18-tur
05.11.2020 (PSH, 17:00)
Bunyodkor
-
Paxtakor
-
22-tur
03.11.2020 (SE, 16:00)
So‘g‘diyona
-
Metallurg
-
22-tur
02.11.2020 (DU, 18:00)
Qizilqum
-
Navbahor
-
22-tur
02.11.2020 (DU, 17:00)
Bunyodkor
-
Buxoro
-
22-tur
02.11.2020 (DU, 16:00)
Mash’al
-
Lokomotiv
-
22-tur
01.11.2020 (YSH, 17:00)
AGMK
-
Paxtakor
-
22-tur
01.11.2020 (YSH, 15:00)
Surxon
-
Andijon
-
22-tur
31.10.2020 (SHN, 17:00)
Nasaf
-
Qo‘qon-1912
-
21-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Buxoro
2
So‘g‘diyona
5
21-tur
28.10.2020 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Paxtakor
4
21-tur
28.10.2020 (CH, 15:00)
Surxon
1
Lokomotiv
1
21-tur
27.10.2020 (SE, 17:00)
Navbahor
2
Bunyodkor
1
21-tur
27.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon
0
Qizilqum
0
21-tur
26.10.2020 (DU, 17:00)
Metallurg
0
Nasaf
2
21-tur
26.10.2020 (DU, 15:00)
Qo‘qon-1912
1
AGMK
0
20-tur
24.10.2020 (SHN, 17:30)
So‘g‘diyona
1
Navbahor
0
20-tur
24.10.2020 (SHN, 15:30)
Surxon
0
Paxtakor
6
20-tur
23.10.2020 (JU, 18:00)
Qizilqum
1
Lokomotiv
1
20-tur
23.10.2020 (JU, 16:00)
Metallurg
0
Buxoro
0
20-tur
22.10.2020 (PSH, 18:00)
Bunyodkor
6
Andijon
2
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
14-tur
30.10.2020 (JU, 15:00)
Xorazm
-
Zomin
-
14-tur
29.10.2020 (PSH, 14:00)
Oqtepa
-
Istiqlol
-
14-tur
28.10.2020 (CH, 15:00)
Dinamo
0
Sho‘rtan
0
14-tur
28.10.2020 (CH, 14:00)
Neftchi
1
Turon
1
13-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Istiqlol
1
Xorazm
0
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Sho‘rtan
0
Oqtepa
1
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Turon
1
Dinamo
1
13-tur
23.10.2020 (JU, 15:00)
Zomin
2
Neftchi
4
9-tur
21.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
12-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
1
Sho‘rtan
0
12-tur
19.10.2020 (DU, 15:00)
Turon
3
Zomin
2
12-tur
18.10.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
12-tur
17.10.2020 (SHN, 15:30)
Dinamo
2
Oqtepa
0
11-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
0
Turon
0
11-tur
13.10.2020 (SE, 15:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
2
11-tur
12.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
6
Oqtepa
1
11-tur
11.10.2020 (YSH, 15:30)
Zomin
1
Dinamo
2
8-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Istiqlol
1
Sho‘rtan
0
10-tur
07.10.2020 (CH, 15:30)
Neftchi
2
Oqtepa
1
10-tur
06.10.2020 (SE, 16:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
11-tur
29.10.2020 (PSH, 16:00)
Chig‘atoy
1
Bunyodkor-Farm
3
11-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Aral Samali
7
Zirabuloq
0
11-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Yangier
2
Jizzax-Bars
0
11-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Andijon II
2
Navbahor Farm
3
11-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Paxtakor-Farm
4
Yashnobod
0
11-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Paxtakor-79
3
Lokomotiv-BFK
1
10-tur
26.10.2020 (DU, 15:00)
Rubin
1
Paxtakor-79
1
10-tur
25.10.2020 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Zirabuloq
0
Chig‘atoy
2
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
G‘ijduvon
1
Yangier
2
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Yashnobod
3
Andijon II
1
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-Farm
2
9-tur
21.10.2020 (CH, 16:00)
Navbahor Farm
2
Yashnobod
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Chig‘atoy
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Bunyodkor-Farm
4
Zirabuloq
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Aral Samali
4
G‘ijduvon
3
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon II
3
Lokomotiv-BFK
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Paxtakor-Farm
6
Rubin
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 16:00)
Jizzax-Bars
0
Bunyodkor-Farm
0
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
G‘ijduvon
2
Chig‘atoy
1

U-21 Birinchiligi. 10-tur natijalari

U-21 Birinchiligida 9-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi

U-21 Birinchiligi. 10-tur

16 avgust, yakshanba

SURXON – NAVBAHOR 2:5

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 6-maydoni

Hakamlar: Ravshan Abduvohidov, Shohruh Masqudov, Adham Rixsiboev, Farruh Yansupov

Nazoratchi: G‘ayrat Karimov

Komissar: Erkin Baxtiyorov

Gollar: O‘ral Choriev, 13 (0:1), Jamoliddin Bahromov, 14 (1:1), Jamoliddin Bahromov, 28 penaltidan (1:2), Asilbek Orifjonov, 39 (1:3), Asilbek Temirov, 49 avtogol (1:4), Sarvar Soliev, 66 (2:4), Abdurasul Qayumboev, 90+2 (2:5)

Ogohlantirishlar: Asilbek Temirov, 28 – Ulug‘bek Aknazarov, 57, Asilbek Orifjonov, 71, Kamronbek Ne’matjonov, 90.

Chetlatish: Asilbek Temirov, 90+1 (ikkinchi sariq).


NASAF – SO‘G‘DIYoNA 3:2

Qibray. “Qibray” stadioni

Hakamlar: Sanjar Nazarov, Sardor Ismatullaev, Amir Galeev, Kristina Borisova

Nazoratchi: Oleg Dachev

Komissar: Oybek Yunusov

Gollar: Abubakrrizo Turdaliev, 15 avtogol (0:1), Muxriddin Zoirov, 42 (1:1), Nodirbek Qo‘yboqov, 63 penaltidan (1:2), Muxriddin Zoirov, 73 (2:2), Shohmalik Komilov, 89 (3:2)

Ogohlantirishlar: Jafar Karimov, 75, Faysal Kafonon Traore, 90 – Alisher Pirmatov, 67, Sohibjon Yoqubov, 72.


AGMK – LOKOMOTIV 2:2

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 6-maydoni

Hakamlar: Farruh Yansupov, Farruh Yo‘ldoshev, Otabek Qosimov, Jaloliddin Xusnitdinov

Nazoratchi: Noil Lutfullin

Komissar: Muhammad Sodiq Sodiq-Oxunov

Gollar: Otabek Sherg‘oziev, 20 (1:0), Azamat Abduxalilov, 53 (1:1), Nurmuhammad Toshpo‘latov, 62 (1:2), Kamronbek Abdulhamidov, 65 (2:2)

Ogohlantirishlar: Saydullo Toshpo‘latov, 80 – Ulug‘bek Sunnatov, 59, Mexrojbek Abdusametov, 74, Javohir Abdualimov, 84.

Chetlatish: Javohir Abdualimov, 90+4 (ikkinchi sariq).


BUNYoDKOR – METALLURG 2:3

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi maydoni

Hakamlar: To‘rabek Suyunov, Nikita Afinogenov, Rustam Tagaev, Davron Akmalov

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Said Shohruh

Gollar: Mahmudjon Qudratullaev, 25 (0:1), Diyorbek Rahimqulov, 66 (1:1), Mahmudjon Qudratullaev, 71 (1:2), Azamatjon Abdusattorov, 76 (1:3), Vladislav Nuriev, 90+3 (2:3)

Ogohlantirishlar: Sardorbek Xursanov, 27, Farruhbek Muxtorov, 56, Lyubomir Bondarenko, 86 – Mahmudjon Qudratullaev, 28.

Chetlatish: Rustam Fozilov, 64 (ikkinchi sariq).


17 avgust, dushanba

MASh’AL – ANDIJON 0:1

“Bunyodkor” akademiyasi 5-maydon

Hakamlar: Abdurashid Xudoyberganov, Ziyovuddin Erkinov, Xayriniso Erkinova, Edita Mirobidova

Nazoratchi: Timur Abdullaev

Komissar: Zohid Akramov

Gol: Farhodjon Sohibjonov, 63 penaltidan (0:1)

Ogohlantirishlar: Ruslan Yulmuhametov, 22 – Muhammadali Tursunov, 38, Ozodbek Qahhorov, 44.


QO‘QON-1912 – PAXTAKOR 0:4

Qibray. “Qibray” stadioni

Hakamlar: Husan Muzaffarov, Husniddin O‘ralov, Kristina Sereda, Ahmadjon Ergashev

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Zohirjon Akramxonov

Gollar: Diyor Ramazonov, 4 (0:1), Temur Mamasidiqov, 9 (0:2), Alisher Odilov, 54 (0:3), Igor Chikrizov, 77 (0:4)

Ogohlantirishlar: Jasurbek Yoqubov, 19, Abdulloh Mirkomilov, 67, Jasurbek Yoqubov, 69 – Saidazamat Mirsaidov, 40, Ulug‘bek Hoshimov, 57, Botir Irismetov, 90+1.


QIZILQUM – BUXORO 1:1

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 6-maydon

Hakamlar: Raximbek Karimov, Sherzod A’zamov, Islom Azimov, Roziyabonu Yusupova

Nazoratchi: Rashid Aytekov

Komissar: Aleksandr Davidenko

Gollar: Muhammad G‘iyosov, 5 (0:1), Muhammad Jumaqulov, 70 (1:1)

Ogohlantirishlar: Muhriddin Rahmatov, 49 – Muhammad G‘iyosov, 18, Shohjahon Nasimov, 53

Chetlatish: Muhammad G‘iyosov, 56 (ikkinchi sariq).

Mavzuga oid boshqa xabarlar