Финал
20.12.2020 (ЯШ, 15:00)
АГМК
0
Пахтакор
3
1/2 финал
16.12.2020 (ЧР, 16:00)
АГМК
1
Насаф
0
1/2 финал
16.12.2020 (ЧР, 13:00)
Қўқон-1912
0
Пахтакор
3
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 16:00)
АГМК
4
Металлург
3
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 16:00)
Навбаҳор
1
Насаф
2
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 13:00)
Пахтакор
1
Қизилқум
0
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 13:00)
Машъал
0
Қўқон-1912
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 16:00)
Пахтакор
8
Сўғдиёна
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Локомотив
0
АГМК
3
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Машъал
3
Шўртан
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 13:00)
Қўқон-1912
4
Сурхон
0
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 16:00)
Қизилқум
3
Бунёдкор
1
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Бухоро
0
Металлург
2
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
0
Навбаҳор
2
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 13:00)
Андижон
0
Насаф
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
АГМК
3
Бухоро
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Пахтакор
2
Андижон
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Насаф
0
Локомотив
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Сурхон
1
Сўғдиёна
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қизилқум
1
Бунёдкор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Машъал
1
Металлург
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 16:15)
Локомотив
0
Пахтакор
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Бунёдкор
0
Насаф
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Навбаҳор
0
АГМК
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Бухоро
1
Машъал
3
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Металлург
1
Сурхон
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Сўғдиёна
1
Қизилқум
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Андижон
0
Қўқон-1912
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
20-тур
01.12.2020 (СЕ, 14:00)
Нефтчи
0
Турон
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
1
Истиқлол
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
2
Зомин
0
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
1
Динамо
2
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
4
Оқтепа
1
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 5-тур
07.12.2020 (ДУ, 15:00)
Пахтакор-79
2
Янгиер
4
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Жиззах-Барс
2
Навбаҳор-Фарм
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Яшнобод
4
Чиғатой
7
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Ғиждувон
1
Рубин
2
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 13:00)
Арал Самали
2
Лoкомотив-БФК
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
4
Яшнобод
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Чиғатой
4
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Пахтакор-79
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Янгиер
1
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Рубин
1
Пахтакор-Фарм
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1

АГМК

АГМК
Дарвозабонлар
35 Валижон Рахимов Валижон Рахимов 1995
34 Миразиз Мавлянов Миразиз Мавлянов 2001
1 Низомиддин Зиёвутдинов Низомиддин Зиёвутдинов 1998
12 Роман Абдулов Роман Абдулов 1987
85 Сарвар Мирзаев Сарвар Мирзаев 2001
32 Сухроб Султонов Сухроб Султонов 1990
Ҳимоячилар
36 Азамат Интиқбоев Азамат Интиқбоев 2001
2 Акмал Шораҳмедов Акмал Шораҳмедов 1986
44 Бобурбек Йўлдошев Бобурбек Йўлдошев 1993
25 Искандар Бусинов Искандар Бусинов 2003
20 Мирғиёс Сулаймонов Мирғиёс Сулаймонов 1991
50 Отабек Шерғозиев Отабек Шерғозиев 2000
31 Сайдулло Раҳматов Сайдулло Раҳматов 1992
14 Сайдулло Тошпўлатов Сайдулло Тошпўлатов 1998
3 Сардор Раҳмонов Сардор Раҳмонов 1994
27 Шахзодбек Алақулов Шахзодбек Алақулов 1998
19 Шероз Жалолов Шероз Жалолов 1999
67 Шоҳрухмирзо Мирзаев Шоҳрухмирзо Мирзаев 2002
29 Элдорбек Бегимов Элдорбек Бегимов 2001
Ярим ҳимоячилар
77 Арслонмурод Омонов Арслонмурод Омонов 1990
18 Баҳром Абдураҳимов Баҳром Абдураҳимов 1988
24 Бобуржон Отамуродов Бобуржон Отамуродов 2000
28 Бунёд Турғунбоев Бунёд Турғунбоев 2001
5 Дилшод Жўраев Дилшод Жўраев 1992
30 Жасурбек Умаров Жасурбек Умаров 1998
88 Игорь Зонич Игорь Зонич 1991
23 Йован Жокич Йован Жокич 1992
4 Миржамол Қосимов Миржамол Қосимов 1995
11 Муроджон Тошматов Муроджон Тошматов 1991
54 Сарвар Аблаев Сарвар Аблаев 2001
22 Суннатилло Абдуғаниев Суннатилло Абдуғаниев 2001
17 Турсунов Санжар Турсунов Санжар 1986
13 Фарҳод Имамов Фарҳод Имамов 1997
53 Шуҳрат Иноятов Шуҳрат Иноятов 1999
62 Элёрбек Абдуллаев Элёрбек Абдуллаев 1999
6 Эркин Бойдуллаев Эркин Бойдуллаев 1984
Ҳужумчилар
9 Зафар Полвонов Зафар Полвонов 1985
15 Камронбек Абдулҳамидов Камронбек Абдулҳамидов 1998
21 Матэ Вацадзе Матэ Вацадзе 1988
26 Санжар Жумабоев Санжар Жумабоев 2002
55 Сардор Абдунабиев Сардор Абдунабиев 1999
94 Хусниддин Ғофуров Хусниддин Ғофуров 1994
10 Шаҳзодбек Нурматов Шаҳзодбек Нурматов 1991
7 Элгужа  Григалашвили Элгужа Григалашвили 1989
Жамоа ҳақида маълумот

Ташкил топган йили
2004

Шаҳар
Олмалиқ

Расмий веб-сайт
www.fc-agmk.uz

Стадион
ОКМК СМ

Турнир жадвалидаги ўрни
#ЖамоаЎҒДМО
1ПахтакорПахтакор26212365
2НасафНасаф26158353
3АГМКАГМК26147549
4БунёдкорБунёдкор26127743
5Қўқон-1912Қўқон-1912261331042
6СўғдиёнаСўғдиёна26108838
7МеталлургМеталлург261061036
8НавбаҳорНавбаҳор26811735
9ЛокомотивЛокомотив261051135
10МашъалМашъал26851329
11ҚизилқумҚизилқум265101125
12СурхонСурхон26451717
13АндижонАндижон262101416
14БухороБухоро261111414
Сўнгги натижалар
Тур Сана Учрашув
26-тур 03.12.2020 14:00 АГМК 3 : 1 Бухоро
25-тур 29.11.2020 14:30 Навбаҳор 0 : 0 АГМК
24-тур 24.11.2020 16:00 АГМК 4 : 0 Андижон
23-тур 19.11.2020 16:30 Локомотив 2 : 1 АГМК
22-тур 01.11.2020 17:00 АГМК 0 : 6 Пахтакор
21-тур 26.10.2020 15:00 Қўқон-1912 1 : 0 АГМК
20-тур 21.10.2020 18:00 Насаф 2 : 0 АГМК
19-тур 17.10.2020 16:00 Машъал 0 : 2 АГМК
18-тур 01.10.2020 16:30 Сурхон 0 : 1 АГМК
17-тур 26.09.2020 18:00 АГМК 2 : 1 Қизилқум
Жамоа тўпурарлари
# Футболчи Гол
1 Элгужа  Григалашвили Элгужа Григалашвили 7
2 Матэ Вацадзе Матэ Вацадзе 5
3 Йован Жокич Йован Жокич 4
4 Хусниддин Ғофуров Хусниддин Ғофуров 3
5 Турсунов Санжар Турсунов Санжар 3
6 Зафар Полвонов Зафар Полвонов 3
7 Жасурбек Умаров Жасурбек Умаров 2
8 Бобурбек Йўлдошев Бобурбек Йўлдошев 2
9 Арслонмурод Омонов Арслонмурод Омонов 2
10 Баҳром Абдураҳимов Баҳром Абдураҳимов 2
11 Муроджон Тошматов Муроджон Тошматов 1
12 Шаҳзодбек Нурматов Шаҳзодбек Нурматов 1
13 Ҳожимат Эркинов Ҳожимат Эркинов 1
14 Эркин Бойдуллаев Эркин Бойдуллаев 1
15 Игорь Зонич Игорь Зонич 1
Ўйинлар
Тур Сана Учрашув
26-тур 03.12.2020 14:00 АГМК 3 : 1 Бухоро
25-тур 29.11.2020 14:30 Навбаҳор 0 : 0 АГМК
24-тур 24.11.2020 16:00 АГМК 4 : 0 Андижон
23-тур 19.11.2020 16:30 Локомотив 2 : 1 АГМК
22-тур 01.11.2020 17:00 АГМК 0 : 6 Пахтакор
21-тур 26.10.2020 15:00 Қўқон-1912 1 : 0 АГМК
20-тур 21.10.2020 18:00 Насаф 2 : 0 АГМК
19-тур 17.10.2020 16:00 Машъал 0 : 2 АГМК
18-тур 01.10.2020 16:30 Сурхон 0 : 1 АГМК
17-тур 26.09.2020 18:00 АГМК 2 : 1 Қизилқум
16-тур 22.09.2020 18:00 Бунёдкор 2 : 3 АГМК
15-тур 17.09.2020 19:00 АГМК 1 : 1 Сўғдиёна
14-тур 12.09.2020 19:00 Металлург 1 : 0 АГМК
13-тур 29.08.2020 19:00 Бухоро 2 : 2 АГМК
12-тур 25.08.2020 19:00 АГМК 1 : 1 Навбаҳор
11-тур 21.08.2020 17:00 Андижон 1 : 3 АГМК
10-тур 17.08.2020 19:00 АГМК 3 : 1 Локомотив
9-тур 13.07.2020 20:00 Пахтакор 2 : 2 АГМК
8-тур 07.07.2020 20:00 АГМК 2 : 1 Қўқон-1912
7-тур 02.07.2020 20:00 АГМК 2 : 1 Насаф
6-тур 27.06.2020 19:00 АГМК 1 : 0 Машъал
5-тур 20.06.2020 20:00 АГМК 1 : 0 Сурхон
4-тур 13.06.2020 20:00 Қизилқум 0 : 1 АГМК
3-тур 13.03.2020 18:15 АГМК 2 : 0 Бунёдкор
2-тур 07.03.2020 18:15 Сўғдиёна 1 : 1 АГМК
1-тур 29.02.2020 16:45 АГМК 1 : 1 Металлург