9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
-
Paxtakor
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
-
AGMK
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
-
Turon
-
9-tur
1-bo'lim
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
-
Oqtepa
-
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:00)
Aral Samali
-
Yangier
-
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
-
Buxoro
-
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
-
Olimpik
-
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
2
Sho‘rtan
0
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
5
Bunyodkor-Farm
2
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
G‘ijduvon
3
6-tur
16.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Lokomotiv-BFK
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Navbahor Farm
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Rubin
2
Neftgazmontaj
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Zomin
1
Jizzax-Bars
0
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0

Nurmuhammad Sayimnazarov

  • 71
  • Jamoa

    So'g'diyona U-21

  • Amplua

    Himoyachi

  • Davlat

    O‘zbekiston

  • Tug'ilgan kuni

    15.06.2002

Statistika

O'yinlar (jami) 8
O'yinlar (boshlang'ich tarkibda) 7
O'yinlar (zaxiradan qo'shilgan) 1
O'yinlar (almashtirilgan) 1
O'yinlar (zaxirada qoldirilgan) 0
Maydondagi daqiqalar 634
Gollar (jami) 0
Gollar (penaltidan) 0
Gollar (o'tkazib yuborilgan) 0
Golli to'puzatmalar 0
Gollar + Golli to'puzatmalar 0
Avtogol 0
Sariq kartochkalar 2
Ikkinchi sariq kartochkalar 0
Qizil kartochkalar 0

O'yinlar

# Tur Sana Uchrashuv Hisob Gollar Assistlar O'G SK 2SK QK AG Daq
9-tur 17.05.2021 17:00 Qo'qon-1912 U-21 - So'g'diyona U-21 2 : 1 `1 - `90
8-tur 10.05.2021 17:00 So'g'diyona U-21 - Andijon U-21 3 : 0 `1 - `90
7-tur 04.05.2021 17:15 Metallurg U-21 - So'g'diyona U-21 0 : 3 `1 - `58
6-tur 14.04.2021 15:00 So'g'diyona U-21 - Mash'al U-21 1 : 4 `54 - `90
5-tur 07.04.2021 16:00 Bunyodkor U-21 - So'g'diyona U-21 2 : 2 `1 - `90
4-tur 31.03.2021 16:00 So'g'diyona U-21 - Surxon U-21 2 : 3 `1 - `90
3-tur 18.03.2021 15:00 Qizilqum U-21 - So'g'diyona U-21 2 : 0 `1 - `90
2-tur 13.03.2021 15:00 So'g'diyona U-21 - Turon U-21 0 : 0 `1 - `90