26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
AGMK
3
Buxoro
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Paxtakor
2
Andijon
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Nasaf
0
Lokomotiv
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Surxon
1
So‘g‘diyona
2
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qizilqum
1
Bunyodkor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Mash’al
1
Metallurg
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 16:15)
Lokomotiv
0
Paxtakor
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Bunyodkor
0
Nasaf
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Navbahor
0
AGMK
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Buxoro
1
Mash’al
3
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Metallurg
1
Surxon
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
So‘g‘diyona
1
Qizilqum
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Andijon
0
Qo‘qon-1912
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 16:45)
Bunyodkor
1
So‘g‘diyona
0
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Surxon
1
Buxoro
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Qo‘qon-1912
0
Lokomotiv
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 13:00)
Nasaf
3
Paxtakor
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Metallurg
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 16:00)
AGMK
4
Andijon
0
1/8 final
08.12.2020 (SE, 16:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Lokomotiv
-
AGMK
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Mash’al
-
Sho‘rtan
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 13:00)
Qo‘qon-1912
-
Surxon
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 16:00)
Qizilqum
-
Bunyodkor
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Buxoro
-
Metallurg
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
-
Navbahor
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 13:00)
Andijon
-
Nasaf
-
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
20-tur
01.12.2020 (SE, 14:00)
Neftchi
0
Turon
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
1
Istiqlol
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
2
Zomin
0
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
1
Dinamo
2
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
4
Oqtepa
1
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Jizzax-Bars
2
Navbahor Farm
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Yashnobod
4
Chig‘atoy
7
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Aral Samali
2
Lokomotiv-BFK
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
G‘ijduvon
1
Rubin
2
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Paxtakor-Farm
2
Bunyodkor-Farm
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Navbahor Farm
4
Yashnobod
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Chig‘atoy
4
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
1
Paxtakor-79
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Rubin
1
Paxtakor-Farm
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
2
G‘ijduvon
4

Paxtakor

Paxtakor
Jamoa haqida ma'lumot

Tashkil topgan yili
1956

Shahar
Toshkent

Manzil
Toshkent shahri, Uzbekiston ko‘chasi

Rasmiy veb-sayt
www.pakhtakor.uz

Stadion
"Paxtakor" markaziy stadioni

Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1PaxtakorPaxtakor26212365
2NasafNasaf26158353
3AGMKAGMK26147549
4BunyodkorBunyodkor26127743
5Qo‘qon-1912Qo‘qon-1912261331042
6So‘g‘diyonaSo‘g‘diyona26108838
7MetallurgMetallurg261061036
8NavbahorNavbahor26811735
9LokomotivLokomotiv261051135
10Mash’alMash’al26851329
11QizilqumQizilqum265101125
12SurxonSurxon26451717
13AndijonAndijon262101416
14BuxoroBuxoro261111414
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
26-tur 03.12.2020 14:00 Paxtakor 2 : 0 Andijon
25-tur 29.11.2020 16:15 Lokomotiv 0 : 1 Paxtakor
24-tur 25.11.2020 13:00 Nasaf 3 : 0 Paxtakor
23-tur 20.11.2020 17:00 Paxtakor 2 : 1 Qo‘qon-1912
18-tur 05.11.2020 17:00 Bunyodkor 3 : 2 Paxtakor
22-tur 01.11.2020 17:00 AGMK 0 : 6 Paxtakor
21-tur 28.10.2020 17:00 Mash’al 1 : 4 Paxtakor
20-tur 24.10.2020 15:30 Surxon 0 : 6 Paxtakor
17-tur 21.10.2020 18:00 Paxtakor 2 : 0 So‘g‘diyona
19-tur 18.10.2020 17:30 Paxtakor 3 : 1 Qizilqum
Jamoa to'purarlari
# Futbolchi Gol
1 Dragan Cheran Dragan Cheran 21
2 Igor Sergeev Igor Sergeev 16
3 Eren Derdiyok Eren Derdiyok 9
4 Dostonbek Hamdamov Dostonbek Hamdamov 9
5 Jaloliddin Masharipov Jaloliddin Masharipov 6
6 Javohir Sidiqov Javohir Sidiqov 3
7 Sardor Sobirxo‘jaev Sardor Sobirxo‘jaev 2
8 Abrorbek Ismoilov Abrorbek Ismoilov 2
9 Akramjon Komilov Akramjon Komilov 2
10 Diyor Xolmatov Diyor Xolmatov 1
11 Asad Sobirjonov Asad Sobirjonov 1
12 Farruh Sayfiev Farruh Sayfiev 1
O'yinlar
Tur Sana Uchrashuv
26-tur 03.12.2020 14:00 Paxtakor 2 : 0 Andijon
25-tur 29.11.2020 16:15 Lokomotiv 0 : 1 Paxtakor
24-tur 25.11.2020 13:00 Nasaf 3 : 0 Paxtakor
23-tur 20.11.2020 17:00 Paxtakor 2 : 1 Qo‘qon-1912
18-tur 05.11.2020 17:00 Bunyodkor 3 : 2 Paxtakor
22-tur 01.11.2020 17:00 AGMK 0 : 6 Paxtakor
21-tur 28.10.2020 17:00 Mash’al 1 : 4 Paxtakor
20-tur 24.10.2020 15:30 Surxon 0 : 6 Paxtakor
17-tur 21.10.2020 18:00 Paxtakor 2 : 0 So‘g‘diyona
19-tur 18.10.2020 17:30 Paxtakor 3 : 1 Qizilqum
16-tur 08.09.2020 19:00 Metallurg 0 : 3 Paxtakor
15-tur 05.09.2020 18:00 Buxoro 0 : 4 Paxtakor
14-tur 01.09.2020 19:00 Navbahor 1 : 1 Paxtakor
13-tur 27.08.2020 19:00 Andijon 0 : 2 Paxtakor
12-tur 24.08.2020 18:30 Paxtakor 7 : 0 Lokomotiv
11-tur 21.08.2020 19:00 Paxtakor 4 : 1 Nasaf
10-tur 18.08.2020 19:00 Qo‘qon-1912 1 : 3 Paxtakor
9-tur 13.07.2020 20:00 Paxtakor 2 : 2 AGMK
8-tur 07.07.2020 19:00 Paxtakor 3 : 0 Mash’al
7-tur 02.07.2020 20:00 Paxtakor 3 : 1 Surxon
6-tur 25.06.2020 20:15 Qizilqum 0 : 2 Paxtakor
5-tur 19.06.2020 20:00 Paxtakor 5 : 0 Bunyodkor
4-tur 14.06.2020 18:00 So‘g‘diyona 1 : 0 Paxtakor
3-tur 14.03.2020 18:15 Paxtakor 4 : 1 Metallurg
2-tur 08.03.2020 17:00 Paxtakor 3 : 0 Buxoro
1-tur 27.02.2020 16:00 Paxtakor 2 : 1 Navbahor