20-tur
24.10.2020 (SHN, 17:30)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
20-tur
24.10.2020 (SHN, 15:30)
Surxon
-
Paxtakor
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 18:00)
Qizilqum
-
Lokomotiv
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 16:00)
Metallurg
-
Buxoro
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 18:00)
Bunyodkor
-
Andijon
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 16:00)
Mash’al
-
Qo‘qon-1912
-
20-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Nasaf
-
AGMK
-
17-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Navbahor
1
Metallurg
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Surxon
0
Qo‘qon-1912
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 17:30)
Paxtakor
3
Qizilqum
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 16:00)
Buxoro
0
Nasaf
0
19-tur
18.10.2020 (YSH, 15:30)
Andijon
1
So‘g‘diyona
1
19-tur
17.10.2020 (SHN, 16:00)
Mash’al
0
AGMK
2
18-tur
02.10.2020 (JU, 19:00)
Qizilqum
2
Qo‘qon-1912
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 18:00)
Nasaf
4
Mash’al
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 17:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
18-tur
01.10.2020 (PSH, 17:00)
Buxoro
0
Navbahor
0
18-tur
01.10.2020 (PSH, 16:30)
Surxon
0
AGMK
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
13-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Istiqlol
-
Xorazm
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Sho‘rtan
-
Oqtepa
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Turon
-
Dinamo
-
13-tur
23.10.2020 (JU, 15:00)
Zomin
-
Neftchi
-
9-tur
21.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
-
Dinamo
-
12-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
1
Sho‘rtan
0
12-tur
19.10.2020 (DU, 15:00)
Turon
3
Zomin
2
12-tur
18.10.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
12-tur
17.10.2020 (SHN, 15:30)
Dinamo
2
Oqtepa
0
11-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
0
Turon
0
11-tur
13.10.2020 (SE, 15:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
2
11-tur
12.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
6
Oqtepa
1
11-tur
11.10.2020 (YSH, 15:30)
Zomin
1
Dinamo
2
8-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Istiqlol
1
Sho‘rtan
0
10-tur
07.10.2020 (CH, 15:30)
Neftchi
2
Oqtepa
1
10-tur
06.10.2020 (SE, 16:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
10-tur
06.10.2020 (SE, 15:30)
Turon
0
Sho‘rtan
1
10-tur
05.10.2020 (DU, 15:45)
Zomin
0
Istiqlol
1
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Xorazm
0
Neftchi
0
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Oqtepa
2
Turon
3
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Bunyodkor-Farm
4
Zirabuloq
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Chig‘atoy
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Paxtakor-Farm
6
Rubin
1
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon II
3
Lokomotiv-BFK
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Aral Samali
4
G‘ijduvon
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 16:00)
Jizzax-Bars
0
Bunyodkor-Farm
0
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
G‘ijduvon
2
Chig‘atoy
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
Aral Samali
1
Yangier
5
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Navbahor Farm
2
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Rubin
3
Andijon II
1
7-tur
09.10.2020 (JU, 16:00)
Jizzax-Bars
2
Zirabuloq
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Paxtakor-79
3
Andijon II
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
G‘ijduvon
1
Bunyodkor-Farm
1
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Yangier
5
Chig‘atoy
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Rubin
1
Navbahor Farm
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Yashnobod
0
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Zirabuloq
3
G‘ijduvon
2
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
1
Yangier
2
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Chig‘atoy
1
Aral Samali
0

Jizzax-Bars

Jizzax-Bars
Darvozabonlar
55 Fazliddin Isomiddinov Fazliddin Isomiddinov 1998
32 Musurmon Xolmirzayev Musurmon Xolmirzayev 1997
Himoyachilar
39 Abduholiq Rahmonov Abduholiq Rahmonov 1998
75 Azimjon Tillayev Azimjon Tillayev 2000
96 Islom Meliboyev Islom Meliboyev 2000
31 Javlon Abdumurodov Javlon Abdumurodov 1998
86 Musurmonqul Orziqulov Musurmonqul Orziqulov 1999
78 O'ktamjon Hazratov O'ktamjon Hazratov 1999
95 Shahzod Abdurahimov Shahzod Abdurahimov 1997
88 Shuhrat Suyarqulov Shuhrat Suyarqulov 1995
98 Temur Mamatov Temur Mamatov 1997
Yarim himoyachilar
81 Asadbek Xolmamatov Asadbek Xolmamatov 1999
89 Fazliddin Abduvaliyev Fazliddin Abduvaliyev 1995
83 Muslimbek Abdullayev Muslimbek Abdullayev 1998
87 Sahobiddin Ibragimov Sahobiddin Ibragimov 1995
97 Xayotjon Shodmonov Xayotjon Shodmonov 2001
Hujumchilar
35 Asilbek Obidov Asilbek Obidov 2001
29 Ibrohim Qodirov Ibrohim Qodirov 1999
26 Javohir Xayrullaev Javohir Xayrullaev 1999
82 Marif Abdullayev Marif Abdullayev 1982
Jamoa haqida ma'lumot
Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1Andijon IIAndijon II00000
2Bunyodkor-FarmBunyodkor-Farm00000
3ZirabuloqZirabuloq00000
4Navbahor FarmNavbahor Farm00000
5RubinRubin00000
6YangierYangier00000
7G‘ijduvonG‘ijduvon00000
8Aral SamaliAral Samali00000
9Jizzax-BarsJizzax-Bars00000
10Lokomotiv-BFKLokomotiv-BFK00000
11Paxtakor-FarmPaxtakor-Farm00000
12Chig‘atoyChig‘atoy00000
13YashnobodYashnobod 00000
14Paxtakor-79Paxtakor-7900000
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
9-tur 20.10.2020 16:00 Chig‘atoy 2 : 0 Jizzax-Bars
8-tur 14.10.2020 16:00 Jizzax-Bars 0 : 0 Bunyodkor-Farm
7-tur 09.10.2020 16:00 Jizzax-Bars 2 : 0 Zirabuloq
5-tur 29.09.2020 16:00 G‘ijduvon 3 : 1 Jizzax-Bars
4-tur 24.09.2020 17:00 Jizzax-Bars 0 : 0 Yangier
3-tur 20.09.2020 16:00 Aral Samali 1 : 1 Jizzax-Bars
2-tur 15.09.2020 17:00 Jizzax-Bars 4 : 2 Chig‘atoy
1-tur 10.09.2020 17:00 Bunyodkor-Farm 3 : 1 Jizzax-Bars
Jamoa to'purarlari
# Futbolchi Gol
1 Asilbek Obidov Asilbek Obidov 3
2 Javohir Xayrullaev Javohir Xayrullaev 3
3 O'ktamjon Hazratov O'ktamjon Hazratov 2
4 Ibrohim Qodirov Ibrohim Qodirov 2
5 Shahzod Abdurahimov Shahzod Abdurahimov 1
O'yinlar
Tur Sana Uchrashuv
9-tur 20.10.2020 16:00 Chig‘atoy 2 : 0 Jizzax-Bars
8-tur 14.10.2020 16:00 Jizzax-Bars 0 : 0 Bunyodkor-Farm
7-tur 09.10.2020 16:00 Jizzax-Bars 2 : 0 Zirabuloq
5-tur 29.09.2020 16:00 G‘ijduvon 3 : 1 Jizzax-Bars
4-tur 24.09.2020 17:00 Jizzax-Bars 0 : 0 Yangier
3-tur 20.09.2020 16:00 Aral Samali 1 : 1 Jizzax-Bars
2-tur 15.09.2020 17:00 Jizzax-Bars 4 : 2 Chig‘atoy
1-tur 10.09.2020 17:00 Bunyodkor-Farm 3 : 1 Jizzax-Bars