13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Metallurg
-
Qizilqum
-
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
-
Navbahor
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
Bunyodkor
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
So‘g‘diyona
-
AGMK
-
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
-
Turon
-
13-tur
30.07.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
-
Surxon
-
13-tur
30.07.2021 (JU, 00:00)
Lokomotiv
-
Nasaf
-
8-tur
09.07.2021 (JU, 20:00)
Nasaf
1
Mash’al
0
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Paxtakor
2
Lokomotiv
1
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
1
Bunyodkor
5
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
1
So‘g‘diyona
0
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
Navbahor
0
Andijon
1
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Qo‘qon-1912
1
12-tur
02.07.2021 (JU, 20:00)
Turon
2
Metallurg
0
12-tur
02.07.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
2
Mash’al
0
11-tur
28.06.2021 (DU, 20:00)
Qo‘qon-1912
1
Nasaf
2
11-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Andijon
2
AGMK
3
11-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
0
Paxtakor
4
11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
2
Navbahor
2
11-tur
26.06.2021 (SHN, 20:00)
Qizilqum
2
Bunyodkor
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
14-tur
05.08.2021 (PSH, 00:00)
Xorazm
-
Neftchi
-
14-tur
05.08.2021 (PSH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 00:00)
Aral Samali
-
Oqtepa
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 00:00)
Yangiyer
-
Olimpik
-
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
4
Aral Samali
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
4
Xorazm
3
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Yangiyer
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
5
Sho‘rtan
0
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Navbahor Farm
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Zomin
-
Paxtakor-79
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
-
Chig‘atoy
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Lokomotiv-BFK
-
Bunyodkor-Farm
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Jizzax-Bars
-
Neftgazmontaj
-
11-tur
31.07.2021 (SHN, 00:00)
Jomboy
-
Chig‘atoy
-
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
13.06.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2

O‘zbekiston Coca-Cola kubogi. 3-tur uchrashuvlari start oldi

O‘zbekiston kubogi ikkinchi bosqichining “A” va “E” guruhida ham o‘yinlar yakunlandi.

 

O‘zbekiston Coca-Cola kubogi. Guruh bosqichi. 2-tur.

28-aprel, chorshanba

ARAL SAMALI – LOKOMOTIV - 1:5 (1:2)

Nukus. “Futbol mahorat maktabi” maydoni. 864 tomoshabin.

Hakamlar: Shuhrat Rajabov, Sherzod Kamarov, Sardor Hakimov, Erlan Nurjanov

Nazoratchi: Andrey Tambovtsev

Komissar: Bekzod Aripov

Gollar: Damir Nizanov, 13 (1:0), Jaloliddin Jumaboev, 18 (1:1), Azizbek Amonov, 26 (1:2), Igor Chikrizov, 56 (1:3), Azizbek Amonov, 70 (1:4), Ibrohim G‘anixonov, 73 (1:5).

Aral Samali: Ulug‘bek Bekbosinov, Damir Nizanov (Shariyar Karimbekov, 61, Javlon Primbetov, 69), Miras Karlibaev (Jamshid Bo‘ronboev, 57), Navro‘zbek Alimov, Albert Sdikov, Azamat Allaniyozov, Islambek Seytnazarov, Jamshid Gulmirzaev, Nodirjon Nurmatov (Amir Abdiraziev, 46), Norxon Sheripov (Arislan Yusupbaev, 57), Erbol Seytnazarov

Lokomotiv:  Abdumavlon Abdujalilov, Dilshodjon Komilov, Javohir Alijonov, Azizbek Amonov (Diyorjon Turapov, 74), Ibrohim G‘anixonov, Jaloliddin Jumaboev, G‘ulom Haydar Gulomov, Diego Bardanka (Sherzod Fayziev, 74), Islom Rashidxonov, Igor Chikrizov (Temurxo‘ja Abduxoliqov, 62), Farruhjon Ibrohimov (Islomjon Qobilov, 62)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Dilshodjon Komilov, 82.

 

NASAF – BUNYODKOR – 1:1 (1:0)

Qarshi. “Nasaf” markaziy stadioni. 7480 tomoshabin.

 Hakamlar: Shavkat Nasibullaev, Rishat Numonov, Doniyor Saylavov, Nayim Qosimov

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Alisher Fayziev

Gollar: Husniddin Aliqulov, 4 (1:0), Mirjahon Mirahmadov, 46 (1:1)

Nasaf: Abduvohid Ne’matov, Husniddin Aliqulov, Murodbek Xo‘jamberdiev (Abubakr-Rizo Turdaliev, 73), Shokir Yo‘ldoshev (Dilshod Saitov, 58), Jo‘rabek Mannonov (Shohmalik Komilov, 73), Husain Norchaev, Suhrob Nurulloev (Shahzod Akramov, 58), Akmal Mozgovoy, Sherzod Nasrullaev, Marko Stanoevich, Umarbek Eshmurodov

Bunyodkor:  Ravshanbek Yagudin, Davron Ergashev, Avaz O‘lmasaliev, Farruh Ikromov (Sanjar Rashidov, 90+2), Hurshid G‘iyosov (Sunnatillo Abdullajonov, 83), Lutfulla To‘raev (Rasul Yo‘ldoshev, 15), Odiljon Abdurahmonov (Ibrohim Ibragimov, 46), Nurillo To‘xtasinov, Abdulla Abdullaev, Suhrob Izzatov, Ibrohim Tomiva (Mirjahon Mirahmadov, 46).

Ogohlantirishlar: Murodbek Ho‘jamberdiev, 73 – Davron Ergashev, 90+1. Marat Miftaxutdinov, 64 (“Bunyodkor” murabbiyi)

 

SO‘G‘DIYONA – RUBIN 4:1 (1:0)

Jizzax. “So‘g‘diyona” markaziy stadioni. 445 tomoshabin

Hakamlar: Husan Muzaffarov, Shohnur Yo‘ldoshev, Suhrob Sattorov, To‘rabek Suyunov

Nazoratchi: Igor Xudaydatov

Komissar: Jamshid Imamov

Gollar: Shohruz Norxonov, 32 pen (1:0), Husanjon Yo‘ldoshev, 52 (1:1), Shohruz Norxonov, 60 (2:1), Shahboz Jo‘rabekov, 87 (3:1), Arslanmirat Amanov, 89 (4:1)

“So‘g‘diyona”: Shirinboy Abdullaev, Elyor Orifov (Shahboz Jo‘rabekov, 86), Ayubxon No‘’manov, Iskandar Shayqulov, Shohruz Norxonov, Jasur Hasanov (Oybek Nurmatov, 81), Daniel Nasriddinov (Jamshid Boltaboev, 61), Javohir Qahramonov (Arslanmirat Amanov, 61), Ergash Ismoilov, Luka Chermel, Marko Kolakovich.

“Rubin”: Shohruh Raimov, Ahrorbek O‘ktamov, Sherzod Jalilov (Mirzohid Qo‘chqorov, 74), Husanjon Yo‘ldoshev (Elchin Rustamov, 67), Zafar Tursunov (Azamat Roziqov, 67), Ulug‘bek Kazakov, Muzaffar Abdullaev, Muhammadaziz Obidjonov (Islom Qobuljonov, 74), Otabek Mo‘minov, Farruh Sodiqov, Eldor Ergashev (Shohruh Tillavoldiev, 79).

Ogohlantirishlar: Luka Chermel, 57 – Farruh Sodiqov, 23.