'ona 0 0 0 0
97 Sanjar Shoyusupov Toshkent 0 0 0 0
98 Sanjarbek Yuldashev Farg'ona 0 0 0 0
99 Sardor Hakimov Samarqand 7 0 0 0
100 Sardor Hasanboyev Yangiyer 3 0 0 0
101 Sardor Mirodilov Toshkent 0 0 0 0
102 Sardor Nishonboyev Toshkent 0 0 0 0
103 Shahlo Abilova Qarshi 0 0 0 0
104 Shavkat Nasibullayev Namangan 10 3 0 0
105 Shavkat Rahmatov Buxoro 8 0 0 0
106 Shaxboz Vahobjonov Qo'qon 0 0 0 0
107 Sherzod A'zamov Toshkent 8 0 0 0
108 Sherzod Kamarov Samarqand 7 0 0 0
109 Sherzod Qosimov Toshkent 7 3 0 0
110 Shohnur Yo'ldoshev Guliston 0 0 0 0
111 Shohruh Maqsudov Toshkent 5 0 0 0
112 Shohruh Qayumov Jizzax 7 0 0 0
113 Shohrux A'zamov Farg'ona 9 0 0 0
114 Shuhrat Rajabov Buxoro 7 3 0 2
115 Sultonmurod Ulfatov Toshkent viloyati 8 0 0 0
116 Suxrob Sattorov Shahrisabz 0 0 0 0
117 Temur Galeev  Toshkent 9 0 0 0
118 Temur To‘xtasinov Andijon 12 4 0 0
119 Timur Gaynulin Toshkent 1 0 0 0
120 To'rabek Suyunov Guliston 5 5 0 1
121 Vadim Agishev Toshkent 9 4 1 1
122 Valentin Kovalenko Toshkent 0 0 0 0
123 Viktor Serazitdinov Toshkent 6 7 0 1
124 Xabib Qodirov Buxoro 0 0 0 0
125 Xasan Nabiyev Toshkent 0 0 0 0
126 Xayriniso Erkinova Toshkent 5 0 0 0
127 Xusan Xudayberdiyev Toshkent viloyati 0 0 0 0
128 Yerlan Nurjanov Nukus 0 0 0 0
129 Zilola Rahmatova Qarshi 2 0 0 0
130 Ziyodulla Abdurahmonov Andijon 9 0 0 0
131 Ziyovutdin Erkinov Toshkent 4 0 0 0
132 Zokir Qodirov Navoiy 8 2 0 0
133 Zufar Eliboyev Qarshi 11 0 0 0