16-тур
22.09.2020 (СЕ, 19:00)
Қизилқум
-
Машъал
-
16-тур
22.09.2020 (СЕ, 18:00)
Бунёдкор
-
АГМК
-
16-тур
21.09.2020 (ДУ, 18:00)
Насаф
-
Сурхон
-
16-тур
21.09.2020 (ДУ, 17:00)
Сўғдиёна
-
Қўқон-1912
-
16-тур
20.09.2020 (ЯШ, 19:00)
Навбаҳор
0
Андижон
0
16-тур
20.09.2020 (ЯШ, 17:00)
Бухоро
1
Локомотив
3
15-тур
17.09.2020 (ПШ, 19:00)
АГМК
1
Сўғдиёна
1
15-тур
17.09.2020 (ПШ, 17:00)
Сурхон
0
Қизилқум
0
15-тур
16.09.2020 (ЧР, 17:30)
Машъал
1
Бунёдкор
2
15-тур
16.09.2020 (ЧР, 17:00)
Қўқон-1912
0
Металлург
2
15-тур
15.09.2020 (СЕ, 18:30)
Локомотив
1
Навбаҳор
0
15-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:30)
Андижон
0
Насаф
1
14-тур
12.09.2020 (ШН, 19:00)
Бунёдкор
2
Сурхон
1
14-тур
12.09.2020 (ШН, 19:00)
Металлург
1
АГМК
0
14-тур
11.09.2020 (ЖУ, 18:00)
Бухоро
2
Қўқон-1912
2
14-тур
11.09.2020 (ЖУ, 17:00)
Сўғдиёна
0
Машъал
1
14-тур
10.09.2020 (ПШ, 20:00)
Насаф
4
Қизилқум
0
14-тур
10.09.2020 (ПШ, 16:45)
Андижон
0
Локомотив
1
16-тур
08.09.2020 (СЕ, 19:00)
Металлург
0
Пахтакор
3
15-тур
05.09.2020 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Пахтакор
4
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Оқтепа
2
Зомин
0
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
7-тур
21.09.2020 (ДУ, 16:15)
Турон
-
Нефтчи
-
7-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:15)
Истиқлол
1
Оқтепа
2
7-тур
19.09.2020 (ШН, 16:15)
Зомин
2
Хоразм
2
7-тур
18.09.2020 (ЖУ, 17:00)
Шўртан
2
Динамо
2
6-тур
15.09.2020 (СЕ, 17:00)
Хоразм
0
Истиқлол
1
6-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:15)
Нефтчи
3
Зомин
2
6-тур
14.09.2020 (ДУ, 17:00)
Динамо
1
Турон
0
6-тур
13.09.2020 (ЯШ, 16:00)
Оқтепа
0
Шўртан
1
5-тур
09.09.2020 (ЧР, 16:30)
Истиқлол
0
Нефтчи
1
5-тур
07.09.2020 (ДУ, 17:00)
Оқтепа
1
Динамо
1
5-тур
07.09.2020 (ДУ, 16:15)
Зомин
1
Турон
2
5-тур
06.09.2020 (ЯШ, 17:15)
Шўртан
4
Хоразм
1
4-тур
03.09.2020 (ПШ, 17:00)
Динамо
3
Зомин
0
4-тур
03.09.2020 (ПШ, 16:45)
Турон
2
Истиқлол
1
4-тур
02.09.2020 (ЧР, 17:15)
Шўртан
2
Нефтчи
1
4-тур
02.09.2020 (ЧР, 17:00)
Оқтепа
3
Хоразм
1
3-тур
30.08.2020 (ЯШ, 17:00)
Динамо
3
Хоразм
1
3-тур
15.07.2020 (ЧР, 18:00)
Шўртан
3
Турон
2
3-тур
15.07.2020 (ЧР, 18:00)
Оқтепа
1
Нефтчи
1
3-тур
15.07.2020 (ЧР, 17:30)
Истиқлол
3
Зомин
0
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:30)
Янгиер
1
Ғиждувон
0
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:30)
Чиғатой
2
Зирабулоқ
0
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:30)
Пахтакор-79
0
Рубин
1
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:30)
Пахтакор-Фарм
4
Лoкомотив-БФК
1
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:00)
Андижон II
4
Яшнобод
1
3-тур
20.09.2020 (ЯШ, 16:00)
Арал Самали
1
Жиззах-Барс
1
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 17:00)
Жиззах-Барс
4
Чиғатой
2
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:30)
Ғиждувон
3
Арал Самали
1
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:30)
Рубин
2
Пахтакор-Фарм
0
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:30)
Яшнобод
1
Навбаҳор-Фарм
0
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:00)
Лoкомотив-БФК
5
Андижон II
1
2-тур
15.09.2020 (СЕ, 16:00)
Зирабулоқ
3
Бунёдкор-Фарм
2
1-тур
11.09.2020 (ЖУ, 16:30)
Янгиер
3
Арал Самали
0
1-тур
11.09.2020 (ЖУ, 16:30)
Андижон II
2
Рубин
2
1-тур
10.09.2020 (ПШ, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
4
Лoкомотив-БФК
2
1-тур
10.09.2020 (ПШ, 17:30)
Чиғатой
2
Ғиждувон
5
1-тур
10.09.2020 (ПШ, 17:00)
Бунёдкор-Фарм
3
Жиззах-Барс
1
1-тур
10.09.2020 (ПШ, 16:30)
Пахтакор-Фарм
3
Пахтакор-79
0

Июль ойининг энг яхшилари аниқланди. Ким кимга овоз берди?

Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси одатга кўра, ҳар ой Coca Cola Суперлиганинг энг яхши мураббий ва футболчиси, шунингдек, энг чиройли голни аниқлаб келмоқда. 

Унга кўра, АГМК жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов июль ойининг энг яхши мураббийи деб топилди. Ўтган ой Coca Cola Суперлигада 3 та ўйинда майдонга тушиб, 2 та гол 1 та ассистни амалга оширган Мурод Холмуҳаммедов ("Қўқон-1912") эса энг яхши футболчи бўлди.

АГМК ярим ҳимоячиси Санжар Турсуновнинг "Қўқон-1912" дарвозасига узоқ масофадан киритган голи июль ойининг энг чиройли гол бўлди.

Биласиз, овоз бериш жараёнида Coca Cola Суперлига клублари бош мураббийлари ва сардорлари ҳамда мухлислар иштирок этишади. Хўш ким кимга овоз берди? 

 

 

 

ЭНГ ЯХШИ ФУТБОЛЧИ

Бош мураббийлар

Жамоа сардорлари

Локомотив

Андрей Федеров

Игнатий Нестеров

Мурод Холмуҳаммедов

Санжар Турсунов

Сардор Собирхўжаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Мурод Холмуҳаммедов

Насаф

Рўзиқул Бердиев

Дилшод Раҳматуллаев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Мурод Холмуҳаммедов

Шаҳзод Убайдуллаев

Сардор Собирхўжаев

Эрен Дердийок

Пахтакор

Шота Арвеладзе

Егор Кримец

Эрен Дердийок

Сардор Собирхўжаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Мурод Холмуҳаммедов

Сардор Собирхўжаев

Эрен Дердийок

 

 

 

Бунёдкор

Вадим Абрамов

Анвар Ғофуров

Мурод Холмуҳаммедов

Сардор Собирхўжаев

Санжар Турсунов

Мурод Холмуҳаммедов

Сардор Собирхўжаев

Санжар Турсунов

Навбаҳор

Андрей Канчелськис

Азим Аҳмедов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Сардор Собирхўжаев

Мурод Холмуҳаммедов

Бухоро

Жамшид Саидов

Жасур Ҳасанов

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Эрен Дердийок

Эрен Дердийок

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

АГМК

Миржалол Қосимов

Акмал Шораҳмедов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Сардор Собирхўжаев

Сардор Собирхўжаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Мурод Холмуҳаммедов

Қўқон-1912

Бахтиёр Ашурматов

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Шаҳзод Убайдуллаев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шаҳзод Убайдуллаев

Металлург

Андрей Шипилов

Акбар Исматуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Сардор Собирхўжаев

Эрен Дердийок

Мурод Холмуҳаммедов

Сардор Собирхўжаев

Қизилқум

Ҳамид Актамов

Шерали Жўраев

Мурод Холмуҳаммедов

Санжар Турсунов

Эрен Дердийок

Мурод Холмуҳаммедов

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Сўғдиёна

Улуғбек Бақоев

Санжар Рашидов

Шаҳзод Убайдуллаев

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Шаҳзод Убайдуллаев

Эрен Дердийок

Эрен Дердийок

Андижон

Виктор Кумиков

Фарҳод Бекмуродов

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Эрен Дердийок

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Эрен Дердийок

Машъал

Дилявер Ваниев

Раҳим Давронов

Шаҳзод Убайдуллаев

Шаҳзод Убайдуллаев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Мурод Холмуҳаммедов

Мурод Холмуҳаммедов

Сурхон

Равшан Ҳайдаров

Шавкат Саломов

Мурод Холмуҳаммедов

Шаҳзод Убайдуллаев

Эрен Дердийок

Сардор Собирхўжаев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

МУХЛИСЛАР

Мурод Холмуҳаммедов

Санжар Турсунов

Шаҳзод Убайдуллаев

 

Номзод

1-ўрин

2-ўрин

3-ўрин

Жами

Санжар Турсунов

8

4

6

38+4

Эрен Дердийок

1

6

5

20

Мурод Холмуҳаммедов

9

6

7

52+6

Шаҳзод Убайдуллаев

8

7

5

43+2

Сардор Собирхўжаев

2

5

5

21

           

 

ЭНГ ЯХШИ МУРАББИЙ

Бош мураббийлар

Жамоа сардорлари

Локомотив

Андрей Федеров

Игнатий Нестеров

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Насаф

Рўзиқул Бердиев

Дилшод Раҳматуллаев

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Пахтакор

Шота Арвеладзе

Егор Кримец

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Бунёдкор

Вадим Абрамов

Анвар Ғофуров

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Навбаҳор

Андрей Канчельскис

Азим Аҳмедов

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Бухоро

Жамшид Саидов

Жасур Ҳасанов

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

АГМК

Миржалол Қосимов

Акмал Шораҳмедов

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

 

Андрей Шипилов

Қўқон-1912

Бахтиёр Ашурматов

Мурод Холмуҳаммедов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Металлург

Андрей Шипилов

Акбар Исматуллаев

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Миржалол Қосимов

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Миржалол Қосимов

Қизилқум

Ҳамид Актамов

Шерали Жўраев

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Сўғдиёна

Улуғбек Бақоев

Санжар Рашидов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Андижон

Виктор Кумиков

Фарҳод Бекмуродов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Миржалол Қосимов

Машъал

Дилявер Ваниев

Раҳим Давронов

Миржалол Қосимов

Миржалол Қосимов

Шота Арвеладзе

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

Андрей Шипилов

Сурхон

Равшан Ҳайдаров

Шавкат Саломов

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

Миржалол Қосимов

Андрей Шипилов

Шота Арвеладзе

МУХЛИСЛАР

Миржалол Қосимов

Шота Арвеладзе

Андрей Шипилов

 

Номзод

1-ўрин

2-ўрин

3-ўрин

Жами

Шота Арвеладзе

11

9

8

59+4

Миржалол Қосимов

13

10

4

 63+6

Андрей Шипилов

4

9

15

45

 

 

 

 

 

 

 

ЭНГ ЧИРОЙЛИ ГОЛ

Бош мураббийлар

Жамоа сардорлари

Локомотив

Андрей Федеров

Игнатий Нестеров

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Насаф

Рўзиқул Бердиев

Дилшод Раҳматуллаев

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Пахтакор

Шота Арвеладзе

Егор Кримец

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Бунёдкор

Вадим Абрамов

Анвар Ғофуров

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Навбаҳор

Андрей Канчельскис

Азим Аҳмедов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Бухоро

Жамшид Саидов

Жасур Ҳасанов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

АГМК

Миржалол Қосимов

Акмал Шораҳмедов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Қўқон-1912

Бахтиёр Ашурматов

Мурод Холмуҳаммедов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Металлург

Андрей Шипилов

Акбар Исматуллаев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Қизилқум

Ҳамид Актамов

Шерали Жўраев

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Сўғдиёна

Улуғбек Бақоев

Санжар Рашидов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Андижон

Виктор Кумиков

Фарҳод Бекмуродов

Нажмиддин Нормуродов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Нажмиддин Нормуродов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Машъал

Дилявер Ваниев

Раҳим Давронов

Нажмиддин Нормуродов

Нажмиддин Нормуродов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

Сурхон

Равшан Ҳайдаров

Шавкат Саломов

Нажмиддин Нормуродов

Санжар Турсунов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

Шароф Муҳиддинов

Шароф Муҳиддинов

 

 

 

 

 

МУХЛИСЛАР

Шароф Муҳиддинов

Санжар Турсунов

Нажмиддин Нормуродов

 

Номзод

1-ўрин

2-ўрин

3-ўрин

Жами

Санжар Турсунов

23

4

1

78+4

 

Нажмиддин Нормуродов

4

12

12

48+2

Шароф Муҳиддинов

1

12

15

42+6

 

Мавзуга оид бошқа хабарлар