Final
20.12.2020 (YSH, 15:00)
AGMK
0
Paxtakor
3
1/2 final
16.12.2020 (CH, 16:00)
AGMK
1
Nasaf
0
1/2 final
16.12.2020 (CH, 13:00)
Qo‘qon-1912
0
Paxtakor
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
AGMK
4
Metallurg
3
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 16:00)
Navbahor
1
Nasaf
2
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Paxtakor
1
Qizilqum
0
1/4 final
12.12.2020 (SHN, 13:00)
Mash’al
0
Qo‘qon-1912
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 16:00)
Paxtakor
8
So‘g‘diyona
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Lokomotiv
0
AGMK
3
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Mash’al
3
Sho‘rtan
1
1/8 final
08.12.2020 (SE, 13:00)
Qo‘qon-1912
4
Surxon
0
1/8 final
07.12.2020 (DU, 16:00)
Qizilqum
3
Bunyodkor
1
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Buxoro
0
Metallurg
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
0
Navbahor
2
1/8 final
07.12.2020 (DU, 13:00)
Andijon
0
Nasaf
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
AGMK
3
Buxoro
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Paxtakor
2
Andijon
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Nasaf
0
Lokomotiv
0
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Surxon
1
So‘g‘diyona
2
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qizilqum
1
Bunyodkor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
1
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Mash’al
1
Metallurg
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 16:15)
Lokomotiv
0
Paxtakor
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Bunyodkor
0
Nasaf
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Navbahor
0
AGMK
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Buxoro
1
Mash’al
3
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Metallurg
1
Surxon
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
So‘g‘diyona
1
Qizilqum
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Andijon
0
Qo‘qon-1912
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 16:45)
Bunyodkor
1
So‘g‘diyona
0
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Surxon
1
Buxoro
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Qo‘qon-1912
0
Lokomotiv
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 13:00)
Nasaf
3
Paxtakor
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Metallurg
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 16:00)
AGMK
4
Andijon
0
20-tur
01.12.2020 (SE, 14:00)
Neftchi
0
Turon
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
1
Istiqlol
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
2
Zomin
0
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
1
Dinamo
2
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
4
Oqtepa
1
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 5-tur
07.12.2020 (DU, 15:00)
Paxtakor-79
2
Yangier
4
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Jizzax-Bars
2
Navbahor Farm
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Yashnobod
4
Chig‘atoy
7
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
G‘ijduvon
1
Rubin
2
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 14:00)
Paxtakor-Farm
2
Bunyodkor-Farm
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
05.12.2020 (SHN, 13:00)
Aral Samali
2
Lokomotiv-BFK
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Navbahor Farm
4
Yashnobod
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Chig‘atoy
4
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
1
Paxtakor-79
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Rubin
1
Paxtakor-Farm
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1

Coca Cola Superliga. Turning so‘nggi o‘yinida “Bunyodkor” zafar quchdi

Hozirgina Coca Cola Superliga 24-turidan o‘rin olgan “Bunyodkor” hamda “So‘g‘diyona” jamoalari o‘rtasidagi o‘yin o‘z nihoyasiga etdi. “Bunyodkor” stadionda kechgan uchrashuvda mezbonlar 1:0 hisobida g‘alaba qozondi.

Coca Cola Superliga. 24-tur

25 noyabr, chorshanba

BUNYoDKOR – SO‘G‘DIYoNA 1:0 (0:0)

Toshkent. “Bunyodkor” stadioni. 573 tomoshabin

Hakamlar: Firdavs Norsafarov, Shohruh A’zamov, Shohnur Yo‘ldoshev, Doston Mirzaraimov

Nazoratchi: Vladislav Tseytlin

Komissar: Laziz Qo‘chqorov

Gol: Hurshid G‘iyosov, 64 (1:0)

“Bunyodkor”: Abdumavlon Abdujalilov, Islomjon Qobilov, Ibrohimhalil Yuldashev, Hurshid G‘iyosov (Selim Nurmuradov, 83), Rasul Yuldoshov (Dilshodbek Ahmadaliev, 71), Lutfulla To‘raev (Farruh Ikromov, 90+1), Mirjahon Mirahmadov (Shahboz Erkinov, 71), Sanjar Qodirqulov, Nurillo To‘xtasinov (Davronjon Ergashev, 90+1), Ulug‘bek Abdullaev, Abdulla Abdullaev.

“So‘g‘diyona”: Shirinboy Abdullaev, Sardor Qulmatov, Iskandar Shayqulov, Ayubxon No‘’manov (Sahob Rashidov, 78), Jamshid Boltaboev (Sanjar Rashidov, 38), Shohruz Norxonov, Jasur Hasanov (Elyor Orifov, 62), Sanat Shixov, Javohir Qahramonov (Bahodir Nasimov, 78), Shahboz Jo‘rabekov, Marko Kolakovich.

Ogohlantirishlar: Abdulla Abdullaev, 9 – Sanat Shixov, 15, Marko Kolakovich, 65, Shahboz Jo‘rabekov, 69, Shohruz Norxonov, 90.

Chetlatish: Sanat Shixov, 59 (qizil kartochka).

Mavzuga oid boshqa xabarlar