6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
1
Qizilqum
2
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
2
Mash’al
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
2
Andijon
0
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
0
Qo‘qon-1912
1
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
0
So‘g‘diyona
0
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Metallurg
0
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
0
Bunyodkor
3
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
1
Surxon
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4

Bekjon Raxmatov

  • 40
  • Jamoa

    Nasaf U-21

  • Amplua

    Yarim himoyachi

  • Davlat

    O‘zbekiston

  • Tug'ilgan kuni

    29.04.2003

Statistika

O'yinlar (jami) 9
O'yinlar (boshlang'ich tarkibda) 3
O'yinlar (zaxiradan qo'shilgan) 6
O'yinlar (almashtirilgan) 2
O'yinlar (zaxirada qoldirilgan) 0
Maydondagi daqiqalar 397
Gollar (jami) 0
Gollar (penaltidan) 0
Gollar (o'tkazib yuborilgan) 0
Golli to'puzatmalar 0
Gollar + Golli to'puzatmalar 0
Avtogol 0
Sariq kartochkalar 0
Ikkinchi sariq kartochkalar 0
Qizil kartochkalar 0

O'yinlar

# Tur Sana Uchrashuv Hisob Gollar Assistlar O'G SK 2SK QK AG Daq
9-tur 22.06.2021 18:00 Metallurg U-21 - Nasaf U-21 2 : 2 `46 - `90
10-tur 19.06.2021 18:30 Nasaf U-21 - Andijon U-21 4 : 1 `69 - `90
7-tur 03.05.2021 16:30 Bunyodkor U-21 - Nasaf U-21 1 : 2 `1 - `46
6-tur 14.04.2021 17:00 Nasaf U-21 - Surxon U-21 4 : 0 `1 - `69
5-tur 09.04.2021 16:00 Qizilqum U-21 - Nasaf U-21 3 : 3 `1 - `90
4-tur 02.04.2021 16:00 Nasaf U-21 - Turon U-21 1 : 1 `70 - `90
3-tur 18.03.2021 16:00 Navbahor U-21 - Nasaf U-21 1 : 0 `68 - `90
2-tur 13.03.2021 15:00 Nasaf U-21 - AGMK U-21 0 : 1 `49 - `90
1-tur 09.03.2021 15:00 Nasaf U-21 - Paxtakor U-21 2 : 2 `46 - `90