16-tur
22.09.2020 (SE, 19:00)
Qizilqum
-
Mash’al
-
16-tur
22.09.2020 (SE, 18:00)
Bunyodkor
-
AGMK
-
16-tur
21.09.2020 (DU, 18:00)
Nasaf
-
Surxon
-
16-tur
21.09.2020 (DU, 17:00)
So‘g‘diyona
-
Qo‘qon-1912
-
16-tur
20.09.2020 (YSH, 19:00)
Navbahor
0
Andijon
0
16-tur
20.09.2020 (YSH, 17:00)
Buxoro
1
Lokomotiv
3
15-tur
17.09.2020 (PSH, 19:00)
AGMK
1
So‘g‘diyona
1
15-tur
17.09.2020 (PSH, 17:00)
Surxon
0
Qizilqum
0
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:30)
Mash’al
1
Bunyodkor
2
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:00)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
2
15-tur
15.09.2020 (SE, 18:30)
Lokomotiv
1
Navbahor
0
15-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Andijon
0
Nasaf
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Bunyodkor
2
Surxon
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Metallurg
1
AGMK
0
14-tur
11.09.2020 (JU, 18:00)
Buxoro
2
Qo‘qon-1912
2
14-tur
11.09.2020 (JU, 17:00)
So‘g‘diyona
0
Mash’al
1
14-tur
10.09.2020 (PSH, 20:00)
Nasaf
4
Qizilqum
0
14-tur
10.09.2020 (PSH, 16:45)
Andijon
0
Lokomotiv
1
16-tur
08.09.2020 (SE, 19:00)
Metallurg
0
Paxtakor
3
15-tur
05.09.2020 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Paxtakor
4
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
7-tur
21.09.2020 (DU, 16:15)
Turon
-
Neftchi
-
7-tur
20.09.2020 (YSH, 16:15)
Istiqlol
1
Oqtepa
2
7-tur
19.09.2020 (SHN, 16:15)
Zomin
2
Xorazm
2
7-tur
18.09.2020 (JU, 17:00)
Sho‘rtan
2
Dinamo
2
6-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Xorazm
0
Istiqlol
1
6-tur
15.09.2020 (SE, 16:15)
Neftchi
3
Zomin
2
6-tur
14.09.2020 (DU, 17:00)
Dinamo
1
Turon
0
6-tur
13.09.2020 (YSH, 16:00)
Oqtepa
0
Sho‘rtan
1
5-tur
09.09.2020 (CH, 16:30)
Istiqlol
0
Neftchi
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 17:00)
Oqtepa
1
Dinamo
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 16:15)
Zomin
1
Turon
2
5-tur
06.09.2020 (YSH, 17:15)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
4-tur
03.09.2020 (PSH, 17:00)
Dinamo
3
Zomin
0
4-tur
03.09.2020 (PSH, 16:45)
Turon
2
Istiqlol
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:15)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:00)
Oqtepa
3
Xorazm
1
3-tur
30.08.2020 (YSH, 17:00)
Dinamo
3
Xorazm
1
3-tur
15.07.2020 (CH, 18:00)
Sho‘rtan
3
Turon
2
3-tur
15.07.2020 (CH, 18:00)
Oqtepa
1
Neftchi
1
3-tur
15.07.2020 (CH, 17:30)
Istiqlol
3
Zomin
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Chig‘atoy
2
Zirabuloq
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-79
0
Rubin
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-Фарм
4
Lokomotiv-BFK
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Andijon II
4
Yashnobod
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Aral Samali
1
Jizzax-Bars
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Jizzax-Bars
4
Chig‘atoy
2
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
G‘ijduvon
3
Aral Samali
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-Фарм
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Yashnobod
1
Navbahor Farm
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Lokomotiv-BFK
5
Andijon II
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Zirabuloq
3
Bunyodkor-Farm
2
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Yangier
3
Aral Samali
0
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Andijon II
2
Rubin
2
1-tur
10.09.2020 (PSH, 18:00)
Navbahor Farm
4
Lokomotiv-BFK
2
1-tur
10.09.2020 (PSH, 17:30)
Chig‘atoy
2
G‘ijduvon
5
1-tur
10.09.2020 (PSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Jizzax-Bars
1
1-tur
10.09.2020 (PSH, 16:30)
Paxtakor-Фарм
3
Paxtakor-79
0

Paxtakor

Paxtakor
Jamoa haqida ma'lumot

Tashkil topgan yili
1956

Shahar
Toshkent

Manzil
Toshkent shahri, Uzbekiston ko‘chasi

Rasmiy veb-sayt
www.pakhtakor.uz

Stadion
"Paxtakor" markaziy stadioni

Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1PaxtakorPaxtakor16132141
2AGMKAGMK1586130
3NasafNasaf1585229
4BunyodkorBunyodkor1585229
5MetallurgMetallurg1691628
6Qo‘qon-1912Qo‘qon-19121582526
7NavbahorNavbahor1656521
8LokomotivLokomotiv1670921
9Mash’alMash’al1554619
10So‘g‘diyonaSo‘g‘diyona1545617
11QizilqumQizilqum1525811
12SurxonSurxon1523109
13BuxoroBuxoro1615108
14AndijonAndijon160797
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
16-tur 08.09.2020 19:00 Metallurg 0 : 3 Paxtakor
15-tur 05.09.2020 18:00 Buxoro 0 : 4 Paxtakor
14-tur 01.09.2020 19:00 Navbahor 1 : 1 Paxtakor
13-tur 27.08.2020 19:00 Andijon 0 : 2 Paxtakor
12-tur 24.08.2020 18:30 Paxtakor 7 : 0 Lokomotiv
11-tur 21.08.2020 19:00 Paxtakor 4 : 1 Nasaf
10-tur 18.08.2020 19:00 Qo‘qon-1912 1 : 3 Paxtakor
9-tur 13.07.2020 20:00 Paxtakor 2 : 2 AGMK
8-tur 07.07.2020 19:00 Paxtakor 3 : 0 Mash’al
7-tur 02.07.2020 20:00 Paxtakor 3 : 1 Surxon
Jamoa to'purarlari
# Futbolchi Gol
1 Dragan Cheran Dragan Cheran 15
2 Igor Sergeev Igor Sergeev 12
3 Eren Derdiyok Eren Derdiyok 7
4 Dostonbek Hamdamov Dostonbek Hamdamov 4
5 Jaloliddin Masharipov Jaloliddin Masharipov 3
6 Sardor Sobirxo‘jaev Sardor Sobirxo‘jaev 2
7 Abrorbek Ismoilov Abrorbek Ismoilov 1
8 Akramjon Komilov Akramjon Komilov 1
9 Javohir Sidiqov Javohir Sidiqov 1
10 Asad Sobirjonov Asad Sobirjonov 1
O'yinlar
Tur Sana Uchrashuv
16-tur 08.09.2020 19:00 Metallurg 0 : 3 Paxtakor
15-tur 05.09.2020 18:00 Buxoro 0 : 4 Paxtakor
14-tur 01.09.2020 19:00 Navbahor 1 : 1 Paxtakor
13-tur 27.08.2020 19:00 Andijon 0 : 2 Paxtakor
12-tur 24.08.2020 18:30 Paxtakor 7 : 0 Lokomotiv
11-tur 21.08.2020 19:00 Paxtakor 4 : 1 Nasaf
10-tur 18.08.2020 19:00 Qo‘qon-1912 1 : 3 Paxtakor
9-tur 13.07.2020 20:00 Paxtakor 2 : 2 AGMK
8-tur 07.07.2020 19:00 Paxtakor 3 : 0 Mash’al
7-tur 02.07.2020 20:00 Paxtakor 3 : 1 Surxon
6-tur 25.06.2020 20:15 Qizilqum 0 : 2 Paxtakor
5-tur 19.06.2020 20:00 Paxtakor 5 : 0 Bunyodkor
4-tur 14.06.2020 18:00 So‘g‘diyona 1 : 0 Paxtakor
3-tur 14.03.2020 18:15 Paxtakor 4 : 1 Metallurg
2-tur 08.03.2020 17:00 Paxtakor 3 : 0 Buxoro
1-tur 27.02.2020 16:00 Paxtakor 2 : 1 Navbahor