6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
-
Mash’al
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
-
Andijon
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
-
Qo‘qon-1912
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
-
Metallurg
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
-
Bunyodkor
-
10-tur
18.06.2021 (JU, 20:00)
Qizilqum
-
Surxon
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
-
Oqtepa
-
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
-
Xorazm
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
-
Dinamo
-
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
-
Olimpik
-
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:45)
G‘ijduvon
4
Chig‘atoy
2
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
0
Lochin
1
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Paxtakor-79
2

Futzal. Markaziy uchrashuvda AGMK g‘alaba qozondi va boshqa natijalar

Bugun “O‘zbekiston” sport majmuasi va “Bunyodkor” akademiyasi sport zalida futzal bo‘yicha XXIV O‘zbekiston chempionati – Oliy liga 11-tur bahslari davom ettirildi.

Oliy liga. 11-tur. Ikkinchi kun

“Bunyodkor” akademiyasi zali

STROITELЬ-ZARAFShON — MAKSAM ChIRChIQ 0:2

Hakamlar: Furqat Azizov, Aziz Karimov, Jamoliddin Qosimov, Murodxon A’zamov

Nazoratchi: Valentin Shashkov

Gollar: Elbek To‘lqinov (16), Rustam A’zamov (22)

Ogohlantirishlar: Doniyor Sotivoldiev, 3 — Javlon Anorov, 19, Firdavsi Ravshanov, 31


HUAXIN JIZZAX — BUNYoDKOR 2:1

Hakamlar: Jamoliddin Qosimov, Murodxon A’zamov, Furqat Azizov, Mahmud Rustamov

Nazoratchi: Valentin Shashkov

Gollar: Sohib Narzullaev (3, 23) - Olimjon Vohidov (8)

Ogohlantirishlar: Davlat Ibragimov, 15, Doniyorbek Toxirov, 22 — Asilbek Isroilov, 12, Jasur Sodiqov, 36, Alisher Xolmuhammedov, 40.

Chetlatish: Jasur Sodiqov, 40 (qizil kartochka).


QO‘QON-1912 — METALLURG 2:12

Hakamlar: Umid Po‘latov, Maxmud Rustamov, Murodxon A’zamov, Jamoliddin Qosimov

Nazoratchi: Timur Abdullaev

Gollar: Rahmatillo Meliboev (9), Sanjar Ziyaxonov (27 avtogol) — Sanjar Ziyaxonov (4, 36), Akmaljon Marifaliev (8, 31, 39), Islombek Biyto‘raev (8, 28), Odiljon Asamov (12, 14, 19, 23, 29)

Ogohlantirishlar: Yo‘q — Shuxrat Tojiboev, 36


“O‘zbekiston” sport majmuasi

BUXORO — NASAF 0:7

Hakamlar: Sultonmurod Abdurahmonov, Edita Mirabidova, Anatoliy Rubakov, Xushnud Atamuratov

Nazoratchi: Faxriddin Murodov

Gollar: Shohruh Norqulov (2, 40), Baxtiyor Baratov (3), Alisher Yusupov (4), Sanjar Elmamatov (27), Jasur Halimov (29), Oybek Polvonov (34)

Ogohlantirishlar: Yo‘q — Jasur Halimov, 17.


AGMK — PAXTAKOR 2:0

Hakamlar: Anatoliy Rubakov, Xushnud Atamuratov, Sultonmurod Abdurahmonov, Edita Mirabidova

Nazoratchi: Viloyat Najafaliev

Gollar: Davron Choriev (11), Artur Yunusov (36)

Ogohlantirishlar: Yo‘q — Farhod Abdumavlonov, 37, Akbar Usmonov, 38.


NAVBAHOR — LOKOMOTIV 1:4

Hakamlar: Jamoliddin Najmiddinov, Shavkat Muxiddinov, Xushnud Atamuratov, Anatoliy Rubakov

Nazoratchi: Sergey Petrov

Gollar: Husanxon G‘aniev (38) — Ilhom Karimov (1, 20), Akmal Elmurodov (7), Sevastyan Mojaev (40)

Ogohlantirishlar: Yo‘q.