9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
-
Paxtakor
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
-
AGMK
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
-
Turon
-
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
-
So‘g‘diyona
-
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
-
Oqtepa
-
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:00)
Aral Samali
-
Yangier
-
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
-
Buxoro
-
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
-
Olimpik
-
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
2
Sho‘rtan
0
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
5
Bunyodkor-Farm
2
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
G‘ijduvon
3
6-tur
16.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Lokomotiv-BFK
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Navbahor Farm
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Rubin
2
Neftgazmontaj
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Zomin
1
Jizzax-Bars
0
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0

Pro liga. “Neftchi” yirik hisobda g‘alaba qozondi va birinchi o‘ringa ko‘tarildi

Pro liganing 5-tur doirasidagi navbatdagi o‘yinlar bo‘lib o‘tdi. Bu turda “Oqtepa” Nukusning “Aral Samali” jamoasini qabul qildi. Uchrashuvning birinchi bo‘limida nukusliklar ikkita to‘p farqi bilan hiosbda oldinda borishayotgan edi. Biroq ikkinchi bo‘limda mezbonlar “uyg‘onishdi” va raqib darvozasini ikki bor nishonga olib, mag‘lubiyatdan qutulib qolishdi.

Farg‘onda esa “Neftchi” “Xorazm”ga mezbonlik qildi. O‘yinda yirik hisobda g‘alaba qozongan maydon egalari turnir jadvalining birinchi pog‘onasiga ko‘tarilib olishdi. 

Pro liga. 5-tur

17 aprel, shanba

OQTEPA – ARAL SAMALI – 2:2 (0:2)

Toshkent. “JAR” stadioni. 130 tomoshabin.

Hakamlar: Doston Mirzaraimov, Akmal G‘iyosov, Shavkat Rahmatov, Husan muzaffarov

Nazoratchi: Arslon Xotamov

Komissar: Sardor Qudratullaev

Gollar: Damir Nizanov, 5 (0:1), Arislan Yusupbaev, 40 (0:2), Sherzod Qodirov, 54 (1:2), Talgat Nigmatullin, 58 (2:2)

“Oqtepa”: Jamoliddin Hikmatov, Opek Samuel, Aziz Pirmuhammadov, Sherzod Qodirov, Xazratjon Tursunqulov (Sunnatilla Mamadaliev, 43), Talgat Nigmatullin, Estevan Ospina, Olimjon Karimov, Javohir Baxtiyorov (Ubaydullo Xoliqulov, 70), Asadbek Ismoilboev (Muhammad Ali 3:1), Mansurov, 40), Shoxjahon Qilichev

“Aral Samali”: Ulug‘bek Bekbo‘sinov, Damir Nizanov, Miras Karlibaev, Albert Sdiqov, Ruslanbek Menlimuratov (Norxon Sheripov, 68), Azamat Allaniyazov, Amir Abdraziev (Navro‘zbek Alimov, 65), Islambek Seytnazarov, Arislan Yusupbaev, Jamshid Gulmirzaev, Nodirxon Nurmatov (Jamshid Bo‘ranboev, 62)

Ogohlantirishlar: Talgat Nigmatullin, 52, Muhammad Ali Mansurov, 88 – Damir Nizanov, 59.


NEFTChI – XORAZM – 5:1 (3:1)

Farg‘ona. “Istiqlol” stadioni. 3140 tomoshabin.

Hakamlar: Elyor Tursunov, Rasul Fozilov, Maksim Nexochin, Muhammadsulton Fozilov

Nazoratchi: Andrey Tambovtsev

Komissar: Bekzod Aripov

Gollar: Sobit Sindarov, 1 (1:0), Marko Obradovich, 4 (2:0), Ruslan Roziev, 9 (3:0), Ro‘zimboy Ahmedov, 22 (3:1), Marko Obradovich, 71 (4:1), Xudoyshukur Sattorov, 83 (5:1)

“Neftchi”: Mashxurjon Muhammadjonov, Akmal Shorahmedov, Sobit Sindarov (Xudoyshukur Sattorov, 67), Abdulloh Olimov, Shavkatjon Mullajonov, A’zamjon Aliev (Sardor Abdunabiev, 81), Saydullo Rahmatov, Darko Stanoevich, Ruslan Roziev (Izzatilla Abdullaev, 76), Marko Obradovich, Ulug‘bek Xoshimov

“Xorazm”: Eldorbek Shuhratbekov, Ravshanbek Sultonov, Jasur Otajonov, Temur Masharipov, Farruh Xaydarov, Sardor Jahonov (Dadaxon Yusupov, 79), Timur Bekchanov (Xabibulla Matyoqubov, 77), Saidjamol Davlatjonov (Shaxzod Beshimov, 56), Mirjalol Qurbonov, Ro‘zimboy Ahmedov, Abror Xusinov

Ogohlantirishlar: Marko Obradovich, 12, Ulug‘bek Xoshimov, 89 -  Sardor Jahonov, 14, Ravshanbek Sultonov, 17, Jasur Otajonov, 35, Saidjamol Davlatjonov, 35
Chetlatish: Yo‘q - Ravshanbek Sultonov (o‘yindan keyin), Ro‘zimboy Ahmedov (o‘yindan keyin).