22-tur
17.10.2021 (YSH, 17:00)
Lokomotiv
-
Andijon
-
22-tur
17.10.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor
-
Bunyodkor
-
22-tur
16.10.2021 (SHN, 18:30)
So‘g‘diyona
-
Qo‘qon-1912
-
22-tur
16.10.2021 (SHN, 17:00)
Turon
-
Surxon
-
22-tur
16.10.2021 (SHN, 16:15)
Paxtakor
-
Qizilqum
-
22-tur
15.10.2021 (JU, 18:30)
Nasaf
1
Metallurg
0
22-tur
15.10.2021 (JU, 17:00)
AGMK
3
Mash’al
2
21-tur
03.10.2021 (YSH, 18:15)
Qizilqum
2
Turon
1
21-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Surxon
1
Navbahor
0
21-tur
02.10.2021 (SHN, 18:00)
Bunyodkor
1
AGMK
1
21-tur
02.10.2021 (SHN, 15:45)
Andijon
0
So‘g‘diyona
0
21-tur
02.10.2021 (SHN, 15:30)
Mash’al
0
Nasaf
1
21-tur
01.10.2021 (JU, 18:15)
Metallurg
1
Lokomotiv
2
21-tur
01.10.2021 (JU, 16:00)
Qo‘qon-1912
4
Paxtakor
2
20-tur
27.09.2021 (DU, 19:00)
Lokomotiv
2
Mash’al
1
20-tur
27.09.2021 (DU, 19:00)
Nasaf
5
Bunyodkor
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 18:30)
AGMK
1
Surxon
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 18:30)
Navbahor
0
Qizilqum
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 16:15)
So‘g‘diyona
2
Metallurg
0
20-tur
25.09.2021 (SHN, 18:30)
Paxtakor
3
Turon
1
1/4 final
29.10.2021 (JU, 18:15)
So‘g‘diyona
-
Nasaf
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 18:15)
Bunyodkor
-
Surxon
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 18:15)
AGMK
-
Qizilqum
-
1/4 final
20.10.2021 (CH, 15:30)
Olimpik
-
Paxtakor
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
Bunyodkor
1
Navbahor
0
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
AGMK
6
Neftchi
1
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Nasaf
5
Metallurg
2
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Paxtakor
1
Turon
0
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Sho‘rtan
1
Qizilqum
2
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Dinamo
2
Olimpik
2
1/8 final
17.08.2021 (SE, 19:00)
Surxon
1
Mash’al
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Nurafshon
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
21-tur
14.10.2021 (PSH, 00:00)
Neftchi
2
Dinamo
1
21-tur
13.10.2021 (CH, 16:00)
Olimpik
5
Nurafshon
0
21-tur
12.10.2021 (SE, 16:00)
Sho‘rtan
3
Xorazm
0
21-tur
12.10.2021 (SE, 00:00)
Aral Samali
2
Yangiyer
3
20-tur
07.10.2021 (PSH, 16:15)
Nurafshon
1
Neftchi
4
20-tur
06.10.2021 (CH, 18:30)
Dinamo
5
Olimpik
1
20-tur
05.10.2021 (SE, 16:15)
Xorazm
3
Aral Samali
0
20-tur
05.10.2021 (SE, 16:00)
Yangiyer
1
Sho‘rtan
2
19-tur
24.09.2021 (JU, 19:00)
Neftchi
3
Olimpik
2
19-tur
23.09.2021 (PSH, 16:30)
Nurafshon
0
Dinamo
2
19-tur
22.09.2021 (CH, 16:30)
Sho‘rtan
2
Aral Samali
2
19-tur
22.09.2021 (CH, 16:15)
Yangiyer
1
Xorazm
2
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Dinamo
1
Olimpik
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Neftchi
2
Nurafshon
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 17:15)
Xorazm
5
Yangiyer
2
17-tur
07.09.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
1
Xorazm
1
17-tur
05.09.2021 (YSH, 17:00)
Nurafshon
1
Dinamo
1
17-tur
04.09.2021 (SHN, 16:30)
Yangiyer
2
Aral Samali
1
14-tur
29.08.2021 (YSH, 17:30)
Xorazm
0
Neftchi
3
16-tur
24.08.2021 (SE, 17:30)
Aral Samali
1
Olimpik
1
22-tur
17.10.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
-
Navbahor Farm
-
22-tur
17.10.2021 (YSH, 15:00)
Bunyodkor-Farm
-
Jizzax-Bars
-
22-tur
17.10.2021 (YSH, 15:00)
Neftgazmontaj
-
G‘ijduvon
-
22-tur
17.10.2021 (YSH, 15:00)
Paxtakor-79
-
Lokomotiv-BFK
-
22-tur
16.10.2021 (SHN, 15:00)
Jomboy
-
Chig‘atoy
-
21-tur
10.10.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
6
Lochin
2
21-tur
10.10.2021 (YSH, 15:30)
Navbahor Farm
1
Neftgazmontaj
1
21-tur
10.10.2021 (YSH, 15:30)
Zomin
6
Chig‘atoy
3
21-tur
09.10.2021 (SHN, 15:30)
Jizzax-Bars
4
Paxtakor-79
2
21-tur
08.10.2021 (JU, 16:00)
G‘ijduvon
6
Bunyodkor-Farm
3
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Paxtakor-79
0
G‘ijduvon
3
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
1
Navbahor Farm
2
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
2
Neftgazmontaj
1
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Zomin
3
20-tur
02.10.2021 (SHN, 16:00)
Chig‘atoy
2
Lokomotiv-BFK
3
19-tur
26.09.2021 (YSH, 16:00)
Neftgazmontaj
3
Bunyodkor-Farm
0
19-tur
26.09.2021 (YSH, 16:00)
Zomin
3
Lochin
0
19-tur
25.09.2021 (SHN, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Chig‘atoy
0
19-tur
25.09.2021 (SHN, 16:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jomboy
2
19-tur
24.09.2021 (JU, 17:00)
Navbahor Farm
1
Paxtakor-79
1

U-21 G‘oliblarning g‘alabasi jadvalga ta’sir qilmadi

Mamlakatimizning ikki shahrida 21-yoshlilar chempionatining 19-turi start oldi. “Akalari” kabi turnir jadvalida so‘nggi pog‘onada borayotgan “Andijon” o‘z maydonida “Paxtakor” ustidan zafar qozondi. Biroq g‘alaba jamoaning jadvaldagi “mavqeiga” ta’sir qilmadi. Huddi shunday vaziyat “Qo‘qon-1912” jamoasida ham kuzatildi. Qo‘qonliklar  Bekobodga safar uyushtirdi va mezbonlarni mag‘lub etishning uddasidan chiqishdi. Biroq  uch ochko ham vodiyliklarning turnir jadvalidagi 11-pog‘onasidagi o‘rnidan yuqorilashga xizmat qilmadi.  

 

U-21. 19-tur.

18 sentyabr, shanba

 

ANDIJON – PAXTAKOR  - 2:1 (1:0)

Andijon. BO‘FM maydoni.

Hakamlar: Ibrohim Ismoilov, Ziyodullo Abdurahmonov, Abdulhamid Abduraimov

Nazoratchi: Arslon Xotamov

Komissar: Alisher Fayziev

Gollar: Xurshidbek Ubaydullaev, 13-pen. (1:0), Po‘latxo‘ja Xoldorxonov, 52 (1:1), Mardon Abdullaev, 84 (2:1)

Amalga oshirilmagan penalti: Humoyunmirzo Iminov, 45 (“Paxtakor”)

Ogohlantirishlar: Xojiakbar Mo‘minov, 50, Islombek Mamatkazin, 65, Izzatilla Abdulakov, 87 – Botir Irismetov, 38, Xosrov Xananov, 90+3.

 

METALLURG – QO‘QON-1912 – 2:4 (1:2)

Bekobod. “Metallurg” stadioni.

Hakamlar: Sultonmurod Abdurahmonov, Muhammadaziz Karimov, Artem Snetkov

Nazoratchi: Konstantin Smirnov

Komissar: Laziz Qo‘chqorov

Gollar: Shaxzodjon Ne’matjonov, 3 (1:0), Habibjon Sharipov, 11 (1:1), Azimjon Mamatqulov, 18 (1:2), Abror Sarimsoqov, 57 (2:2), Ayubxon Isaqov, 63 (2:3), Muhsinjon Normatov, 86 (2:4)

Ogohlantirishlar: Muhriddin Salohiddinov, 45+1, Farruhbek Xojibekov, 71 – Avazxon Mamatqo‘ziev, 71

Chetlatish: Muhriddin Salohiddinov, 88 (ikkinchi sariq) – Avazxon Mamatqo‘ziev, 88 (ikkinchi sariq).