20-tur
24.10.2020 (SHN, 17:30)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
20-tur
24.10.2020 (SHN, 15:30)
Surxon
-
Paxtakor
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 18:00)
Qizilqum
-
Lokomotiv
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 16:00)
Metallurg
-
Buxoro
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 18:00)
Bunyodkor
-
Andijon
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 16:00)
Mash’al
-
Qo‘qon-1912
-
20-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Nasaf
2
AGMK
0
17-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Paxtakor
2
So‘g‘diyona
0
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Navbahor
1
Metallurg
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Surxon
0
Qo‘qon-1912
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 17:30)
Paxtakor
3
Qizilqum
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 16:00)
Buxoro
0
Nasaf
0
19-tur
18.10.2020 (YSH, 15:30)
Andijon
1
So‘g‘diyona
1
19-tur
17.10.2020 (SHN, 16:00)
Mash’al
0
AGMK
2
18-tur
02.10.2020 (JU, 19:00)
Qizilqum
2
Qo‘qon-1912
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 18:00)
Nasaf
4
Mash’al
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 17:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
18-tur
01.10.2020 (PSH, 17:00)
Buxoro
0
Navbahor
0
18-tur
01.10.2020 (PSH, 16:30)
Surxon
0
AGMK
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
13-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Istiqlol
-
Xorazm
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Sho‘rtan
-
Oqtepa
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Turon
-
Dinamo
-
13-tur
23.10.2020 (JU, 15:00)
Zomin
-
Neftchi
-
9-tur
21.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
12-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
1
Sho‘rtan
0
12-tur
19.10.2020 (DU, 15:00)
Turon
3
Zomin
2
12-tur
18.10.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
12-tur
17.10.2020 (SHN, 15:30)
Dinamo
2
Oqtepa
0
11-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
0
Turon
0
11-tur
13.10.2020 (SE, 15:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
2
11-tur
12.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
6
Oqtepa
1
11-tur
11.10.2020 (YSH, 15:30)
Zomin
1
Dinamo
2
8-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Istiqlol
1
Sho‘rtan
0
10-tur
07.10.2020 (CH, 15:30)
Neftchi
2
Oqtepa
1
10-tur
06.10.2020 (SE, 16:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
10-tur
06.10.2020 (SE, 15:30)
Turon
0
Sho‘rtan
1
10-tur
05.10.2020 (DU, 15:45)
Zomin
0
Istiqlol
1
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Xorazm
0
Neftchi
0
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Oqtepa
2
Turon
3
9-tur
21.10.2020 (CH, 16:00)
Navbahor Farm
2
Yashnobod
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Chig‘atoy
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Bunyodkor-Farm
4
Zirabuloq
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Paxtakor-Farm
6
Rubin
1
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon II
3
Lokomotiv-BFK
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Aral Samali
4
G‘ijduvon
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 16:00)
Jizzax-Bars
0
Bunyodkor-Farm
0
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
G‘ijduvon
2
Chig‘atoy
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
Aral Samali
1
Yangier
5
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Rubin
3
Andijon II
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Navbahor Farm
2
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 16:00)
Jizzax-Bars
2
Zirabuloq
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
G‘ijduvon
1
Bunyodkor-Farm
1
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Paxtakor-79
3
Andijon II
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Yangier
5
Chig‘atoy
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Yashnobod
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Rubin
1
Navbahor Farm
0
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Zirabuloq
3
G‘ijduvon
2
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
1
Yangier
2

Ayollar futboli. “Bunyodkor-W” irodali g‘alabaga erishdi va boshqa natijalar

Bugun ayollar Oliy ligasida 4-turdan o‘rin olgan bir qator o‘yinlar bo‘lib o‘tdi.

Oliy liga. 4-tur

18 sentyabr, juma

SURXON-W METALLURG-W 0:15 (0:5)

Termiz. “Alpomish” stadioni

Hakamlar: Farruh Yansupov, Husniddin Bahodirov, Oybek Kalaxo‘jaev, Ahror Risqullaev

Nazoratchi: Dmitriy Roman

Komissar: Jamshid Imamov

Gollar: Setora Takabaeva, 5 (0:1), Shahnoza Qurbonova, 9 (0:2), Nozima Kamoltoeva, 22 (0:3), Ilvina Ablyakimova, 41 (0:4), Nozima Kamoltoaeva, 45+1 penaltidan (0:5), Shahnoza Qurbonova, 47 (0:6), Shahnoza Qurbonova, 51 (0:7), Nozima Kamoltoeva, 52 (0:8), Dildora Nozimova, 57 (0:9), Ilvina Ablyakimova, 65 (0:10), Tojinisoxon Rashidova, 66 (0:11), Dildora Nozimova, 77 (0:12), Rushaniya Safina, 78 (0:13), Dildora Nozimova, 84 (0:14), Dildora Nozimova, 88 (0:15

Ogohlantirishlar: Yo‘q.


BUXORO-W – NAVBAHOR-W 4:5 (3:1)

Buxoro. “Umid” stadioni

Hakamlar: Xusnora Jumaeva, Xayriniso Erkinova, Moxira Muralieva, Shuxrat Rajabov

Nazoratchi: Shuxrat Egamberdiev

Komissar: Abduvohid Karimov

Gollar: Shahnoza Nasriddinova, 10 (0:1), Aziza Norova, 25 penaltidan (1:1), Zebiniso G‘anieva, 44 (2:1), Aziza Norova, 45+2 (3:1), Zebiniso G‘anieva, 48 (4:1), Nargiza Abdurasulova, 60 penaltidan (4:2), Nelufar Dadajonova, 62 (4:3), Nelufar Dadajonova, 64 (4:4), Nelufar Dadajonova, 83 (4:5)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Oygul Davlatova, 24, Chiroygul Dehqonova, 45, Shahnoza Nasriddinova, 58.


BUNYoDKOR-W – AGMK-W 3:1 (0:1)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 1-maydoni

Hakamlar: Edita Mirabidova, Kristina Sereda, Zilola Rahmatova, Adxamjon Rixsiboev

Nazoratchi: Mo‘minjon Majidov

Komissar: Akmal Rahmatov

Gollar: Mardona Almatova, 6 (0:1), Lyudmila Karachik, 58 (1:1), Saida Galimova, 85 (2:1), Mahliyo Sarikova, 90 (3:1)

Ogohlantirishlar: Yo‘q.


SEVINCh – QIZILQUM-W 9:0 (6:0)

Qarshi. “Mehnatchi” stadioni

Hakamlar: Jaloliddin Husnitdinov, Farruh Ashirbaev, Erlan Nurjanov, Shahlo Abilova

Nazoratchi: Bobur Qodirov

Komissar: Oybek Yunusov

Gollar: Amina Shodieva, 9 avtogol (2:0), Nilufar Qudratova, 21 (2:0), Gulzoda Amirova, 30 (3:0), Maftuna Shoimova, 34 (4:0), Shodiya Tosheva, 43 (5:0), Gulzoda Amirova, 45 (6:0), Nilufar Qudratova, 67 penaltidan (7:0), Gulzoda Amirova, 74 (8:0), Maftuna Shoimova, 77 (9:0)

Ogohlantirish: Yo‘q – Amina Shodieva, 90.


SO‘G‘DIYoNA-W – LOKOMOTIV-W 5:1 (2:0)

Jizzax. “So‘g‘diyona” markaziy stadioni

Hakamlar: Roziyabonu Yusupova, Marjona Rahmatqulova, Manzura Mangetbaeva, Muzaffar Fayzullaev

Nazoratchi: Baxtiyor Yulcharaev

Komissar: Dildora Holbaeva

Gollar: Shahzoda Jamolova, 22 (1:0), Shahzoda Jamolova, 42 (2:0), Gulzoa Saidova, 54 (2:1), E’zoza Sharipova, 75 (3:1), Aziza Norboeva, 84 (4:1), Shahzoda Jamolova, 87 (5:1)

Ogohlantirishlar: O‘g‘iloy Qo‘chqorova, 57, Iroda Turdalieva, 61 – Zebiniso Xalimova, 82, Nodira Iskandarova, 86.

Mavzuga oid boshqa xabarlar