7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
-
AGMK
-
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
-
Paxtakor
-
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
-
So‘g‘diyona
-
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
-
Qo‘qon-1912
-
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
-
Lokomotiv
-
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
-
Nasaf
-
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
-
Navbahor
-
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:15)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:05)
Navbahor
0
Turon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
So‘g‘diyona
2
Mash’al
2
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
Nasaf
6
Surxon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 16:15)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
1
5-tur
10.04.2021 (SHN, 18:30)
Qizilqum
1
Nasaf
2
5-tur
09.04.2021 (JU, 17:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
2
5-tur
09.04.2021 (JU, 16:15)
Surxon
0
Lokomotiv
1
5-tur
08.04.2021 (PSH, 18:30)
Metallurg
2
Andijon
0
5-tur
08.04.2021 (PSH, 18:30)
Bunyodkor
2
So‘g‘diyona
2
5-tur
07.04.2021 (CH, 18:30)
Navbahor
1
Paxtakor
2
4-tur
03.04.2021 (SHN, 18:30)
Nasaf
4
Turon
0
4-tur
03.04.2021 (SHN, 16:15)
Lokomotiv
1
Qizilqum
1
1-tur
22.04.2021 (PSH, 17:00)
Olimpik
5
Zomin
0
1-tur
22.04.2021 (PSH, 17:00)
Navbahor
3
Oqtepa
0
1-tur
22.04.2021 (PSH, 17:00)
Xorazm
1
Qizilqum
4
1-tur
22.04.2021 (PSH, 16:30)
Sho‘rtan
1
Neftchi
0
1-tur
21.04.2021 (CH, 16:30)
Yangier
2
Qo‘qon-1912
1
1-tur
21.04.2021 (CH, 16:30)
G‘ijduvon
2
Surxon
3
1-tur
21.04.2021 (CH, 16:30)
Mash’al
2
Metallurg
1
1-tur
20.04.2021 (SE, 18:30)
So‘g‘diyona
2
Nasaf
2
1-tur
20.04.2021 (SE, 18:30)
Rubin
0
Bunyodkor
10
1-tur
20.04.2021 (SE, 16:30)
Turon
4
Aral Samali
1
1-tur
20.04.2021 (SE, 16:30)
Andijon
1
Lokomotiv
2
1-tur
20.04.2021 (SE, 16:30)
Buxoro
1
Dinamo
1
Saralash. Uchinchi bosqich
15.04.2021 (PSH, 16:00)
Chig‘atoy
1
G‘ijduvon
3
Saralash. Uchinchi bosqich
13.04.2021 (SE, 16:00)
Zomin
0
Rubin
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
04.04.2021 (YSH, 15:30)
Chig‘atoy
1
Zomin
3
Saralash. Ikkinchi bosqich
04.04.2021 (YSH, 15:00)
G‘ijduvon
0
Rubin
1
Saralash. Birinchi bosqich
28.03.2021 (YSH, 16:00)
Zomin
6
Lochin
0
Saralash. Birinchi bosqich
28.03.2021 (YSH, 15:30)
Neftgazmontaj
4
Chig‘atoy
4
Saralash. Birinchi bosqich
28.03.2021 (YSH, 15:00)
G‘ijduvon
3
Jomboy
1
Saralash. Birinchi bosqich
28.03.2021 (YSH, 12:00)
Rubin
1
Lokomotiv-BFK
1
6-tur
07.05.2021 (JU, 00:00)
Xorazm
-
Oqtepa
-
6-tur
07.05.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
-
Yangier
-
6-tur
06.05.2021 (PSH, 00:00)
Dinamo
-
Neftchi
-
6-tur
06.05.2021 (PSH, 00:00)
Aral Samali
-
Buxoro
-
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
Qoldirilgan
Dinamo
-
Sho‘rtan
-
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Istiqlol
1
Oqtepa
3
3-tur
06.04.2021 (SE, 18:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
3-tur
06.04.2021 (SE, 16:30)
Olimpik
0
Buxoro
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 18:00)
Dinamo
3
Aral Samali
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 17:00)
Xorazm
4
Sho‘rtan
0
3-tur
04.04.2021 (YSH, 16:00)
Oqtepa
1
Yangier
1
2-tur
30.03.2021 (SE, 18:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
2-tur
30.03.2021 (SE, 17:00)
Sho‘rtan
0
Buxoro
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Jizzax-Bars
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Neftgazmontaj
-
Zomin
-
3-tur
12.05.2021 (CH, 00:00)
Rubin
-
Lochin
-
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
-
Jomboy
-
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
-
Lokomotiv-BFK
-
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
-
Chig‘atoy
-
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Navbahor Farm
3
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Paxtakor-79
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
1
G‘ijduvon
1
2-tur
17.04.2021 (SHN, 17:00)
Chig‘atoy
1
Rubin
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
1
Neftgazmontaj
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Zomin
2
Bunyodkor-Farm
0
1-tur
11.04.2021 (YSH, 17:00)
Chig‘atoy
0
Lochin
7
1-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Navbahor Farm
1
G‘ijduvon
1
1-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
1
Lokomotiv-BFK
0
1-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
0
Zomin
2
1-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Neftgazmontaj
1
Jizzax-Bars
0
1-tur
10.04.2021 (SHN, 14:00)
Rubin
1
Jomboy
3

Coca Cola Superliga. So‘nggi tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi

Hozirgina Coca Cola Superliga 26-turidan o‘rin olgan so‘nggi, 26-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi. 

Coca Cola Superliga. 26-tur 

3 dekabr, payshanba 

QIZILQUM – BUNYoDKOR 1:1 (0:1) 

Navoiy. “Yoshlar” sport majmuasi. 500 tomoshabin 

HakamlarAhrol Risqullaev, Zufar EliboevFarhod UsmonovTo‘rabek Suyunov 

NazoratchiRashid Aytekov 

Komissar: Jamshid Imamov 

GollarSanjar Qodirqulov, 29 (0:1), Jasur Azimov, 76 (1:1) 

Qizilqum”: Ignatiy Nesterov, Erkin BaydullaevOybek Qilichev, Ruslan Margiev (Mirjamol Qosimov, 46), Alisher Sanoev (Jasur Azimov, 46), Fayzulla Qambarov, Salim MustafoevMuxsinjon Ubaydullaev, Ibrahim Gbadamosi (Qadamboy Nurmetov, 72), Oleg TolmasovJamshid Hasanov (Sunnatilla Abdullajonov 46). 

Bunyodkor”: Abdumavlon AbdujalilovIslomjon QobilovIbrohimhalil Yuldashev, Hurshid G‘iyosovLutfulla To‘raevG‘ayrat Azizxo‘jaev (Suxrob Izzatov, 46), Sanjar QodirqulovNurillo To‘xtasinov(Mirjahon Mirahmadov, 46), Abdulla Abdullaev, Muhammadodil Qahramonov (Dilshodbek Ahmadaliev, 46, Ulug‘bek Abdullaev, 62), Shahboz Erkinov (Farruh Ikromov, 56). 

OgohlantirishlarMuxsinjon Ubaydullaev, 19, Fayzulla Qambarov, 34, Qadamboy Nurmetov, 90+3 – Sanjar Qodirqulov, 6, Ibrohimhalil Yuldashev, 83. 


SURXON – SO‘G‘DIYoNA 1:2 (0:1) 

Termiz. “Surxon” sport majmuasi. 971 tomoshabin 

HakamlarVadim Agishev, Bektursin KannazarovJalg‘asbay SarsenovFirdavs Norsafarov 

NazoratchiKonstantin Smirnov 

Komissar: Bekzod Aripov 

GollarSanjar Rashidov, 8 (0:1), Aleksandr Kasyan, 58 (1:1),  

Surxon”: Azamat AhmedovAbduqaxxor XojiakbarovRahmatullo BerdimurodovNizomjon Norov, Shavkat Salomov (Sanjarbek Ahmedov, 90+3), Aleksandr Kasyan, Sardor Sulaymonov (O‘ral Choriev, 21), Husniddin G‘ofurovDarko StanoevichIbrohim Yo‘ldoshevAsror G‘ofurov. 

So‘g‘diyona”: Shirinboy Abdullaev, Sardor QulmatovIskandar ShayqulovElyor OrifovAyubxon No‘’monov (Jamshid Boltaboev, 61), Sanjar Rashidov (Dian Talxatov, 90), Shohruz Norxonov (Bahodir Nasimov, 90), Sanat ShixovJavohir Qahramonov (Daniel Nasriddinov, 90), Sahob Rashidov (Jasur Hasanov, 46), Shahboz Jo‘rabekov. 

OgohlantirishlarAleksandr Kasyan, 22, Abduqaxxor Xojiakbarov, 85 - Daniel Nasriddinov, 90+4. 


QO‘QON-1912 - NAVBAHOR 1:1 (0:0) 

Qo‘qon. “Markaziy” stadion. 960 tomoshabin 

Hakamlar: Akobirxo‘ja Shukurullaev, Anvar MarajabovZiyodulla AbdurahmonovAkmal Rahimov 

NazoratchiDmitriy Roman 

Komissar: Zoxirjon Akramxonov 

Gollar: Azimjon Ahmedov, 73 (0:1), Quvondiq Ro‘ziev, 75 (1:1) 

“Qo‘qon-1912”: Muzaffar Abdullaev, Bobirjon Akbarov, Quvondiq Ro‘zievSardorbek Azimov (Sobit Sindarov, 67), Avazxon Mamatxo‘jaevOybek Rustamov, Hamidullo Abduhamidov (Muzaffar Muzaffarov, 80), Iqboljon MalikjonovMuhammadanas Hasanov, Aleksandr Merzlyakov, Murod Xolmuhammmedov. 

Navbahor”: O‘tkir Yusupov, Exsoni PanshanbeAzimjon AhmedovJavlon Ibrohimov, Azizbek Turg‘unboev (Shohruh Mahmudxojiev, 85), Sardar Telyakov (Ivan Solovyov, 42), Mirzohid G‘ofurovDavronbek Hoshimov, Igor GolbanIslom Rashidxonov (Ruslan Bolov, 52), Zabixullo O‘rinboev. 

OgohlantirishlarQuvondiq Ro‘ziev, 37 - Javlon Ibrohimov, 40. 


MASh’AL - METALLURG 1:0 (1:0) 

Muborak. “Bahrom Vafoev” stadioni. 268 tomoshabin 

Hakamlar: Abdurashid Xudoyberganov, Ruslan SerazitdinovDaler TilloevJaloliddin Husniddinov 

Nazoratchi: Ravil Shayaxmitov 

Komissar: Jahongir Rahmatullaev 

Gol: Humoyun Murtozaev, 7 (1:0) 

Noaniq penalti: Sardor Abduraimov, 11 (darvozabon) 

Mash’al”: Rahimjon Davronov (Shohruhjon Eshbo‘taev, 46), Najmiddin NormurodovIbe OkoroSherzod Temirov, Sardor Abduraimov (Ifeani Ifeani, 90+3), Sirojiddin Qo‘zievSamandar ShukurillaevHumoyun Murtozaev (Jamoliddin Ubaydullaev, 79), Denis Vasilev (Muhammadali Aliqulov, 88), Abdumalik NorqobilovIbrohim No‘’manov. 

“Metallurg”: Aleksandr Lobanov, Abbosjon Otaxonov, Salamat KutibaevShahzodbek Ubaydullaev, Abrorbek Toshqo‘zievZohid Abdullaev (Murodbek Bobojonov, 74), Xudoyshukur Sattorov (Davron Anvarov, 18), Kamoliddin TojievAbdurahmon Abdulxaqov (Doniyorjon Narzullaev, 54), Ixtiyor Toshpo‘latov, Stanislav Andreev. 

OgohlantirishlarIbe Okoro, 32, Najmiddin Normurodov, 53, Sirojiddin Qo‘ziev, 65, Sherzod Temirov, 81 - Kamoliddin Tojiev, 11, Abbosjon Otaxonov, 90, Shahzodbek Ubaydullaev, 90. 

ChetlatishNajmiddin Normurodov, 90 (ikkinchi sariq). 


NASAF - LOKOMOTIV 0:0 

Qarshi. “Markaziy” stadion. 3227 tomoshabin 

HakamlarRahimbek Karimov, Aleksandr Sidorov, Damir Iskanderov, Ahmadjon Ergashev 

NazoratchiNoil Lutfullin 

Komissar: Zohid Akramov 

Nasaf”: Azamat SoibovHusniddin AliqulovDilshod Rahmatullaev (G‘olib G‘aybullaev, 67), Sharof Muhitdinov (Murodbek Xo‘jamberdiev, 87), Jo‘rabek MannonovHusain Norchaev (Bobir Abduxoliqov, 46), Islokm Kenjaboev (Muhriddin Zoirov, 67), Akmal Mozgovoy, Shohmalik Komilov (Marko Stanoevich, 46), Oybek BozorovUmarbek Eshmurodov. 

“Lokomotiv”: Javohir Ilyosov, Vadim Afonin (Jahongir Abdumo‘minov, 71), Azizbek Amonov, Avazbek O‘lmasaliev (Kaxi Maxaradze, 55), G‘ulom-Haydar G‘ulomov (Shahzod Shaymanov, 82), Javohir AlijonovDilshodjon KomilovShuhrat Muhammadiev (Farruhjon Ibrohimov, 71), Sherzod Fayziev, Jaloliddin JumaboevDiyorjon Turopov (Marat Bikmaev, 46). 

Ogohlantirishlar: Umarbek Eshmurodov, 80, G‘olib G‘aybullaev, 88 - Sherzod Fayziev, 47, Jaloliddin Jumaboev, 48, Marat Bikmaev, 83.