8-тур
14.05.2021 (ЖУ, 18:55)
АГМК
-
Бунёдкор
-
8-тур
13.05.2021 (ПШ, 18:45)
Турон
-
Қизилқум
-
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:50)
Пахтакор
3
Қўқон-1912
0
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:40)
Навбаҳор
2
Сурхон
0
8-тур
11.05.2021 (СЕ, 18:55)
Сўғдиёна
4
Андижон
1
8-тур
11.05.2021 (СЕ, 18:50)
Локомотив
1
Металлург
3
5-тур
10.05.2021 (ДУ, 18:40)
Турон
0
АГМК
1
7-тур
06.05.2021 (ПШ, 17:00)
Турон
1
Пахтакор
1
7-тур
06.05.2021 (ПШ, 17:00)
Сурхон
0
АГМК
1
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 19:00)
Металлург
0
Сўғдиёна
2
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 17:00)
Машъал
1
Локомотив
4
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 17:00)
Андижон
1
Қўқон-1912
2
7-тур
04.05.2021 (СЕ, 19:00)
Бунёдкор
2
Насаф
0
7-тур
04.05.2021 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Навбаҳор
1
6-тур
16.04.2021 (ЖУ, 18:15)
Локомотив
2
Бунёдкор
1
6-тур
16.04.2021 (ЖУ, 18:05)
Навбаҳор
0
Турон
0
6-тур
15.04.2021 (ПШ, 18:20)
Сўғдиёна
2
Машъал
2
6-тур
15.04.2021 (ПШ, 18:20)
Насаф
6
Сурхон
0
6-тур
15.04.2021 (ПШ, 16:15)
Қўқон-1912
0
Металлург
1
5-тур
10.04.2021 (ШН, 18:30)
Қизилқум
1
Насаф
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 18:20)
Нефтчи
3
Хоразм
1
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 17:00)
Қизилқум
1
Шўртан
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Зомин
1
Навбаҳор
2
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Оқтепа
2
Олимпик
4
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
2
Янгиер
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 17:00)
Динамо
5
Ғиждувон
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Сурхон
5
Бухоро
2
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Қўқон-1912
3
Машъал
2
7-тур
16.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтчи
-
Шўртан
-
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:45)
Бухоро
-
Хоразм
-
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
-
Динамо
-
7-тур
14.05.2021 (ЖУ, 17:30)
Олимпик
-
Арал Самали
-
5-тур
11.05.2021 (СЕ, 19:00)
Динамо
2
Шўртан
0
6-тур
07.05.2021 (ЖУ, 17:50)
Шўртан
0
Янгиер
0
6-тур
07.05.2021 (ЖУ, 17:45)
Хоразм
1
Оқтепа
0
6-тур
06.05.2021 (ПШ, 18:50)
Динамо
0
Нефтчи
1
6-тур
06.05.2021 (ПШ, 18:00)
Арал Самали
2
Бухоро
2
5-тур
17.04.2021 (ШН, 18:00)
Нефтчи
5
Хоразм
1
5-тур
17.04.2021 (ШН, 16:00)
Оқтепа
2
Арал Самали
2
5-тур
16.04.2021 (ЖУ, 16:00)
Олимпик
2
Янгиер
1
4-тур
12.04.2021 (ДУ, 17:00)
Шўртан
0
Олимпик
6
4-тур
12.04.2021 (ДУ, 17:00)
Арал Самали
0
Нефтчи
2
4-тур
11.04.2021 (ЯШ, 16:00)
Янгиер
1
Бухоро
0
4-тур
10.04.2021 (ШН, 17:00)
Хоразм
1
Динамо
0
4-тур
10.04.2021 (ШН, 16:00)
Истиқлол
1
Оқтепа
3
3-тур
06.04.2021 (СЕ, 18:00)
Нефтчи
2
Истиқлол
0
3-тур
06.04.2021 (СЕ, 16:30)
Олимпик
0
Бухоро
2
3-тур
05.04.2021 (ДУ, 18:00)
Динамо
3
Арал Самали
2
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:30)
Ғиждувон
2
Жиззах-Барс
1
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:00)
Рубин
1
Лочин
1
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Зомин
1
5-тур
09.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
2
Жомбой
1
5-тур
09.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Бунёдкор-Фарм
3
Рубин
2
5-тур
08.05.2021 (ШН, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Чиғатой
3
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 17:00)
Зомин
2
Навбаҳор-Фарм
1
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 16:30)
Лoкомотив-БФК
2
Ғиждувон
3
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 16:30)
Рубин
2
Пахтакор-79
2
4-тур
02.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Жомбой
1
Нефтгазмонтаж
3
4-тур
02.05.2021 (ЯШ, 16:30)
Лочин
1
Жиззах-Барс
0
4-тур
01.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Бунёдкор-Фарм
0
3-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Бунёдкор-Фарм
1
Жомбой
0
3-тур
24.04.2021 (ШН, 16:00)
Навбаҳор-Фарм
2
Лoкомотив-БФК
0
3-тур
24.04.2021 (ШН, 16:00)
Пахтакор-79
4
Чиғатой
1
2-тур
18.04.2021 (ЯШ, 16:00)
Жиззах-Барс
1
Навбаҳор-Фарм
3
2-тур
18.04.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
2
Пахтакор-79
1
2-тур
18.04.2021 (ЯШ, 16:00)
Лочин
1
Ғиждувон
1
2-тур
17.04.2021 (ШН, 17:00)
Чиғатой
1
Рубин
2
2-тур
17.04.2021 (ШН, 16:30)
Лoкомотив-БФК
1
Нефтгазмонтаж
2

Футзал. 7-тур якунланди

Бугун футзал бўйича Ўзбекистон чемпионати – Олий лигада 7-тур ўйинлари якунланди. “Бунёдкор” ва “Ўзбекистон” спорт мажмуасида кечаётган учрашувларнинг дастлабки кунида қуйидаги ҳисоблар қайд этилди.

26 октябрь, душанба

“Бунёдкор” академияси

НAВБAҲОР — НAСAФ 4:2

Ҳакамлар: Умид Пўлатов, Фурқат Азизов, Азиз Каримов, Хушнуд Атамуратов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

 Ҳусан Ғаниев (3), Исохон Ибрагимов (25, 30), Aҳмад Мамадалиев (39) — Жасур Ҳалимов (14), Жавоҳир Aшуров (40)

Огоҳлантиришлар: Йўқ – Абубакир Усмон, 29.


СТРОЕТИЛ-ЗАРАФШОН – ЛОКОМОТИВ 2:5

Ҳакамлар: Хушнуд Атамуратов, Умид Пўлатов, Фурқат Азизов, Азиз Каримов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

Голлар: Шухрат Исчанов (17), Муҳаммадбобур Раҳмонбердиев (35) — Жамолиддин Шарипов (6, 34, 39), Севастян Можаев (9, 13)

Огоҳлантиришлар: Собир Мирзааҳмедов, 22 – Севастьян Можаев, 17, Сарвар Шоаҳмедов, 26.


МАКСАМ-ЧИРЧИҚ – ҚЎҚОН-1912 3:3

Ҳакамлар: Хушнуд Атамуратов, Азиз Каримов, Умид Пўлатов, Фурқат Азизов

Назоратчи: Фахриддин Муродов

Голлар: Бекзод Жумабоев (1, 8), Аъзам Сайдахматов (13) — Диёржон Каримов (4, 8), Раҳматилло Мелибоев (24)

Огоҳлантиришлар: Ботирбек Рўзиев, 28 – Сардор Исаков, 38.


“Ўзбекистон” спорт мажмуаси

МЕТАЛЛУРГ – ҲУАХИН-ЖИЗЗАХ 1:2

Ҳакамлар: Жамолиддин Нажмиддинов, Рустам Тагаев, Султонмурод Абдураҳмонов, Шавкат Муҳиддинов

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Ҳушнур Эркинов (40) — Шаҳзод Садиев (3), Давлат Ибрагимов (11)

Огоҳлантиришлар: Исломбек Бийтўраев, 29, Равшан Исматуллаев, 32 – Давлат Ибрагимов, 12, Соҳиб Нарзуллаев, 23.


БУХОРО – ПАХТАКОР 2:10

Ҳакамлар: Шавкат Муҳиддинов, Рустам Тагаев, Жамолиддин Нажмиддинов, Султонмурод Абдураҳмонов.

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Бехруз Мамиев (4), Миржалол Aшуров (36) — Aвазбек Aбдувалиев (2, 33, 39), Феруз Фахриддинов (4, 9), Дилмурод Шавкатов (7), Дилшод Ирсалиев (32), Фарҳод Aбдумавлонов (34), Машраб Aдилов (36), Aкбар Усмонов (38)

Огоҳлантиришлар: Мирфайз Муҳиддинов, 26 — йўқ.


АГМК – БУНЁДКОР 3:1

Ҳакамлар: Шавкат Муҳиддинов, Султонмурод Абдураҳмонов, Рустам Тагаев, Жамолиддин Нажмиддинов

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Голлар: Aбдулла Солиҳов (17), Ҳусниддин Нишонов (27), Илҳомжон Ҳамроев (34) — Хуршид Нажимов (38)

Огоҳлантиришлар: Йўқ.


Ушбу турдан сўнг мусобақа жадвали қуйидаги кўринишда: