Final
20.12.2020 (YSH, 15:00)
AGMK
0
Paxtakor
3
1/2 final
16.12.2020 (CH, 16:00)
AGMK
1
Nasaf
0
1/2 final
16.12.2020 (CH, 13:00)
Qo‘qon-1912
0
Paxtakor
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
AGMK
4
Metallurg
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
Navbahor
1
Nasaf
2
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Paxtakor
1
Qizilqum
0
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 16:00)
Paxtakor
8
So‘g‘diyona
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Lokomotiv
0
AGMK
3
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Mash’al
3
Sho‘rtan
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 13:00)
Qo‘qon-1912
4
Surxon
0
1/8 final
07.12.2020 (DU, 16:00)
Qizilqum
3
Bunyodkor
1
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Buxoro
0
Metallurg
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
0
Navbahor
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 13:00)
Andijon
0
Nasaf
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
AGMK
3
Buxoro
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Paxtakor
2
Andijon
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Nasaf
0
Lokomotiv
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Surxon
1
So‘g‘diyona
2
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qizilqum
1
Bunyodkor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Mash’al
1
Metallurg
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 16:15)
Lokomotiv
0
Paxtakor
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Bunyodkor
0
Nasaf
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Navbahor
0
AGMK
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Buxoro
1
Mash’al
3
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Metallurg
1
Surxon
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
So‘g‘diyona
1
Qizilqum
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Andijon
0
Qo‘qon-1912
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 16:45)
Bunyodkor
1
So‘g‘diyona
0
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Surxon
1
Buxoro
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Qo‘qon-1912
0
Lokomotiv
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 13:00)
Nasaf
3
Paxtakor
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Metallurg
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 16:00)
AGMK
4
Andijon
0
20-tur
01.12.2020 (SE, 14:00)
Neftchi
0
Turon
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
1
Istiqlol
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
2
Zomin
0
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
1
Dinamo
2
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
4
Oqtepa
1
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 5-tur
07.12.2020 (DU, 15:00)
Paxtakor-79
2
Yangier
4
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Jizzax-Bars
2
Navbahor Farm
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Yashnobod
4
Chig‘atoy
7
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
G‘ijduvon
1
Rubin
2
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Paxtakor-Farm
2
Bunyodkor-Farm
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 13:00)
Aral Samali
2
Lokomotiv-BFK
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Navbahor Farm
4
Yashnobod
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Chig‘atoy
4
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
1
Paxtakor-79
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Rubin
1
Paxtakor-Farm
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1

U21 Birinchiligida mavsum nihoyasiga etdi

Bugun U21 Birinchiligida so‘nggi, 26-tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tdi.

U21 Birinchiligi. 26-tur

2 dekabr, chorshanba

QO‘QON-1912 – NAVBAHOR 2:3 (1:1)

Qo‘qon. 2-BO‘SM. 92 tomoshabin

Hakamlar: Akmal Rahimov, Azizbek Isakov, Shohruh Shokirov, Shahboz Vaxobjonov

Nazoratchi: Dmitriy Roman

Komissar: Zoxirjon Akramxonov

Gollar: Abdujamol Isroilov, 31 pen (0:1), Dostonbek Abdulxaev, 36 avtogol (1:1), Xusayn Ergashboev, 50 (1:2), Xusayn Ergashboev, 69 (1:3), Abdullajon Yunusov, 83 (2:3)

Ogohlantirishlar: Abdulloh Mirkomilov, 60, Ibrohimjon Muxtorov, 67 – Sherzod G‘ulomjonov, 51, Jamoliddin Bahromov, 90+3.

SURXON – SO‘G‘DIYoNA 1:0 (0:0)

Termiz. «Alpomish» stadioni. 136 tomoshabin

Hakamlar: Firdavs Norsafarov, Anvar Jumaev, Erkin Mamatmo‘minov, Jahongir Noraliev

Nazoratchi: Konstantin Smirnov

Komissar: Bekzod Aripov

Gol: Sanjar Ahmedov, 76 (1:0)

Ogohlantirishlar: Asilbek Norboev, 15, Nurmuhmmad Namozov, 35, Bekali Ko‘chkinov, 90 – Sohibjon Yoqubov, 28, Muhammad Yaxyoev, 52, Iskandar Toshmurodov, 56, Jahongir Safarov, 73.

AGMK – BUXORO 1:2 (1:1)

Olmaliq. OKMK sport majmuasi. 47 tomoshabin

Hakamlar: Nayim Qosimov, Husniddin O‘ralov, Ravshanbek Mavlanov, Bexzod Hoshimov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Aleksandr Davidenko

Gollar: Abbosbek Jumaqulov, 12 (0:1), Kamronbek Abdulhamidov, 24 (1:1), Jobirbek Navruzov, 88 (1:2)

Ogohlantirishlar: Sarvar Ablaev, 62, Boburjon Otamurodov, 45+1, Shahzodbek Alaqulov, 90+2 – Jobirbek Navruzov, 62, Rahimjon Obidov, 90+3.

NASAF – LOKOMOTIV 0:1 (0:0)

Qarshi. «Mehnatchi» stadioni. 73 tomoshabin

Hakamlar: Ahmadjon Ergashev, Elnur Doniyorov, Artyom Kalinin, Suxrob Sattorov

Nazoratchi: Noil Lutfullin

Komissar: Zohid Akramov

Gol: Bobur Sobirov, 86 (0:1)

Ogohlantirishlar: Shahzod Suyunov, 19, Shahzod Hushvaqtov, 31, Navruz Safarov, 70, Olimjon Pirmatov, 85 – yo‘q.

Chetlatish: Yo‘q – Mexrojbek Abdusametov, 87 (qizil kartochka).

MASh’AL – METALLURG 0:0

Muborak. «Bahrom Vafoev» stadioni zaxira maydoni. 15 tomoshabin

Hakamlar: Jaloliddin Husniddinov, Zufar Eliboev, Izzat Usmonov

Nazoratchi: Ravil Shayaxmitov

Komissar: Jahongir Rahmatullaev

Ogohlantirishlar: Zafarbek Akramov, 72 – Diyorbek Shavqiev, 22, Asadbek Tilavboev, 82, Rustam Pazilov, 85, Azamatjon Abdusattorov, 87.

Chetlatish: Murodjon Shamsiddinov, 22 (qizil kartochka) – yo‘q.

QIZILQUM – BUNYoDKOR 0:0

Navoiy. «Yoshlik» stadioni. 50 tomoshabin

Hakamlar: To‘rabek Suyunov, Jasur Rustamov, Amal Sultonov, G‘anisher Samandarov

Nazoratchi: Rashid Aytekov

Komissar: Jamshid Imamov

Ogohlantirishlar: Azizbek Ahmedov, 71 – Diyorbek Rahimqulov, 31, Sardorbek Xursandov, 83, Akobir Qayumov, 85.

Mavzuga oid boshqa xabarlar