11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
-
Navbahor
-
11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Qizilqum
-
Bunyodkor
-
11-tur
25.06.2021 (JU, 20:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
11-tur
25.06.2021 (JU, 20:00)
Turon
-
Mash’al
-
6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
1
Andijon
0
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
2
Nasaf
1
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
1
Qizilqum
2
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
2
Andijon
0
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
0
Qo‘qon-1912
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
2
Mash’al
1
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
0
Bunyodkor
3
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Metallurg
0
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
0
So‘g‘diyona
0
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
1
Surxon
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
-
Aral Samali
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
-
Xorazm
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
-
Sho‘rtan
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
-
Yangiyer
-
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0

Ayollar futboli. 5-tur uchrashuvlari natijalari

Bugun ayollar Oliy ligasi 5-tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tdi.

 

8-may, shanba

NAVBAHOR-W – QIZILQUM-W 3:2 (2:2)

Namangan. “Navbahor” zaxira maydoni. 67 tomoshabin

Hakamlar: Roziyabonu Yusupova, Azizbek Isakov, Abduhamid Abduraimov, Ibrohim Ismoilov

Nazoratchi: Ro‘zim Davletmuratov

Komissar: Akmal Karabaev

Gollar: Albina Boboqulova, 9 (0:1), Albina Boboqulova, 23 (0:2), Gulnora Davronova, 27 (1:2), Tojiniso Rashidova, 34 (2:2), Mavluda Munavvarova, 53 (3:2)

“Navbahor-W”: Shahnoza Karimova, Madina Hikmatova, Nilufar Dadajonova, Zarina Xodjaeva, Tojiniso Rashidova (Mukarram Abdullaeva, 90+2), Sarvinoz Komiljonova, Muqaddam Abdullaeva, Chiroygul Dehqonova, Mavluda Munavvarova, Shohida Ergasheva, Gulnora Davronova

“Qizilqum-W”: Hurmatoy Kamolxo‘jaeva, Baxtishod To‘xtaeva, Zarina Boboeva, Maftuna Jo‘raeva, Albina Boboqulova (Amina Shodieva, 65), Shahzoda Jamolova, Oygul Yoqubova, Madina Kamoltoeva (Setora Pirnazarova, 55), Omadoy Mingboeva, Farichehra Abduvohidova, Dilafruz Toshpo‘latova (Laylo Tasheva, 46; Odina Berdieva, 77).

Ogohlantirishlar: Sarvinoz Komiljonova, 83, Mavluda Munavvarova, 90+1 – Dilafruz Toshpo‘latova, 42, Omadoy Mingboeva, 58, Maftuna Jo‘raeva, 60, Zarina Boboeva, 67, Oygul Yoqubova, 77.


LOKOMOTIV-W – SO‘G‘DIYONA-W 0:4 (0:2)

Toshkent. TTYMI stadioni. 57 tomoshabin

Hakamlar: Anna Sidorova, Daniil Yatsenko, Darya Snetkova, Davron Akmalov

Nazoratchi: Igor Xudoydatov

Komissar: Nigora Abidova

Gollar: Diyora Xabibullaeva, 38 (0:1), E’zoza Sharipova, 45+2 (0:2), Omadxon Sultonova, 52 avtogol (0:3), Iroda Turdalieva, 90+3 (0:4)

“Lokomotiv-W”: Kamila Yumangulova, Dinora Xudoynazarova, Zebiniso Xalimova (Ro‘zixon Asqarova, 58), Gulzoda Saidova, Dildora Ergasheva, Fazilat Bahromova, Jesika Kruchinina, Nodira Iskandarova (Noila Yo‘ldosheva, 86), Oysara Suyunova, Jasmina Abdug‘anieva (Dinara Payziqulova, 46), Omadxon Sultonova

“So‘g‘diyona-W”: Kumushoy G‘ulomova, Nasiba Xodjieva (O‘g‘iloy Qo‘chqorova, 73), Nafisa Nabiqulova (Rosacharne Periale, 60), Iroda Turdalieva, Fuseina Mumuni, Mahliyo Nazarqulova (Zarina Mamatkarimova, 60), Tanzilya Zarbieva (Tamari Epitashvili, 78), Xolida Dadaboeva (Yulduz Shodieva, 73), Diyora Xabibullaeva, E’zoza Sharipova, Alberta Axialey

Ogohlantirishlar: Zebiniso Halilova, 25, Fazilat Bahromova, 25, Nodira Iskandarova, 62, Omadxon Sultonova, 89 – Yo‘q.


BUXORO-W – BUNYODKOR-W 0:4 (0:3)

Buxoro. “Umid” stadioni. 40 tomoshabin

Hakamlar: Edita Mirabidova, Zilola Rahmatova, Manzura Mangetbaeva, Shuhrat Rajabov

Nazoratchi: Rustam Bobomurodov

Komissar: Ravshan Mavlyanov

Gollar: Saida Galimova, 11 (0:1), Saida Galimova, 15 (0:2), Dildora Nozimova, 28 (0:3), Lyudmila Karachik, 57 (0:4)

“Buxoro-W”: Soxibjamol Rajabova, Nilufar Umarova, Aziza Norova (Shahzoda Eshqobilova, 90+3), Nigina Haydarova (Farzona Shonazarova, 90+2), Nitaya-Roj Kunnosa, Sabina Amanova, Shahzoda Rashidova, Komila To‘xtasinova, Shaxnoza Yusupova (Dinora Sadaqulova, 33), Nargiza Rahimova, Zebiniso G‘anieva

“Bunyodkor-W”: Olga Qahhorova (Zarina Saidova, 46), Kamola Risqieva, Lyudmila Karachik, Luiza Sadirova, Dildora Nozimova (Yulduz Nabieva, 56), Saida Galimova, Marina Kosnikova (Ziyoda Irisboeva, 46), Umida Zoirova, So‘g‘diyona Allamurodova (Gulchehra Eshmamatova, 80), Ilvina Ablyakimova, Nozima Kamoltoeva.

Ogohlantirishlar: Aziza Norova, 74, Zebiniso G‘anieva, 77 – Luiza Sadirova, 90.


METALLURG-W – PAXTAKOR-W 2:1 (1:0)

Bekobod. “Metallurg” stadioni. 49 tomoshabin

Hakamlar: Kristina Borisova, Gulshoda Saidova, Laylo Jalolova, Bobomurod Dastamov

Nazoratchi: Irina Kutsillo

Komissar: Akmal Rahmatov

Gollar: Oybarchin Turg‘unova, 3 (1:0), Ekaterina Salnikova, 60 (1:1), Aziza Norboeva, 83 (2:1)

“Metallurg-W”: Gulandon Boymatova, Muxlisa Mirzayorova (Ziyoda To‘lanboeva, 49), Moxira Jo‘raboeva, Diyora Jo‘raboeva (Kamola Erkinova, 85), Madina Yusupova, Setora Takabaeva, Aynur Daulbaeva, Yulduz Hamdamova, Lianna Narbekova, Aziza Norboeva, Oybarchin Turg‘unova (Durdona Alieva, 62)

“Paxtakor-W”: Nigora O‘zganova, Selime Gugeva (Alisa Zaxarenko, 56), Madina Abduraimova (Zuhra Baxriddinova, 80), Dinara Tagirova, Madina Vohidova, Lidiya Tsema, Umida Xotamova, Durdona Baxtiyorova, Maxzuna Abdukarimova (Malika Halilova, 90), Ekaterina Salnikova, Zumrad Nazarova

Ogohlantirishlar: Aynur Daulbaeva, 66 – Zumrad Nazarova, 37.


SEVINCH – AGMK-W 5:2 (1:1)

Qarshi. “Geolog” stadioni. 98 tomoshabin

Hakamlar: Jaloliddin Xusnutdinov, Kristina Sereda, Mohirabonu Muralieva, Zufar Eliboev

Nazoratchi: Hushvaqt Muxtorov

Komissar: Yuliya Panina

Gollar: Maftuna Panjieva, 10 penalti (0:1), Laylo Shodieva, 26 (1:1), Maftuna Shoyimova, 63 (2:1),Nilufar Qudratova, 69 (3:1),Angelina Polyushkevich, 79 (4:1), Kamila Zaripova, (4:2), Gulzoda Amirova, 82 (5:2).

“Sevinch”: Maftuna Jonimqulova, Laylo Shodieva (Sabrina Oktyabreva, 80), Maftuna Shoyimova, Ana Alekperova, Gulzoda Amirova, Shodiya Tosheva, Shaxrizoda Zayniddinova, Angelina Polyushkevich, Feruza Boboxo‘jaeva, Malika Burxonova, Nilufar Qudratova.

“AGMK-W”: Nilufar Qurbonalieva, Darina Fedosenko, Mardona Almatova, Kamila Zaripova, Munisa G‘iyosova, Leyla Rustullaeva, Shoxida Tojiddinova (Ozoda Xojieva, 65), O‘g‘iloy Ilasheva, Maftuna Panjieva, Feruza Turdiboeva, Orasta Tojiboeva (Aygerim Otenazarova, 70).

Ogohlantirishlar: Ana Alekperova, 9, Shodiya Tasheva, 56 – Kamila Zaripova, 17, Leyla Rustullaeva, 82, Darina Fedosenko, 83, Ozoda Xojieva, 87.