9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
-
Paxtakor
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
-
AGMK
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
-
Turon
-
9-tur
1-bo'lim
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
-
Oqtepa
-
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:00)
Aral Samali
-
Yangier
-
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
-
Buxoro
-
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
-
Olimpik
-
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
2
Sho‘rtan
0
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
5
Bunyodkor-Farm
2
6-tur
16.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
G‘ijduvon
3
6-tur
16.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Lokomotiv-BFK
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Navbahor Farm
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Rubin
2
Neftgazmontaj
2
6-tur
15.05.2021 (SHN, 17:00)
Zomin
1
Jizzax-Bars
0
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0

Futzal. 15-tur start oldi

Farg‘ona shahridagi “Futbol markazi” sport majmuasida futzal bo‘yicha 24-bor tashkil etilayotgan mamlakat chempionatining 15-tur o‘yinlariga start berildi. E’tiborli jihati, bugungi o‘yinlarning markaziysi hisoblangan “Huaxin-Jizzax” va “Paxtakor” jamoalari uchrashuvida durang natija qayd etildi. “Paxtakor”ning ochko yo‘qotishi yakunda chempionlikka da’vogarlardan yana biri AGMKga “qo‘l kelishi” mumkin. Buning uchun AGMK qolgan barcha uchrashuvlarda faqat g‘alaba zonishi, “Paxtakor” esa kamida yana bitta bahsda ochko yo‘qotishi talab etiladi. Uchinchi o‘rinni deyarli naqd qilib qo‘ygan jizzaxliklarning esa yo‘qotadigani qolmadi.

“Metallurg” “Stroitel-Zarafshon”ni, “Lokomotiv” esa “Buxoro”ni yirik hisoblarda mag‘lub etishdi.      

Oliy liga. 15-tur. 

Birinchi kun. 8 aprel

STROITELЬ-ZARAFShON – METALLURG – 2:5 (1:3)

Hakamlar: Jamoliddin Qosimov, Maxmud Rustamov, Sanjar Rahmonov, Xushnud Atamurodov

Gollar: Muhammadbobur Rahmonberdiev (13), Alijon Rahmonov (28) – Islombek Biyto‘raev (9, 39), Sanjar Ziyoxonov (14, 28), Odiljon Asomov (17)

Ogohlantirishlar: Muhammadbobur Rahmonberdiev (17) – Xushnur Erkinov (17), Farhod Qodirov (28).


HUAXIN-JIZZAX – PAXTAKOR – 2:2 (0:1)

Hakamlar: Anatoliy Rubakov, Shavkat Muhiddinov, Xushnud Atamurodov, Sanjar Rahmonov

Gollar: Soxib Narzullaev (12-o‘z darv.), Davlat Ibragimov (32), Dilshod Raxmatov (40) – Avazbek5 Abduvaliev (37)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Feruz Faxriddinov (40).


BUXORO – LOKOMOTIV – 2:5 (2:1)

Hakamlar: Murodxon Azamjonov, Furqat Azizov, Shavkat Muhiddinov, Jamoliddin Najmiddinov

Gollar: Bexruz Samiev (17) – Akmal Elmurodov (5-o‘z darv.), Amirjon Sa’dullaev (14), Boburbek Ergashev (31, 32, 36), Jamoliddin Normirzaev (39)

Ogohlantirishlar: Shamshodjon Savriddinov (13), Shuhrat Suyarqulov (38) – Sirojiddin Maxmudov (24).