6-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Пахтакор
-
Андижон
-
9-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Металлург
-
Насаф
-
6-тур
22.06.2021 (СЕ, 20:00)
АГМК
-
Қизилқум
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Навбаҳор
-
Машъал
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
-
Андижон
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Локомотив
-
Қўқон-1912
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
-
Сўғдиёна
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
-
Металлург
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Турон
-
Бунёдкор
-
10-тур
18.06.2021 (ЖУ, 20:00)
Қизилқум
1
Сурхон
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 19:45)
Қизилқум
0
Пахтакор
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Машъал
2
АГМК
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Сурхон
1
Турон
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 19:45)
Бунёдкор
0
Навбаҳор
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 17:30)
Қўқон-1912
2
Сўғдиёна
3
9-тур
17.05.2021 (ДУ, 17:00)
Андижон
1
Локомотив
2
8-тур
14.05.2021 (ЖУ, 18:55)
АГМК
3
Бунёдкор
1
8-тур
13.05.2021 (ПШ, 18:45)
Турон
0
Қизилқум
1
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:50)
Пахтакор
3
Қўқон-1912
0
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:40)
Навбаҳор
2
Сурхон
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 18:20)
Нефтчи
3
Хоразм
1
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 17:00)
Қизилқум
1
Шўртан
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Зомин
1
Навбаҳор
2
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Оқтепа
2
Олимпик
4
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
2
Янгиер
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 17:00)
Динамо
5
Ғиждувон
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Сурхон
5
Бухоро
2
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Қўқон-1912
3
Машъал
2
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
-
Оқтепа
-
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
-
Хоразм
-
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
-
Динамо
-
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
-
Олимпик
-
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
9-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
2
Нефтчи
0
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
1
Шўртан
1
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Янгиер
0
Хоразм
0
8-тур
22.05.2021 (ШН, 18:30)
Нефтчи
7
Оқтепа
0
8-тур
21.05.2021 (ЖУ, 18:30)
Арал Самали
1
Янгиер
2
8-тур
20.05.2021 (ПШ, 19:10)
Динамо
3
Бухоро
1
8-тур
19.05.2021 (ЧР, 18:00)
Хоразм
1
Олимпик
1
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2
9-тур
01.06.2021 (СЕ, 17:30)
Жиззах-Барс
3
Рубин
0
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
2
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Пахтакор-79
0
Навбаҳор-Фарм
1
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Лочин
0
Зомин
3
8-тур
29.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Жиззах-Барс
1
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Рубин
0
Ғиждувон
0
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Жомбой
2
Лoкомотив-БФК
4
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:45)
Ғиждувон
4
Чиғатой
2
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Лочин
1
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Пахтакор-79
2

Персонал

Ўзбекистон профессионал футбол лигаси

  • Наргиза Жалолова

    Кадрлар инспектори

  • Зарофат Расулова

    Бош ҳисобчи

  • Севара Муҳаммедова

    Ғазначи

  • Нигора Абидова

    Матбуот ва ижтимоий тармоқлар билан ишлаш бўлими бошлиғи

  • Дилафруз Илясова

    Котиба

Раҳбарият

  • Диёр Имомхўжаев

    Бош директор в.б

  • Лазиз Қўчқоров

    Бош директор ўринбосари

Клубларни лицензиялаш ва халқаро алоқалар бўлими

  • Зохиржон Акрамхонов

    Бўлим бошлиғи

  • Бекзод Арипов

    Спорт иншоотлари бўйича бош мутахассис

Клубларни ривожлантириш бўлими

  • Ўнгар Жалимов

    Бўлим бошлиғи

  • Владимир Назаров

    Бош мутахассис

  • Алишер Файзиев

    Етакчи мутахассис

  • Қудрат Мадраимов

    Етакчи мутахассис

Матбуот ва ижтимоий тармоқлар билан ишлаш бўлими

  • Ойбек Юнусов

    Бош мутахассис

  • Шаҳзод Холбоев

    Етакчи мутахассис

  • Қобил Одилов

    Мутахассис

Маркетинг бўлими

  • Аббос Аҳроров

    Бўлим бошлиғи

  • Абдувоҳид Каримов

    Етакчи мутахассис

Мусобақаларни ўтказиш бўлими

  • Сардор Қудратуллаев

    Бўлим бошлиғи

  • Шерзод Ражабов

    Бўлим бошлиғи ўринбосари

  • Жаҳонгир Раҳматуллаев

    Соҳил футболи бош мутахассиси

  • Рустам Зупаров

    Футзал бўйича бош мутахассис

  • Шохруҳ Саид

    Аёллар футболи бош мутахассиси

  • Жамшид Имомов

    Футзал бўйича етакчи мутахассис

  • Шоислом Холматов

    Мутахассис

  • Равшан Мавлянов

    Болалар-ўсмирлар футболи етакчи мутахассиси

  • Азиз Қурбонов

    IT мутахассис

Ишчи персонал

  • Ойбек Иброҳимхонов

    Юрисконсульт

  • Алишер Арипов

    Шифокор

  • Шуҳрат Хусанов

    Ҳайдовчи