6-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Пахтакор
-
Андижон
-
9-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Металлург
-
Насаф
-
6-тур
22.06.2021 (СЕ, 20:00)
АГМК
-
Қизилқум
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Навбаҳор
-
Машъал
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
-
Андижон
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Локомотив
-
Қўқон-1912
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
0
Сўғдиёна
0
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
2
Металлург
0
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Турон
0
Бунёдкор
3
10-тур
18.06.2021 (ЖУ, 20:00)
Қизилқум
1
Сурхон
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 19:45)
Қизилқум
0
Пахтакор
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Машъал
2
АГМК
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Сурхон
1
Турон
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 19:45)
Бунёдкор
0
Навбаҳор
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 17:30)
Қўқон-1912
2
Сўғдиёна
3
9-тур
17.05.2021 (ДУ, 17:00)
Андижон
1
Локомотив
2
8-тур
14.05.2021 (ЖУ, 18:55)
АГМК
3
Бунёдкор
1
8-тур
13.05.2021 (ПШ, 18:45)
Турон
0
Қизилқум
1
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:50)
Пахтакор
3
Қўқон-1912
0
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:40)
Навбаҳор
2
Сурхон
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 18:20)
Нефтчи
3
Хоразм
1
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 17:00)
Қизилқум
1
Шўртан
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Зомин
1
Навбаҳор
2
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Оқтепа
2
Олимпик
4
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
2
Янгиер
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 17:00)
Динамо
5
Ғиждувон
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Сурхон
5
Бухоро
2
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Қўқон-1912
3
Машъал
2
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
-
Оқтепа
-
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
-
Хоразм
-
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
2
Динамо
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Олимпик
1
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
9-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
2
Нефтчи
0
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
1
Шўртан
1
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Янгиер
0
Хоразм
0
8-тур
22.05.2021 (ШН, 18:30)
Нефтчи
7
Оқтепа
0
8-тур
21.05.2021 (ЖУ, 18:30)
Арал Самали
1
Янгиер
2
8-тур
20.05.2021 (ПШ, 19:10)
Динамо
3
Бухоро
1
8-тур
19.05.2021 (ЧР, 18:00)
Хоразм
1
Олимпик
1
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Лочин
3
Жомбой
0
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Жиззах-Барс
1
Бунёдкор-Фарм
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Пахтакор-79
3
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2
9-тур
01.06.2021 (СЕ, 17:30)
Жиззах-Барс
3
Рубин
0
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
2
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Лочин
0
Зомин
3
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Пахтакор-79
0
Навбаҳор-Фарм
1
8-тур
29.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Жиззах-Барс
1
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Рубин
0
Ғиждувон
0
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Жомбой
2
Лoкомотив-БФК
4
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:45)
Ғиждувон
4
Чиғатой
2

АГМК

Тур Сана Учрашув
10-тур 19.06.2021 20:00 АГМК 2 : 0 Металлург
9-тур 19.05.2021 17:30 Машъал 2 : 1 АГМК
8-тур 14.05.2021 18:55 АГМК 3 : 1 Бунёдкор
5-тур 10.05.2021 18:40 Турон 0 : 1 АГМК
7-тур 06.05.2021 17:00 Сурхон 0 : 1 АГМК
4-тур 02.04.2021 18:30 АГМК 2 : 1 Навбаҳор
3-тур 18.03.2021 18:30 АГМК 0 : 3 Пахтакор
2-тур 14.03.2021 18:30 Насаф 1 : 1 АГМК
1-тур 09.03.2021 18:30 АГМК 2 : 1 Локомотив

Ярим ҳимоячилар

5

Дилшод Жўраев

Ўзбекистон

30

Жасурбек Умаров

Ўзбекистон

23

Йован Жокич

Сербия

4

Миржамол Қосимов

Ўзбекистон

11

Муроджон Тошматов

Ўзбекистон

17

Санжар Турсунов

Ўзбекистон

22

Санжар Шоаҳмедов

Ўзбекистон

10

Хусниддин Ғофуров

Ўзбекистон

28

Шохруҳ Гадоев

Ўзбекистон

94

Элвин Фортес

Голландия

# Футболчи Ўйин Дақиқа Таркибда Махсулдорлик Огоҳлантиришлар
Бош Алм Қўш Зах Гол(П) ЎГ Тўп Гол+Тўп СК 2СК ҚК
32 Сухроб Султонов 8 321 3 1 4
35 Валижон Рахимов 7 90 1 6 1
1 Ботирали Эргашев 6 399 5 1 1 1
2 Акрамжон Комилов 9 810 9 2
15 Аббос Отахонов 9 362 4 1 4
19 Шероз Жалолов 0
77 Дилшод Аҳмадалиев 7 540 6 1 1 1 1
7 Сардор Раҳмонов 7 432 6 2 1 1 1 4
29 Владимир Козак 6 186 1 2 3 1
8 Бобурбек Йўлдошев 9 630 7 2 1
20 Мирғиёз Сулейманов 9 196 2 2 5
28 Шохруҳ Гадоев 6 295 3 3 3 2 2 1
23 Йован Жокич 7 630 7 1 1 2 1 1
94 Элвин Фортес 9 559 7 4 2 2 2 1
10 Хусниддин Ғофуров 7 365 3 2 4 2 2
30 Жасурбек Умаров 3 3 1 2
5 Дилшод Жўраев 8 325 3 1 2 3 1 1 3
26 Суннатилло Абдуғаниев 1 1
22 Санжар Шоаҳмедов 9 350 3 1 5 1
17 Санжар Турсунов 9 737 8 5 1 3 (2) 3 3
11 Муроджон Тошматов 9 401 5 3 3 1 2 2
4 Миржамол Қосимов 9 383 6 6 2 1 1 1 2
9 Зафар Полвонов 9 185 1 1 7 1
18 Александр Касьян 9 683 8 4 1 3 1 4 3
Турнир жадвалидаги ўрни
#ЖамоаЎҒДМО
1ПахтакорПахтакор972023
2СўғдиёнаСўғдиёна1064022
3АГМКАГМК961219
4БунёдкорБунёдкор1043315
5ЛокомотивЛокомотив942314
6МеталлургМеталлург940512
7Қўқон-1912Қўқон-1912933312
8НасафНасаф732211
9ҚизилқумҚизилқум925211
10НавбаҳорНавбаҳор924310
11МашъалМашъал82248
12СурхонСурхон102268
13АндижонАндижон81164
14ТуронТурон 100373
Сўнгги натижалар
Тур Сана Учрашув
10-тур 19.06.2021 20:00 АГМК 2 : 0 Металлург
9-тур 19.05.2021 17:30 Машъал 2 : 1 АГМК
8-тур 14.05.2021 18:55 АГМК 3 : 1 Бунёдкор
5-тур 10.05.2021 18:40 Турон 0 : 1 АГМК
7-тур 06.05.2021 17:00 Сурхон 0 : 1 АГМК
4-тур 02.04.2021 18:30 АГМК 2 : 1 Навбаҳор
3-тур 18.03.2021 18:30 АГМК 0 : 3 Пахтакор
2-тур 14.03.2021 18:30 Насаф 1 : 1 АГМК
1-тур 09.03.2021 18:30 АГМК 2 : 1 Локомотив