9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
-
Paxtakor
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
-
AGMK
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
-
Turon
-
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
-
Oqtepa
-
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:00)
Aral Samali
-
Yangier
-
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
-
Buxoro
-
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
-
Olimpik
-
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
2
Sho‘rtan
0
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
5
Bunyodkor-Farm
2
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
G‘ijduvon
3
6-tur
16.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Lokomotiv-BFK
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Navbahor Farm
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Rubin
2
Neftgazmontaj
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Zomin
1
Jizzax-Bars
0
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0

Futzal: 15-turdan keyin “Paxtakor” AGMKni bir ochkoga ortda qoldirib, peshqadamlik qilyapti

Farg‘onaning “Futbol markazi” sport majmuasida deyarli bir hafta davom etgan mamlakat chempionatining 15-tur o‘yinlari nihoyasiga etdi. So‘nggi kungi bahslarda “Nasaf”, “Maksam-Chirchiq” va AGMk jamoalari raqiblarini mag‘lub etishning uddasidan chiqishdi.

Shu tariqa, 15-turdan keyin “Paxtakor” jamoasi 110 ochko to‘plagan holda turnir jadvalida peshqadamlik qilyapti. Ikkinchi o‘rinda borayotgan AGMK jamoasi toshkentliklardan atigi bir ochko ortda qolmoqda. Uchinchi o‘rinni deyarli hal etgan “HUAXIN-Jizzax” jamoasida 92 ochko mavjud. Uni ta’qib qilib kelayotgan “Metallurg”da esa 69 ochko bor. Chempionat autsayderi “qo‘qon-1912” jamoasi 41 ta uchrashuvdan bor-yo‘g‘i 16 ochko jamg‘argan xolos.

15-tur

Oltinchi kun.

NAVBAHOR – NASAF – 2:6 (1:1)

Hakamlar: Nikita Afinogenov, Adxam Rixsiboev, Rustam Tog‘aev, Umid Po‘latov

Nazoratchi: Valentin Shashkov

Gollar:  Ilyos Mallaev (2, 33) – Sanjar Elmamatov (4), Shohruh Ne’matov (23, 32), Abubakr Usmon (30), Oybek Polvonov (36, 39)

Ogohlantirishlar: Hakimxon Abdurashidov (25) – yo‘q.

Chetlatish: Hakimxon Abdurashidov (35).


MAKSAM-ChIRChIQ – QO‘QON-1912 – 8:3 (5:2)

Hakamlar: Sultonmurod Abdurahmonov, Rustam Tog‘aev, Sanjar Raxmonov, Umid Po‘latov

Nazoratchi: Faxriddin Murodov

Gollar: A’zam Saidaxmatov (6), Bekzod Jumaboev (8), Abdulla Miyassarov (10), Javlon Anorov (13), Elbek To‘lqinov (14), Timur To‘raqulov (22), Ravshan Abdujabborov (36), Rustam A’zamov (37) – Aziz Madaliev (3), Ismoiljon Tolipov (12), Po‘lat Qirg‘izov (27-pen.)

Ogohlantirishlar: A’zam Saidaxmatov (18), Rustam A’amov (27) – yo‘q.


AGMK – BUNYoDKOR – 4:2 (2:1)

Hakamlar: Sultonmurod Abdurahmonov, Murodxon Azamjonov, Maxmudjon Rustamov, Sanjar Rahmonov

Gollar: Muzaffar Axadjonov (9), Davron Valijonov (11), Ilhomjon Hamroev (14-o‘z darv.), Husniddin Nishonov (36), Davron Choriev (40) – Shomaqsud Shobaxromov (40)

Ogohlantirishlar: Davron Choriev (36), Artur Yunusov (39) – yo‘q.