8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
-
Qizilqum
-
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
-
Qo‘qon-1912
-
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
-
Surxon
-
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
-
Andijon
-
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
-
Metallurg
-
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
-
AGMK
-
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:15)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:05)
Navbahor
0
Turon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
So‘g‘diyona
2
Mash’al
2
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
Nasaf
6
Surxon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 16:15)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
1
5-tur
10.04.2021 (SHN, 18:30)
Qizilqum
1
Nasaf
2
5-tur
09.04.2021 (JU, 17:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 18:00)
Dinamo
-
Sho‘rtan
-
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Istiqlol
1
Oqtepa
3
3-tur
06.04.2021 (SE, 18:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
3-tur
06.04.2021 (SE, 16:30)
Olimpik
0
Buxoro
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 18:00)
Dinamo
3
Aral Samali
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 17:00)
Xorazm
4
Sho‘rtan
0
3-tur
04.04.2021 (YSH, 16:00)
Oqtepa
1
Yangier
1
2-tur
30.03.2021 (SE, 18:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
2-tur
30.03.2021 (SE, 17:00)
Sho‘rtan
0
Buxoro
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Rubin
-
Lochin
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Neftgazmontaj
-
Zomin
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Jizzax-Bars
-
5-tur
09.05.2021 (YSH, 00:00)
Navbahor Farm
-
Jomboy
-
5-tur
08.05.2021 (SHN, 00:00)
Neftgazmontaj
-
Chig‘atoy
-
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
4
Chig‘atoy
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Navbahor Farm
3
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Paxtakor-79
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
1
G‘ijduvon
1
2-tur
17.04.2021 (SHN, 17:00)
Chig‘atoy
1
Rubin
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
1
Neftgazmontaj
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Zomin
2
Bunyodkor-Farm
0

Komissarlar

Ismi va familiyasi Shahar/Viloyat
1 Abduvohid Karimov Tashkent
2 Abbos Ahrorov Toshkent
3 Ahmed Tillayev Toshkent
4 Akmal Karabaev Toshkent
5 Akmal Rahmatov Toshkent
6 Aleksandr Davidenko Toshkent
7 Aleksey Frolov Toshkent
8 Alisher Ahmedov Samarqand
9 Alisher Fayziyev Toshkent
10 Aybek Nurbayev Nukus
11 Aziz Ergashev Toshkent
12 Aziza Tatlimuratova Toshkent
13 Bahodir Mirzayev Toshkent
14 Baxtiyor Mametov Toshkent
15 Baxtiyor Namazov Toshkent
16 Baxtiyor Shirinov Toshkent
17 Bekzod Aripov Toshkent
18 Bobur Haydarov Toshkent
19 Dauletbay Jalimov #
20 Davron Ahmedov Toshkent
21 Dildora Xolboyeva Jizzax
22 Diyor Imomxo'jayev Toshkent
23 Elbek Jo'rayev #
24 Erkin Baxtiyorov Toshkent
25 Jahongir Rahmatullayev Toshkent
26 Jamshid Imomov Toshkent
27 Komil Mirzaboyev Toshkent
28 Laziz Qo'chqorov Tashkent
29 Ma'mur Saidqosimov Toshkent
30 Ma'mur Sultonov Toshkent
31 Muhammad Sodiq Sodiq-Ohunov Toshkent
32 Nigora Abidova Toshkent
33 Ongar Jalimov Toshkent
34 Oybek Ikromov Toshkent
35 Oybek Yunusov Toshkent
36 Qudrat Madraimov Toshkent
37 Ramil Ilyasov Toshkent
38 Rasul Yo'ldoshev #
39 Ravshan Mavlyanov Toshkent
40 Rodion Kondratyev Toshkent
41 Roman Chernikov Toshkent
42 Ruslan Sulaymonov Toshkent
43 Rustam Zuparov Toshkent
44 Samandar Ibragimov Buxoro
45 Sanjar Zaripov #
46 Sardor Qudratullayev Toshkent
47 Sherzod Rajabov Toshkent
48 Shohrux Said Toshkent
49 Shoislom Xolmatov Toshkent
50 Ulug'bek Azizov
51 Viktor Aleshnikov Termiz
52 Vladimir Nazarov Toshkent
53 Xurshid Yuldashev Guliston
54 Yuliya Panina Toshkent
55 Zohid Akramov Toshkent
56 Zoxirjon Akramxonov Toshkent