6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
-
Mash’al
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
-
Andijon
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
-
Qo‘qon-1912
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
-
Metallurg
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
-
Bunyodkor
-
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
1
Surxon
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
-
Oqtepa
-
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
-
Xorazm
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
-
Dinamo
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
-
Olimpik
-
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:45)
G‘ijduvon
4
Chig‘atoy
2
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
0
Lochin
1
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Paxtakor-79
2

So‘g‘diyona

  • Jizzax
  • 1984
  • Jizzax shahri, Navoiy ko‘chasi 2-uy.
  • www.fcsogdiana.uz
  • "So‘g‘diyona" markaziy stadioni
Tur Sana Uchrashuv
9-tur 18.05.2021 17:30 Qo‘qon-1912 2 : 3 So‘g‘diyona
8-tur 11.05.2021 18:55 So‘g‘diyona 4 : 1 Andijon
7-tur 05.05.2021 19:00 Metallurg 0 : 2 So‘g‘diyona
6-tur 15.04.2021 18:20 So‘g‘diyona 2 : 2 Mash’al
5-tur 08.04.2021 18:30 Bunyodkor 2 : 2 So‘g‘diyona
4-tur 01.04.2021 18:30 So‘g‘diyona 2 : 1 Surxon
3-tur 19.03.2021 18:30 Qizilqum 1 : 1 So‘g‘diyona
2-tur 14.03.2021 17:00 So‘g‘diyona 1 : 0 Turon
1-tur 09.03.2021 18:30 Navbahor 0 : 1 So‘g‘diyona
# Futbolchi O'yin Daqiqa Tarkibda Maxsuldorlik Ogohlantirishlar
Bosh Alm Qo'sh Zax Gol(P) O'G To'p Gol+To'p SK 2SK QK
37 Alisher Pirmatov 9 9
1 Shirinboy Abdullaev 8 540 6 2 1
27 Milan Mitrovich 3 270 3
4 Elyor Orifov 9 466 4 4 1 2
22 Islom Boysariyev 0
6 Iskandar Shoyqulov 8 632 8 3 1 1 5
17 Shaxboz Jo‘rabekov 8 371 4 2 2 2 1 1 4
19 Javohir Qahramonov 8 540 6 3 2 3 3
2 Sardor Qulmatov 8 630 7 1 1
25 Nodir Qo‘yboqov 0
63 Asiljon Begimqulov 9 263 3 1 2 4 2
93 Marko Kolakovich 9 720 8 1 1 1 1
28 Ergash Ismoilov 9 493 5 1 2 2
31 Luka Chermel 9 742 9 1 1
7 Arslanmirat Amanov 9 384 5 5 3 1 1 1
11 Jasur Hasanov Orziqulovich 8 527 7 4 1 1 2 3
8 Jamshid Boltaboev 9 556 6 3 3 1 1 2
77 Sahob Rashidov 8 67 5 3 1 1 1
14 Daniel Nasriddinov 3 118 1 1 2 2
9 Oybek Nurmatov* 9 39 3 6 1
5 Ayubxon No‘’monov 7 630 7 1 1 2
10 Shohruz Norxonov 9 755 9 6 7 (2) 1 8 3
20 Bahodir Nasimov 9 167 1 1 4 4 1 1
Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1PaxtakorPaxtakor871022
2So‘g‘diyonaSo‘g‘diyona963021
3AGMKAGMK851216
4LokomotivLokomotiv942314
5BunyodkorBunyodkor933312
6MetallurgMetallurg840412
7Qo‘qon-1912Qo‘qon-1912933312
8NasafNasaf732211
9QizilqumQizilqum925211
10NavbahorNavbahor924310
11Mash’alMash’al82248
12SurxonSurxon102268
13AndijonAndijon81164
14TuronTuron 90363
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
9-tur 18.05.2021 17:30 Qo‘qon-1912 2 : 3 So‘g‘diyona
8-tur 11.05.2021 18:55 So‘g‘diyona 4 : 1 Andijon
7-tur 05.05.2021 19:00 Metallurg 0 : 2 So‘g‘diyona
6-tur 15.04.2021 18:20 So‘g‘diyona 2 : 2 Mash’al
5-tur 08.04.2021 18:30 Bunyodkor 2 : 2 So‘g‘diyona
4-tur 01.04.2021 18:30 So‘g‘diyona 2 : 1 Surxon
3-tur 19.03.2021 18:30 Qizilqum 1 : 1 So‘g‘diyona
2-tur 14.03.2021 17:00 So‘g‘diyona 1 : 0 Turon
1-tur 09.03.2021 18:30 Navbahor 0 : 1 So‘g‘diyona