6-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
9-tur
23.06.2021 (CH, 20:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
6-tur
22.06.2021 (SE, 20:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Navbahor
-
Mash’al
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
-
Andijon
-
10-tur
20.06.2021 (YSH, 20:00)
Lokomotiv
-
Qo‘qon-1912
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Turon
-
Bunyodkor
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
-
Metallurg
-
10-tur
19.06.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
9-tur
19.05.2021 (CH, 19:45)
Qizilqum
0
Paxtakor
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Mash’al
2
AGMK
1
9-tur
19.05.2021 (CH, 17:30)
Surxon
1
Turon
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 19:45)
Bunyodkor
0
Navbahor
0
9-tur
18.05.2021 (SE, 17:30)
Qo‘qon-1912
2
So‘g‘diyona
3
9-tur
17.05.2021 (DU, 17:00)
Andijon
1
Lokomotiv
2
8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
3
Bunyodkor
1
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
0
Qizilqum
1
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangiyer
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
9-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
2
Neftchi
0
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Sho‘rtan
1
9-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Yangiyer
0
Xorazm
0
8-tur
22.05.2021 (SHN, 18:30)
Neftchi
7
Oqtepa
0
8-tur
21.05.2021 (JU, 18:30)
Aral Samali
1
Yangiyer
2
8-tur
20.05.2021 (PSH, 19:10)
Dinamo
3
Buxoro
1
8-tur
19.05.2021 (CH, 18:00)
Xorazm
1
Olimpik
1
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
2
Sho‘rtan
0
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
2
Xorazm
1
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
1
Dinamo
0
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
3
Aral Samali
0
10-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2
9-tur
01.06.2021 (SE, 17:30)
Jizzax-Bars
3
Rubin
0
8-tur
30.05.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
1
Neftgazmontaj
2
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Paxtakor-79
0
Navbahor Farm
1
8-tur
30.05.2021 (YSH, 17:00)
Lochin
0
Zomin
3
8-tur
29.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:30)
Rubin
0
G‘ijduvon
0
8-tur
29.05.2021 (SHN, 17:00)
Jomboy
2
Lokomotiv-BFK
4
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:45)
G‘ijduvon
4
Chig‘atoy
2
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
0
Lochin
1
7-tur
23.05.2021 (YSH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Paxtakor-79
2

Futzal AGMK 17:0 hisobida g‘alaba qozondi va boshqa natijalar

Bugun Olmaliqdagi OKMK sport majmuasida futzal bo‘yicha XXIV O‘zbekiston chempionati – Oliy liga 10-tur bahslari davom ettirildi. Uchinchi kungi uchrashuvlarda quyidagi hisoblar qayd etildi.

Futzal. Oliy liga, 10-tur. Uchinchi kun

NASAF — AGMK 0:17

Gollar: Ihtiyor Ropiev (1, 32), Husniddin Nishonov (3, 7, 22, 34), Davron Choriev (8, 31), Po‘lat Olimov (15, 28), Isoxon Ibragimov (17, 38), Muzaffar Axadjonov (18, 25), Anasxon Rahmatov (26), Abdulla Solihov (29), Ilhomjon Hamroev (35)


BUNYoDKOR — QO‘QON-1912 8:4

Gollar: Mirzohid Xaydarxo‘jaev (7, 13, 15, 35, 36), Olimjon Vohidov (27), Shoxruh Shokarimov (37, 39) - Diyorjon Karimov (19, 29), Ismoil Tolipov (26), Alisher To‘xtaboev (33)


MAKSAM-ChIRChIQ — NAVBAHOR 0:2

Gollar: Ilyos Mallaev (4, 15)