1-tur
11.03.2021 (PSH, 18:30)
Qizilqum
-
Andijon
-
1-tur
11.03.2021 (PSH, 16:15)
Surxon
-
Metallurg
-
1-tur
10.03.2021 (CH, 18:30)
Bunyodkor
-
Mash’al
-
1-tur
10.03.2021 (CH, 18:30)
Nasaf
-
Paxtakor
-
1-tur
10.03.2021 (CH, 16:15)
Turon
-
Qo‘qon-1912
-
1-tur
09.03.2021 (SE, 18:30)
AGMK
-
Lokomotiv
-
1-tur
09.03.2021 (SE, 18:30)
Navbahor
-
So‘g‘diyona
-
Final
20.12.2020 (YSH, 15:00)
AGMK
0
Paxtakor
3
1/2 final
16.12.2020 (CH, 16:00)
AGMK
1
Nasaf
0
1/2 final
16.12.2020 (CH, 13:00)
Qo‘qon-1912
0
Paxtakor
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
AGMK
4
Metallurg
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
Navbahor
1
Nasaf
2
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Paxtakor
1
Qizilqum
0
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 16:00)
Paxtakor
8
So‘g‘diyona
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Lokomotiv
0
AGMK
3
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Mash’al
3
Sho‘rtan
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 13:00)
Qo‘qon-1912
4
Surxon
0
1/8 final
07.12.2020 (DU, 16:00)
Qizilqum
3
Bunyodkor
1
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Buxoro
0
Metallurg
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
0
Navbahor
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 13:00)
Andijon
0
Nasaf
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
20-tur
01.12.2020 (SE, 14:00)
Neftchi
0
Turon
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
1
Istiqlol
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
2
Zomin
0
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
1
Dinamo
2
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
4
Oqtepa
1
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 5-tur
07.12.2020 (DU, 15:00)
Paxtakor-79
2
Yangier
4
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Jizzax-Bars
2
Navbahor Farm
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Yashnobod
4
Chig‘atoy
7
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
G‘ijduvon
1
Rubin
2
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Paxtakor-Farm
2
Bunyodkor-Farm
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 13:00)
Aral Samali
2
Lokomotiv-BFK
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Navbahor Farm
4
Yashnobod
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Chig‘atoy
4
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
1
Paxtakor-79
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Rubin
1
Paxtakor-Farm
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1

Nazoratchilar

Ismi va familiyasi Shahar/Viloyat
1 Aleksandr Popov  Toshkent
2 Alisher Abdullayev Toshkent
3 Andrey Klepikov Toshkent
4 Andrey Snetkov Toshkent viloyati
5 Andrey Tambovsev Toshkent
6 Anvar O'rinov Farg'ona
7 Arslon Xotamov Toshkent
8 Artyom Arutyunov  Toshkent
9 B. Galeyev Toshkent
10 Baxtiyor Namozov Toshkent
11 Baxtiyor Tagayev Toshkent
12 Baxtiyor Yulcharayev Guliston
13 Bobur Haydarov Toshkent
14 Bobur Qodirov Buxoro
15 Dmitriy Roman Toshkent
16 Erkinjon Oripov Farg'ona
17 Farhod Abdullaev  Toshkent
18 Fayzulla Hasanov Namangan
19 Gali Imamov Toshkent
20 G‘ayrat Karimov  Toshkent
21 Hushvaqt Muxtorov Samarqand
22 Ibrohim Sharipov  Buxoro
23 Igor Nexochin  Namangan
24 Igor Xudoydotov Toshkent
25 Islomjon Rahimov Andijon
26 Isxax Ibragimov Nukus
27 Konstantin Smirnov  Qarshi
28 Ma'mur Saidqosimov Toshkent
29 Marat Ismoilov Toshkent
30 Mo'minjon Majidov Namangan
31 Nabijon Ro'zimov Toshkent
32 Noil Lutfullin Toshkent
33 Oleg Dachev Toshkent
34 Oleg Rubakov Toshkent
35 Radik Serazetdinov Toshkent
36 Rahmatilla Karatayev Toshkent viloyati
37 Rashid Aytekov  Toshkent
38 Ravil Shayaxmitov Toshkent
39 Ro'zim Davletmuradov Toshkent
40 Rustam Bobomurodov Navoiy
41 Sardor Najafaliyev Toshkent
42 Sayfitdin Ermatov  Toshkent
43 Shamil Jumaev  Qarshi
44 Shuhrat Bozorov Namangan
45 Shuhrat Egamberdiyev Qarshi
46 Shuhrat Karimov Jizzax
47 Sulton Zaylobiddinov Farg'ona
48 Timur Abdullayev Toshkent
49 Valentin Shashkov Toshkent
50 Viloyat Najafaliyev Toshkent
51 Vladislav Seytlin Toshkent