9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
-
Paxtakor
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
-
AGMK
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
-
Turon
-
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
-
So‘g‘diyona
-
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
-
Lokomotiv
-
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
-
Sho‘rtan
-
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Istiqlol
1
Oqtepa
3
3-tur
06.04.2021 (SE, 18:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
3-tur
06.04.2021 (SE, 16:30)
Olimpik
0
Buxoro
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 18:00)
Dinamo
3
Aral Samali
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Navbahor Farm
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Rubin
2
Neftgazmontaj
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Zomin
1
Jizzax-Bars
0
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
4
Chig‘atoy
1
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Navbahor Farm
3
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Paxtakor-79
1

Coca-Cola Superliga. “Qo‘qon-1912” safarda “Mash’al”ni mag‘lub etdi

Coca-Cola Superligasining 5-tur doirasidagi navbatdagi kun o‘yinlari nihoyasiga etdi. O‘z maydonida “Qo‘qon-1912” jamoasini qabul qilgan “Surxon” 0:2 hisobida imkoniyatni boy berdi. Mag‘lubiyatsiz yurishini davom ettirgan qo‘qonliklar esa ushbu muvaffaqiyatdan keyin, AGMKning OChLdagi o‘yinlari sabab, turnir jadvalida sovrindorlar safiga ko‘tarilib oldi.  

Coca-Cola Superliga. 5-tur

9 aprel, juma

MASh’AL – QO‘QON-1912 - 0:2 (0:0)

Muborak. Bahrom Vafoev nomidagi stadion. 1326 tomoshabin.

Hakamlar: Vadim Agishev, Ruslan Serazitdinov, Rishat Nugmanov, Shohruh Qayumov

Nazoratchi: Ravil Shayaxmitov

Komissar: Sherzod Rajabov

Gollar: Mo‘minjon Meliev, 53 (0:1), Shohnazar Norbekov, 78 (0:2)

"Mash’al": Shohruhjon Eshbo‘taev, Ifeani Ifeani, Mishel Okoro Ibe (Sirojiddin Qo‘ziev, 59), Humoyun Murtozaev, Chigozi Samuel, Shahzod Shaymanov, Jamoliddin Ubaydullaev, Abbos Shodmonov, Ukeme Mitchel Uilyams (Xudoyorxon Sagdullaev, 59), Samandar Shukurullaev, Muhammad Yo‘ldoshev (Doniyor Usmonov, 82)

"Qo‘qon-1912": Muzaffar Abdullaev, Asadbek Sobirjonov (Sardorbek Azimov, 85), Farhodbek Bekmurotov, Mo‘minjon Meliev (Shohnazar Norbekov, 75), Avazxon Mamatxo‘jaev, Oybek Rustamov, Iqboljon Malikjonov (Yakuba Bamba, 71), Muhammadanas Hasanov, Aleksandr Merzlyakov, Ivan Yosovich, Murod Xolmuhammedov.

Ogohlantirishlar: Mishel Okoro Ibe, 44 – Ivan Yosovich, 61.