6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
-
Mash’al
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
-
Andijon
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
-
Qo‘qon-1912
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
-
Metallurg
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
-
Bunyodkor
-
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
-
Surxon
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
-
Oqtepa
-
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
-
Xorazm
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
-
Dinamo
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
-
Olimpik
-
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:45)
G‘ijduvon
4
Chig‘atoy
2
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
0
Lochin
1
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Paxtakor-79
2

Diyor Mirahmedov

  • 19
  • Jamoa

    Lokomotiv-BFK

  • Amplua

    Yarim himoyachi

  • Davlat

    O‘zbekiston

  • Tug'ilgan kuni

    01.01.1970

Statistika

O'yinlar (jami) 1
O'yinlar (boshlang'ich tarkibda) 0
O'yinlar (zaxiradan qo'shilgan) 1
O'yinlar (almashtirilgan) 0
O'yinlar (zaxirada qoldirilgan) 0
Maydondagi daqiqalar 0
Gollar (jami) 0
Gollar (penaltidan) 0
Gollar (o'tkazib yuborilgan) 0
Golli to'puzatmalar 0
Gollar + Golli to'puzatmalar 0
Avtogol 0
Sariq kartochkalar 0
Ikkinchi sariq kartochkalar 0
Qizil kartochkalar 0

O'yinlar

# Tur Sana Uchrashuv Hisob Gollar Assistlar O'G SK 2SK QK AG Daq
Saralash. Birinchi bosqich 28.03.2021 12:00 Rubin - Lokomotiv-BFK 1 : 1 `109 - `109

Lokomotiv-BFK

TTYMI stadioni