24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 13:00)
Машъал
3
Навбаҳор
0
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор
1
Сурхон
0
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 17:00)
Пахтакор
2
Қўқон-1912
1
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 15:00)
Сўғдиёна
3
Насаф
1
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 15:00)
Металлург
2
Бунёдкор
3
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 16:30)
Локомотив
2
АГМК
1
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 15:30)
Бухоро
1
Қизилқум
1
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:30)
Андижон
2
Машъал
1
18-тур
05.11.2020 (ПШ, 17:00)
Бунёдкор
3
Пахтакор
2
22-тур
03.11.2020 (СЕ, 16:00)
Сўғдиёна
0
Металлург
0
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 18:00)
Қизилқум
0
Навбаҳор
2
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 17:00)
Бунёдкор
1
Бухоро
1
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 16:00)
Машъал
0
Локомотив
0
22-тур
01.11.2020 (ЯШ, 17:00)
АГМК
0
Пахтакор
6
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Оқтепа
2
Зомин
0
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
-
Истиқлол
-
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
-
Зомин
-
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Нефтчи
-
Турон
-
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
-
Динамо
-
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
-
Оқтепа
-
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
2
Ғиждувон
4
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Янгиер
1
Рубин
0
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Пахтакор-79
0
Пахтакор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
5
Яшнобод
2
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 15:00)
Чиғатой
3
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Арал Самали
4
Яшнобод
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Янгиер
4
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Лoкомотив-БФК
2
Иккинчи босқич. 1-тур
14.11.2020 (ШН, 14:30)
Рубин
3
Пахтакор-79
1
14-тур
10.11.2020 (СЕ, 17:30)
Чиғатой
2
Янгиер
2
14-тур
10.11.2020 (СЕ, 15:00)
Бунёдкор-Фарм
3
Ғиждувон
1

Футзал. 7-тур якунланди

Бугун футзал бўйича Ўзбекистон чемпионати – Олий лигада 7-тур ўйинлари якунланди. “Бунёдкор” ва “Ўзбекистон” спорт мажмуасида кечаётган учрашувларнинг дастлабки кунида қуйидаги ҳисоблар қайд этилди.

26 октябрь, душанба

“Бунёдкор” академияси

НAВБAҲОР — НAСAФ 4:2

Ҳакамлар: Умид Пўлатов, Фурқат Азизов, Азиз Каримов, Хушнуд Атамуратов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

 Ҳусан Ғаниев (3), Исохон Ибрагимов (25, 30), Aҳмад Мамадалиев (39) — Жасур Ҳалимов (14), Жавоҳир Aшуров (40)

Огоҳлантиришлар: Йўқ – Абубакир Усмон, 29.


СТРОЕТИЛ-ЗАРАФШОН – ЛОКОМОТИВ 2:5

Ҳакамлар: Хушнуд Атамуратов, Умид Пўлатов, Фурқат Азизов, Азиз Каримов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

Голлар: Шухрат Исчанов (17), Муҳаммадбобур Раҳмонбердиев (35) — Жамолиддин Шарипов (6, 34, 39), Севастян Можаев (9, 13)

Огоҳлантиришлар: Собир Мирзааҳмедов, 22 – Севастьян Можаев, 17, Сарвар Шоаҳмедов, 26.


МАКСАМ-ЧИРЧИҚ – ҚЎҚОН-1912 3:3

Ҳакамлар: Хушнуд Атамуратов, Азиз Каримов, Умид Пўлатов, Фурқат Азизов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

Голлар: Бекзод Жумабоев (1, 8), Аъзам Сайдахматов (13) — Диёржон Каримов (4, 8), Раҳматилло Мелибоев (24)

Огоҳлантиришлар: Ботирбек Рўзиев, 28 – Сардор Исаков, 38.


“Ўзбекистон” спорт мажмуаси

МЕТАЛЛУРГ – ҲУАХИН-ЖИЗЗАХ 1:2

Ҳакамлар: Жамолиддин Нажмиддинов, Рустам Тагаев, Султонмурод Абдураҳмонов, Шавкат Муҳиддинов

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Ҳушнур Эркинов (40) — Шаҳзод Садиев (3), Давлат Ибрагимов (11)

Огоҳлантиришлар: Исломбек Бийтўраев, 29, Равшан Исматуллаев, 32 – Давлат Ибрагимов, 12, Соҳиб Нарзуллаев, 23.


БУХОРО – ПАХТАКОР 2:10

Ҳакамлар: Шавкат Муҳиддинов, Рустам Тагаев, Жамолиддин Нажмиддинов, Султонмурод Абдураҳмонов.

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Бехруз Мамиев (4), Миржалол Aшуров (36) — Aвазбек Aбдувалиев (2, 33, 39), Феруз Фахриддинов (4, 9), Дилмурод Шавкатов (7), Дилшод Ирсалиев (32), Фарҳод Aбдумавлонов (34), Машраб Aдилов (36), Aкбар Усмонов (38)

Огоҳлантиришлар: Мирфайз Муҳиддинов, 26 — йўқ.


АГМК – БУНЁДКОР 3:1

Ҳакамлар: Шавкат Муҳиддинов, Султонмурод Абдураҳмонов, Рустам Тагаев, Жамолиддин Нажмиддинов

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Aбдулла Солиҳов (17), Ҳусниддин Нишонов (27), Илҳомжон Ҳамроев (34) — Хуршид Нажимов (38)

Огоҳлантиришлар: Йўқ.


Ушбу турдан сўнг мусобақа жадвали қуйидаги кўринишда:

Мавзуга оид бошқа хабарлар