13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Metallurg
-
Qizilqum
-
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
-
Navbahor
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
Bunyodkor
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
So‘g‘diyona
-
AGMK
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
-
Turon
-
13-tur
30.07.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
-
Surxon
-
13-tur
30.07.2021 (JU, 00:00)
Lokomotiv
-
Nasaf
-
8-tur
09.07.2021 (JU, 20:00)
Nasaf
1
Mash’al
0
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Paxtakor
2
Lokomotiv
1
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
1
Bunyodkor
5
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
1
So‘g‘diyona
0
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
Navbahor
0
Andijon
1
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Qo‘qon-1912
1
12-tur
02.07.2021 (JU, 20:00)
Turon
2
Metallurg
0
12-tur
02.07.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
2
Mash’al
0
11-tur
28.06.2021 (DU, 20:00)
Qo‘qon-1912
1
Nasaf
2
11-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Andijon
2
AGMK
3
11-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
0
Paxtakor
4
11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
2
Navbahor
2
11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Qizilqum
2
Bunyodkor
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
14-tur
05.08.2021 (PSH, 00:00)
Xorazm
-
Neftchi
-
14-tur
05.08.2021 (PSH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 00:00)
Yangiyer
-
Olimpik
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
4
Aral Samali
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
4
Xorazm
3
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
5
Sho‘rtan
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Yangiyer
0
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Navbahor Farm
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Zomin
-
Paxtakor-79
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
-
Chig‘atoy
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Lokomotiv-BFK
-
Bunyodkor-Farm
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Jizzax-Bars
-
Neftgazmontaj
-
11-tur
31.07.2021 (SHN, 00:00)
Jomboy
-
Chig‘atoy
-
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
13.06.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2

U-18. “Paxtakor” ikkita kam o‘yini bilan ikkinchi o‘rinda

18 yoshlilar Birinchiligining 10-tur doirasidagi 10ta o‘yin o‘tkazildi. Ularda eng yirik natijani “Navbahor” qayd etdi – “Metallurg”ni 8:2 hisobida mag‘lub etdi. Turnir jadvalining kuchli uchligidagi uchala jamoa ham raqiblaridan ustunlik qildi. Faqat “ikkinchi o‘rinda borayotgan “Paxtakor”ning peshqadam “Neftchi” hamda uchinchi o‘rindagi “Bunyodkor”ga nisbatan o‘yinlari soni ikkitaga kam. Shunday bo‘lsada “sherlar” “Neftchi”dan uch ochko ortda qolmoqda, uchinchidagi “Bunyodkor”dan esa  atigi bir ochko oldinda.

 

U-18 Birinchiligi.

10-tur,  21 iyun, dushanba

 

QIZILQUM – QO‘QON-1912 – 1:1 (0:1)

Navoiy. “Yoshlik” stadioni. 37 tomoshabin.

Hakamlar: G‘anisher Samandarov, Azizjon Ergashev, Baxtiyor Xolmatov

Nazoratchi: Rustam Bobomurodov

Komissar: Ixtiyor Nurullaev

Gollar: Ilyos Islomov (90+3-pen.) – Muhammadyusuf Turdaliev (29)

Ogohlantirishlar: Suxrob A’zamov (86) – Ismoiljon Matfozilov (85), Akbarjon Adhamov (86), Shamsiddin Husanov (90+2).

 

ShO‘RTAN – ANDIJON – 0:0

G‘uzor. “Markaziy” stadion. 120 tomoshabin.

Hakamlar: Farhod Usmonov, Elnur Doniyorov, Laziz Abduraupov

Nazoratchi: O‘ktam Qurbonnazarov

Komissar: Elbek Jo‘raev

Ogohlantirish: Yo‘q – Xojimurod Asqarov (56).

 

NASAF – ISTIQLOL – 5:0 (3:0)

Qarshi. “mehnatchi” maydoni. 48 tomoshabin.

Hakamlar: Ravshan Abduvohidov, Zufar Eliboev, Izzat Usmonov

Nazoratchi: Shuhrat Egamberdiev

Komissar: Samandar Ibragimov

Gollar: Javohir Otamurodov (13, 15), Diyorbek Asomiddinov (61), Alisher Xayrullaev (70) – Shohruh Jalolov (43-o‘z darv.)

Amalga oshirilmagan penalti: Abdusattor Azimov (23, “Istiqlol”)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Samandar Ibrohimov (26), Azizbek Abdug‘aniev (61).

 

TURON – BUNYoDKOR – 1:2 (0:1)

Qo‘qon. “Kimyogar” stadioni. 115 tomoshabin.

Hakamlar: Muhammadsulton Fozilov, Abubakr Hasanov, Muhammadali Nurmatov

Nazoratchi: Erkinjon Oripov

Komissar: Rasuljon Yo‘ldoshev

Gollar: Abdurahim Saydullaev (85) – Shohruh Muxsinov (32), Saidmurod Karimov (56)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Aziz Odilov (28), Aziz usmonov (34), Oybek Shomurodov (69), Muhammad Bobur Asadullaev (81).

 

NAVBAHOR – METALLURG – 8:2 (5:1)

Namangan. “Navbahor” stadioni zaxira maydoni. 110 tomoshabin.

Hakamlar: Isroil Imomnazarov, A’zam Mahmudjonov, Islom Nosirov

Nazoratchi: Shuhrat Bozorov

Komissar: Umid Xolmatov

Gollar: Begzod Nasimov (3, 16, 17), Asad Jo‘raboev (27, 39, 87), Samandar Xabibullaev (89), Kamron Ne’matjonov (90+3) – Abdulaziz Rahimov (6)

Ogohlantirish: Yo‘q – Javohir Karimov (36).

 

XORAZM – DINAMO – 1:0 (0:0)

Urganch. “Yoshlik” sport majmuasi. 45 tomoshabin.

Hakamlar: Dilshod Jumaniyozov, Jasur tursunboev, Turg‘un Jumaboev

Nazoratchi: Ilhom Yoqubov

Komissar: Sanjar Zaripov

Gol: Asrorbek Qurolov (88)

Ogohlantirish: Nursulton Aminov (90) – Kamronbek Xayrullaev (74).

 

OLIMPIK – MASh’AL – 3:0 (0:0)

Toshkent. JAR stadioni. 25 tomoshabin.

Hakamlar: Sanjar Nazarov, Islom Azimov, Sherzod A’zamov

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Ravshan Mavlonov

Gollar: Ismoil Abdurahmonov (48-pen.), Farruh Kamolov (68), Shohjahon Turg‘unboev (75)

Ogohlantirishlar: Ismoil Abdurahmonov (68), Jobirxon Murodullaev (86) – Ruslan Boboqulov (39).

 

YaNGIER – LOKOMOTIV – 3:0 (1:0)

Yangier. “Yangier” qarorgohi maydoni. 38 tomoshabin.

Hakamlar: To‘rabek suyunov, Alisher Rahimqulov, Ayder Yakubov

Nazoratchi: Baxtiyor Yulcharaev

Komissar: Xurshid Yo‘ldoshev

Gollar: Ahad Abdurahmonov (12, 78), Mirjalol Qosimov (46)

Ogohlantirishlar: Mirxayt Xoldorov (9), Iskandar Zoirov (66), Asadbek Mustafoqulov (68), Bobir Rahmonqulov (82) – Dilshod Kurakbaev (7), Ali Abdurahmonov (9), Zayniddin G‘ulomov (66),  Asilbek Umirzoqov (71)

Chetlatish: Yo‘q - Asilbek Umirzoqov (73, ikkinchi sariq).

 

SURXON – BUXORO – 1:4 (0:4)

Termiz. “Alpomish” stadioni. 57 tomoshabin.

Hakamlar: Jahongir Noraliev, Anvar Jumaev, Shuhrat Mirzaev

Komissar: Viktor Aleshnikov

Gollar: Suxrob Abduraimov (90+2) – Farruhjon Muhiddinov (18-pen., 36-pen.), Farruh Ibodov (41, 45+1)

Ogohlantirishlar: Hayitali Ibragimov (13), Jamshid Abdukarimov (35), Elnur Rahmonqulov (81) - Farruh Ibodov (41), Sohib Muhammadiev (45), Shohruhxon Teshaev (64), Akobir Ne’matov (85).

Chetlatish: Jamshid Abdukarimov (45+2, “Surxon”).

 

NEFTChI – OQTEPA – 1:0 (0:0)

Farg‘ona. “Neftchi” stadioni. 65 tomoshabin.

Hakamlar: Sanjar Rahmonov, Oybek A’zamjonov, Muhammad Qurbonov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Ravshan Mirzakarimov

Gol: Martavali Turg‘unov (90+1)

Ogohlantirishlar: Humoyun Bozorboev (79), Martavali Turg‘unov (90+1) – Mirjalol Norqobilov (73), Hamidulloh Mamajonov (77).