14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
-
Turon
-
14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
-
Qizilqum
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
-
Surxon
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Lokomotiv
-
AGMK
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Paxtakor
-
Nasaf
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
-
Bunyodkor
-
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Metallurg
1
Qizilqum
2
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
2
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
1
Bunyodkor
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
So‘g‘diyona
0
AGMK
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
1
Turon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
2
Surxon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 00:00)
Lokomotiv
2
Nasaf
0
8-tur
09.07.2021 (JU, 20:00)
Nasaf
1
Mash’al
0
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
1
Bunyodkor
5
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Paxtakor
2
Lokomotiv
1
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
1
So‘g‘diyona
0
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Qo‘qon-1912
1
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
Navbahor
0
Andijon
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
14-tur
29.08.2021 (YSH, 00:00)
Xorazm
-
Neftchi
-
14-tur
05.08.2021 (PSH, 17:30)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 17:30)
Yangiyer
-
Olimpik
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
4
Aral Samali
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
4
Xorazm
3
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
5
Sho‘rtan
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Yangiyer
0
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Navbahor Farm
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Zomin
-
Paxtakor-79
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
-
Chig‘atoy
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Lokomotiv-BFK
-
Bunyodkor-Farm
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Jizzax-Bars
-
Neftgazmontaj
-
11-tur
31.07.2021 (SHN, 00:00)
Chig‘atoy
3
Jomboy
3
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
13.06.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2

Birinchi liga. “Zomin” “past” ketmayapti

Bugun 10-tur doirasidagi o‘yinlar nihoyasiga etdi. Turnir jadvalida etakchilik qilayotgan “Zomin” hatto safarda, “Chig‘atoy”ga qarshi o‘yinda ham uch ochko ishladi va peshqadamlik mavqeini tobora mustahkamlab boryapti. “Zomin” bilan yonma-yon borayotgan “G‘ijduvon” ham  Toshkent safaridan uch ochko bilan qaytadigan bo‘ldi – buxoroliklar “qaldirg‘ochlar” darvozasini javobsiz ikkita gol bilan ishg‘ol etishdi.  

 

Birinchi liga. 10 -tur

13 iyun,yak shanba

 

ChIG‘ATOY – ZOMIN – 4:6 (2:3)

Toshkent. “Chig‘atoy” stadioni. 37 tomoshabin.

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Ziyovutdin Erkinov, Adham Rixsiboev

Nazoratchi: Nabijon Ro‘zimov

Komissar: Vladimir Nazarov

Gollar: Abdulloh Xikmatov, 1 (1:0),  Doniyor Valiev, 11 (2:0), Begzod Ahmedov, 13 (2:1), Muhammad Odilov, 17 (2:2), Shuhrat Sadirdinov, 43 (2:3), Muhammad Odilov, 52 (2:4), Kamronbek Abdulhamidov, 67 (2:5), Sardor Olmov, 79 (3:5), Sherzod Olimov, 79 (4:5), Muhammada’zim Nurmatov, 83 (4:6)

Ogohlantirishlar: Ravshan Xursanov, 30, Quddusbek A’zamov, 57, Sardor Olimov, 87 – Muhammad Odilov, 30.

 

BUNYoDKOR-FARM – G‘IJDUVON – 0:2 (0:2)

Toshkent. “Bunyodkor” futbol akademiyasi. 223 tomoshabin.

Hakamlar: Alisher To‘xtasinov, Azizbek Isaqov, Bobrubek Ibrohimov

Nazoratchi: Fayzullo Hasanov

Komissar: Davron Ahmedov

Gollar: Said Ashurov, 5 (0:1), Dilshod Xushbaqov, 45+1 (0:2)

Ogohlantirishlar: Maxdiy Abduraimov, 28, Aleksandr Zevadinov, 57 - Sunnat Rustamov, 28, Javohir Komilov, 69, Bekzod Fayziev, 89.