24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 13:00)
Машъал
3
Навбаҳор
0
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор
1
Сурхон
0
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 17:00)
Пахтакор
2
Қўқон-1912
1
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 15:00)
Сўғдиёна
3
Насаф
1
23-тур
20.11.2020 (ЖУ, 15:00)
Металлург
2
Бунёдкор
3
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 16:30)
Локомотив
2
АГМК
1
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 15:30)
Бухоро
1
Қизилқум
1
23-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:30)
Андижон
2
Машъал
1
18-тур
05.11.2020 (ПШ, 17:00)
Бунёдкор
3
Пахтакор
2
22-тур
03.11.2020 (СЕ, 16:00)
Сўғдиёна
0
Металлург
0
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 18:00)
Қизилқум
0
Навбаҳор
2
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 17:00)
Бунёдкор
1
Бухоро
1
22-тур
02.11.2020 (ДУ, 16:00)
Машъал
0
Локомотив
0
22-тур
01.11.2020 (ЯШ, 17:00)
АГМК
0
Пахтакор
6
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Оқтепа
2
Зомин
0
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
-
Истиқлол
-
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
-
Зомин
-
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Нефтчи
-
Турон
-
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
-
Динамо
-
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
-
Оқтепа
-
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
2
Ғиждувон
4
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Янгиер
1
Рубин
0
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Пахтакор-79
0
Пахтакор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
5
Яшнобод
2
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 15:00)
Чиғатой
3
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Арал Самали
4
Яшнобод
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Янгиер
4
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 1-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Лoкомотив-БФК
2
Иккинчи босқич. 1-тур
14.11.2020 (ШН, 14:30)
Рубин
3
Пахтакор-79
1
14-тур
10.11.2020 (СЕ, 17:30)
Чиғатой
2
Янгиер
2
14-тур
10.11.2020 (СЕ, 15:00)
Бунёдкор-Фарм
3
Ғиждувон
1

Бухоро

Бухоро
Дарвозабонлар
80 Амон Бакаев Амон Бакаев 2002
91 Зафар Сафаев Зафар Сафаев 1991
20 Сардор Қобулжонов Сардор Қобулжонов 1987
25 Шоҳжаҳон Насимов Шоҳжаҳон Насимов 1996
Ҳимоячилар
76 Абдуғани Камолов Абдуғани Камолов 2000
26 Аброр Хусинов Аброр Хусинов 1990
32 Акобир Воҳидов Акобир Воҳидов 2000
55 Артём Барановский Артём Барановский 1990
5 Бобир Амонов Бобир Амонов 1990
2 Бобиржон Султонов Бобиржон Султонов 2000
60 Бобур Фарҳодов Бобур Фарҳодов 1996
33 Жавоҳир Шодмонов Жавоҳир Шодмонов 2001
16 Жасур Хасанов Жасур Хасанов 1989
3 Илхомжон Алижонов Илхомжон Алижонов 1998
88 Милован Капор Милован Капор 1991
4 Миржалол Жумаев Миржалол Жумаев 1996
18 Ойбек Бобоев Ойбек Бобоев 2000
54 Охун Сайфиддинов Охун Сайфиддинов 2000
98 Солибек Каримов Солибек Каримов 1998
93 Фомин Максимилиан Фомин Максимилиан 1993
28 Эргаш Исмоилов Эргаш Исмоилов 1995
Ярим ҳимоячилар
21 Аббос Жумақулов Аббос Жумақулов 1999
10 Азиз Ибрагимов Азиз Ибрагимов 1986
40 Азизбек Амонов Азизбек Амонов 1997
8 Анвар Жўраев Анвар Жўраев 2000
57 Асадбек Олимов Асадбек Олимов 2000
19 Бекзод Саидов Бекзод Саидов 2000
23 Бехруз Шодмонов Бехруз Шодмонов 1999
17 Беҳруз Саъдиллоев Беҳруз Саъдиллоев 1996
10 Жаба Липартия Жаба Липартия 1987
70 Жобирбек Наврўзов Жобирбек Наврўзов 2000
11 Зохир Пиримов Зохир Пиримов 1990
77 Иззатилла Абдуллаев Иззатилла Абдуллаев 1996
58 Муҳаммадали Маҳмудов Муҳаммадали Маҳмудов 2001
99 Муҳаммадали Ғиёсов Муҳаммадали Ғиёсов 2002
24 Нуржаҳон Музаффаров Нуржаҳон Музаффаров 2001
70 Сухроб Нематов Сухроб Нематов 1986
71 Файзулло Жуманқўзиев Файзулло Жуманқўзиев 1998
13 Феруз Мўминов Феруз Мўминов 1998
Ҳужумчилар
9 Жасурбек Хакимов Жасурбек Хакимов 1994
22 Махмудбек Ходжиев Махмудбек Ходжиев 2001
14 Муҳаммадсиддиқ Тимуров Муҳаммадсиддиқ Тимуров 2000
29 Шахзод Бешимов Шахзод Бешимов 2000
69 Эдин Юнузович Эдин Юнузович 1986
Жамоа ҳақида маълумот

Ташкил топган йили
1960

Шаҳар
Бухоро

Расмий веб-сайт
www.pfcbuxoro.com

Стадион
Марказий

Турнир жадвалидаги ўрни
#ЖамоаЎҒДМО
1ПахтакорПахтакор24192359
2НасафНасаф24147349
3АГМКАГМК24136545
4БунёдкорБунёдкор24126642
5Қўқон-1912Қўқон-1912241221038
6СўғдиёнаСўғдиёна2497834
7ЛокомотивЛокомотив241041034
8НавбаҳорНавбаҳор2489733
9МеталлургМеталлург2496933
10МашъалМашъал24651323
11ҚизилқумҚизилқум24581123
12СурхонСурхон24451517
13АндижонАндижон242101216
14БухороБухоро241111214
Сўнгги натижалар
Тур Сана Учрашув
24-тур 25.11.2020 14:30 Сурхон 1 : 1 Бухоро
23-тур 19.11.2020 15:30 Бухоро 1 : 1 Қизилқум
22-тур 02.11.2020 17:00 Бунёдкор 1 : 1 Бухоро
21-тур 29.10.2020 15:00 Бухоро 2 : 5 Сўғдиёна
20-тур 23.10.2020 16:00 Металлург 0 : 0 Бухоро
19-тур 18.10.2020 16:00 Бухоро 0 : 0 Насаф
18-тур 01.10.2020 17:00 Бухоро 0 : 0 Навбаҳор
17-тур 25.09.2020 17:00 Андижон 2 : 1 Бухоро
16-тур 20.09.2020 17:00 Бухоро 1 : 3 Локомотив
14-тур 11.09.2020 18:00 Бухоро 2 : 2 Қўқон-1912
Жамоа тўпурарлари
# Футболчи Гол
1 Иззатилла Абдуллаев Иззатилла Абдуллаев 3
2 Беҳруз Саъдиллоев Беҳруз Саъдиллоев 2
3 Сухроб Нематов Сухроб Нематов 2
4 Жасурбек Хакимов Жасурбек Хакимов 2
5 Жасур Ҳакимов Жасур Ҳакимов 1
6 Бобур Фарҳодов Бобур Фарҳодов 1
7 Жасур Хасанов Жасур Хасанов 1
8 Илхомжон Алижонов Илхомжон Алижонов 1
9 Зохир Пиримов Зохир Пиримов 1
10 Файзулло Жуманқўзиев Файзулло Жуманқўзиев 1
Ўйинлар
Тур Сана Учрашув
24-тур 25.11.2020 14:30 Сурхон 1 : 1 Бухоро
23-тур 19.11.2020 15:30 Бухоро 1 : 1 Қизилқум
22-тур 02.11.2020 17:00 Бунёдкор 1 : 1 Бухоро
21-тур 29.10.2020 15:00 Бухоро 2 : 5 Сўғдиёна
20-тур 23.10.2020 16:00 Металлург 0 : 0 Бухоро
19-тур 18.10.2020 16:00 Бухоро 0 : 0 Насаф
18-тур 01.10.2020 17:00 Бухоро 0 : 0 Навбаҳор
17-тур 25.09.2020 17:00 Андижон 2 : 1 Бухоро
16-тур 20.09.2020 17:00 Бухоро 1 : 3 Локомотив
14-тур 11.09.2020 18:00 Бухоро 2 : 2 Қўқон-1912
15-тур 05.09.2020 18:00 Бухоро 0 : 4 Пахтакор
13-тур 29.08.2020 19:00 Бухоро 2 : 2 АГМК
12-тур 26.08.2020 18:30 Машъал 1 : 0 Бухоро
11-тур 22.08.2020 18:30 Бухоро 1 : 0 Сурхон
10-тур 18.08.2020 17:00 Қизилқум 1 : 0 Бухоро
9-тур 14.08.2020 19:00 Бухоро 1 : 1 Бунёдкор
8-тур 07.07.2020 20:00 Сўғдиёна 3 : 1 Бухоро
7-тур 02.07.2020 19:00 Бухоро 1 : 4 Металлург
6-тур 26.06.2020 20:00 Насаф 0 : 0 Бухоро
5-тур 20.06.2020 19:00 Навбаҳор 2 : 0 Бухоро
4-тур 15.06.2020 18:30 Бухоро 2 : 2 Андижон
3-тур 15.03.2020 17:00 Локомотив 3 : 0 Бухоро
2-тур 08.03.2020 17:00 Пахтакор 3 : 0 Бухоро
1-тур 28.02.2020 15:30 Қўқон-1912 3 : 0 Бухоро