8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
-
Qizilqum
-
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
-
Qo‘qon-1912
-
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
-
Surxon
-
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
-
Andijon
-
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
-
Metallurg
-
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
-
AGMK
-
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:15)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:05)
Navbahor
0
Turon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
So‘g‘diyona
2
Mash’al
2
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
Nasaf
6
Surxon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 16:15)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
1
5-tur
10.04.2021 (SHN, 18:30)
Qizilqum
1
Nasaf
2
5-tur
09.04.2021 (JU, 17:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 18:00)
Dinamo
-
Sho‘rtan
-
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Istiqlol
1
Oqtepa
3
3-tur
06.04.2021 (SE, 18:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
3-tur
06.04.2021 (SE, 16:30)
Olimpik
0
Buxoro
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 18:00)
Dinamo
3
Aral Samali
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 17:00)
Xorazm
4
Sho‘rtan
0
3-tur
04.04.2021 (YSH, 16:00)
Oqtepa
1
Yangier
1
2-tur
30.03.2021 (SE, 18:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
2-tur
30.03.2021 (SE, 17:00)
Sho‘rtan
0
Buxoro
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Rubin
-
Lochin
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Neftgazmontaj
-
Zomin
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Jizzax-Bars
-
5-tur
09.05.2021 (YSH, 00:00)
Navbahor Farm
-
Jomboy
-
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
4
Chig‘atoy
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Navbahor Farm
3
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Paxtakor-79
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
1
G‘ijduvon
1
2-tur
17.04.2021 (SHN, 17:00)
Chig‘atoy
1
Rubin
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
1
Neftgazmontaj
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Zomin
2
Bunyodkor-Farm
0

Coca-Cola Superliga. “Lokomotiv”dan mavsumning dastlabki g‘alabasi

Termizda, “Surxon” jamoasiga qarshi kechgan bahsda “Lokomotiv” jamoasi Diyorjon turopovning 10-daqiqada kiritgan goli evaziga mavsumdagi ilk g‘alabasini nishonladi. 

Coca-Cola Superliga. 5-tur

9 aprel, juma

SURXON – LOKOMOTIV - 0:1 (0:1)

Termiz. "Surxon" stadioni. 1254 tomoshabin

Hakamlar: Akobir Shukurullaev, Zufar Eliboev, Farhod Usmonov, Viktor Grigorev

Nazoratchi: Arslon Xatamov

Komissar: Ongar Jalimov

Gol: Diyorjon Turopov, 10 (0:1)

"Surxon": Akrom Xo‘jaev, Jasurbek Yoqubov, Alisher Salimov, Islomjon Toshpo‘latov, Nizomjon Norov (Nuriddin Hasanov, 60), Murodbek Bobojonov (Jasur Xolto‘raev, 46), Zohir Pirimov, Vladimir Bubanya, Husniddin G‘ofurov (Eldor Boymatov, 75), Behruz Shaydulov, Asror G‘ofurov.

"Lokomotiv": Javohir Ilyosov, Islomjon Qobilov, Sadriddin Abdullaev (Kaxi Maxaradze,66), Javohir Sidiqov, Temurxo‘ja Abduxoliqov, Azizbek Amonov (Islom Rashidxonov,64), G‘ulom-Haydar G‘ulomov, Shuhrat Muhammadiev, Sherzod Fayziev, Diyorjon Turopov (Ibrohim G‘anixonov, 78), Xurshidbek Muxtorov.

Ogohlantirish: Nizomjon Norov, 19, Akrom Xo‘jaev (o‘yindan keyin) - Temurxo‘ja Abdixoliqov, 72, Javohir Ilyosov, 88.