6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
-
Mash’al
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
-
Andijon
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
-
Qo‘qon-1912
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
-
Metallurg
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
-
Bunyodkor
-
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
1
Surxon
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
-
Oqtepa
-
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
-
Xorazm
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
-
Dinamo
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
-
Olimpik
-
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:45)
G‘ijduvon
4
Chig‘atoy
2
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
0
Lochin
1
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Paxtakor-79
2

Coca Cola Superliga-2021 birinchi davra taqvimi

Bugun 20-fevral, shanba kuni Coca Cola Superligasining yangi mavsumi uchun qur’a tashlandi. Quyida birinchi davra taqvimi bilan tanishish imkoniga egasiz.

1-tur

NASAF – PAXTAKOR

AGMK – LOKOMOTIV

NAVBAHOR – SO‘G‘DIYONA

TURON – QO‘QON-1912

QIZILQUM – ANDIJON

SURXON – METALLURG

BUNYODKOR – MASH’AL

2-tur

PAXTAKOR – MASH’AL

METALLURG – BUNYODKOR

ANDIJON – SURXON

QO‘QON-1912 – QIZILQUM

SO‘G‘DIYONA – TURON

LOKOMOTIV – NAVBAHOR

NASAF – AGMK

3-tur

AGMK – PAXTAKOR

NAVBAHOR – NASAF

TURON – LOKOMOTIV

QIZILQUM – SO‘G‘DIYONA

SURXON – QO‘QON-1912

BUNYODKOR – ANDIJON

MASH’AL – METALLURG

4-tur

PAXTAKOR – METALLURG

ANDIJON – MASH’AL

QO‘QON-1912 – BUNYODKOR

SO‘G‘DIYONA – SURXON

LOKOMOTIV – QIZILQUM

NASAF –  TURON

AGMK – NAVBAHOR

5-tur

NAVBAHOR – PAXTAKOR

TURON – AGMK

QIZILQUM – NASAF

SURXON – LOKOMOTIV

BUNYODKOR – SO‘G‘DIYONA

MASH’AL – QO‘QON-1912

METALLURG – ANDIJON

6-tur

PAXTAKOR – ANDIJON

QO‘QON-1912 – METALLURG

SO‘G‘DIYONA – MASH’AL

LOKOMOTIV – BUNYODKOR

NASAF – SURXON

AGMK – QIZILQUM

NAVBAHOR – TURON

7-tur

TURON – PAXTAKOR

QIZILQUM – NAVBAHOR

SURXON – AGMK

BUNYODKOR – NASAF

MASH’AL – LOKOMOTIV

METALLURG – SO‘G‘DIYONA

ANDIJON – QO‘QON-1912

8-tur

PAXTAKOR – QO‘QON-1912

SO‘G‘DIYONA – ANDIJON

LOKOMOTIV – METALLURG

NASAF – MASH’AL

AGMK – BUNYODKOR

NAVBAHOR – SURXON

TURON – QIZILQUM

9-tur

QIZILQUM – PAXTAKOR

SURXON – TURON

BUNYODKOR – NAVBAHOR

MASH’AL – AGMK

METALLURG – NASAF

ANDIJON – LOKOMOTIV

QO‘QON-1912 – SO‘G‘DIYONA

10-tur

PAXTAKOR – SO‘G‘DIYONA

LOKOMOTIV – QO‘QON-1912

NASAF – ANDIJON

AGMK – METALLURG

NAVBAHOR – MASH’AL

TURON – BUNYODKOR

QIZILQUM – SURXON

11-tur

SURXON – PAXTAKOR

BUNYODKOR – QIZILQUM

MASH’AL – TURON

METALLURG – NAVBAHOR

ANDIJON – AGMK

QO‘QON-1912 – NASAF

SO‘G‘DIYONA – LOKOMOTIV

12-tur

PAXTAKOR – LOKOMOTIV

NASAF – SO‘G‘DIYONA

AGMK – QO‘QON-1912

NAVBAHOR – ANDIJON

TURON – METALLURG

QIZILQUM – MASH’AL

SURXON – BUNYODKOR

13-tur

BUNYODKOR – PAXTAKOR

MASH’AL – SURXON

METALLURG – QIZILQUM

ANDIJON – TURON

QO‘QON-1912 – NAVBAHOR

SO‘G‘DIYONA – AGMK

LOKOMOTIV – NASAF.