13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Металлург
-
Қизилқум
-
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
-
Навбаҳор
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
-
Бунёдкор
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Сўғдиёна
-
АГМК
-
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
-
Турон
-
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
-
Сурхон
-
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 00:00)
Локомотив
-
Насаф
-
8-тур
09.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Насаф
1
Машъал
0
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Пахтакор
2
Локомотив
1
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
1
Бунёдкор
5
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
1
Сўғдиёна
0
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
Навбаҳор
0
Андижон
1
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
2
Қўқон-1912
1
12-тур
02.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Турон
2
Металлург
0
12-тур
02.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Қизилқум
2
Машъал
0
11-тур
28.06.2021 (ДУ, 20:00)
Қўқон-1912
1
Насаф
2
11-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Андижон
2
АГМК
3
11-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
0
Пахтакор
4
11-тур
26.06.2021 (ШН, 20:00)
Металлург
2
Навбаҳор
2
11-тур
26.06.2021 (ШН, 20:00)
Қизилқум
2
Бунёдкор
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Сўғдиёна
-
Локомотив
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Бунёдкор
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
АГМК
-
Нефтчи
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Пахтакор
-
Турон
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Насаф
-
Металлург
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Сурхон
-
Машъал
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Шўртан
-
Қизилқум
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Динамо
-
Олимпик
-
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
14-тур
05.08.2021 (ПШ, 00:00)
Хоразм
-
Нефтчи
-
14-тур
05.08.2021 (ПШ, 00:00)
Шўртан
-
Динамо
-
14-тур
04.08.2021 (ЧР, 00:00)
Янгиер
-
Олимпик
-
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
4
Арал Самали
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 19:00)
Динамо
4
Хоразм
3
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Олимпик
5
Шўртан
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Янгиер
0
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
2
Хоразм
1
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
2
Оқтепа
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
2
Динамо
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Олимпик
1
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Ғиждувон
-
Навбаҳор-Фарм
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Зомин
-
Пахтакор-79
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
-
Чиғатой
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Лoкомотив-БФК
-
Бунёдкор-Фарм
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Жиззах-Барс
-
Нефтгазмонтаж
-
11-тур
31.07.2021 (ШН, 00:00)
Жомбой
-
Чиғатой
-
11-тур
23.06.2021 (ЧР, 18:30)
Навбаҳор-Фарм
2
Лочин
1
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
1
Нефтгазмонтаж
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Жиззах-Барс
1
Бунёдкор-Фарм
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Пахтакор-79
3
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2

Про лига. “Шўртан”да илк ғалаба

Про лиганинг 11-тур ўйинлари ниҳоясига етди. “Хоразм”ни қабул қилган “Шўртан” мавсумдаги илк ғалабасини нишонлади. Ваҳоланки, ўйинда ҳисобни хоразмликлар очишганди.”Янгиер” эса ўз майдонида “Оқтепа”дан устун келди. Бу учрашувда ҳам аслида меҳмонлар ҳисобни очишган, биринчи бўлимда ҳисобда олдинда боришганди. Бироқ майдон эгалари учрашув охирларида ҳисобни тенглаштиришди. Ўйинга қўшиб берилган беш дақиқанинг сўнггисида эса ғалаба тўпини киритишга муваффақ бўлишди.

 

Про лига. 12-тур

20 июнь, якшанба

 

ШЎРТАН – ХОРАЗМ – 2:1 (1:1)

Ғузор. “Марказий” стадион. 361 томошабин.

Ҳакамлар: Зокир Қодиров, Шавкат Раҳматов, Шоҳнур Йўлдашев

Назоратчи: Хушвақт Мухторов

Комиссар: Бахтиёр Ширинов

Голлар: Тимур Бекчанов, 32 (0:1), Элёр Омонжонов, 39-пен.( 1:1), Асадбек Самариддинов, 53 (2:1)

“Шўртан”: Асилбек Бердиалиев, Нурали Падаров, Шахзод Абдивойитов, Элёр Омонжонов, Бекзод Сувонов, Асадбек Самариддинов, Шахбоз Жўраев, Чориёр Турсунқулов (Азизбек Рашидов, 59), Аҳмед Қобилжонов, Салоҳиддин Санақулов (Музаффар Бақоев, 90+4), Сарвар Бўронов (Руслан Юлмуҳаммедов, 65)

“Хоразм”: Ғайратжон Ўдаев, Равшанбек султонов (Миржалол Қурбонов, 46), Жасур Отажонов (Темур Машарипов, 46), Фарруҳ Хайдаров, Сардор Жаҳонов (Дадахон Юсупов, 62), Тимур Бекчанов, Саиджамол Давлатжонов, Рўзимбой Аҳмедов, Аброр Хусинов, Абдухолиқ Қурбонов, Шахзод Бешимов (Маъруфхон Муродов, 62)

Огоҳлантиригшлар: Йўқ -  Шахзод Бешимов, 29, Равшанбек султонов, 38, Дадахон Юсупов, 70.

 

ЯНГИЕР – ОҚТЕПА – 2:1 (0:0)

Янгиер. “Марказий” стадион. 2043 томошабин.

Ҳакамлар: Найим Қосимов, Сардор Миродилов, Зиёвиддин Эркинов

Назоратчи: Андрей Тамбовцев

Комиссар: Қудрат Мадраимов.

Голлар: Исломбек Каримов, 72 (0:1), Жероме Этаме, 86 (1:1), Хуршидбек Асқаралиев, 90+5 (2:1)

Янгиер”: Ҳусан Олимжонов, Бекзод Толибжонов, Улуғбек Худойбердиев, Абдумалик Тошпўлатов, Ахроржон Иноятов, Бунёд Абдуманнонов (Ойбек Ахматов, 46), Асадбек Мамаризоев (Хуршидбек Асқаралиев, 70), Жонибек Мирзақулов (Илҳомжон Алижонов, 46), Жероме Этаме, Ёдгор Назаров (Ландри Чамеджеу, 46), Диедонне Сиебатчеу (Санжар Баратов, 78)

“Оқтепа”: Умиджон Ҳамроев, Опехс Самуэль, Суннатилло Мамадалиев (Жавоҳир Бахтиёров, 88), Хазратжон Турсунқулов, Олимжон Каримов, Убайдулло Холиқулов (Эстеван Оспина, 71), Муҳаммад Али Мансуров (Азиз Пирмуҳаммадов, 40), Аваз Агалиев, Исломбек Каримов (Асадбек Исмоилбоев, 88), Асасио Гуилхерме (Талгат Нигматуллин, 71), Шоҳжаҳон Қиличев

Огоҳлантириш: Йўқ – Убайдулла Холиқулов, 17.