19-tur
21.09.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
-
Lokomotiv
-
19-tur
21.09.2021 (SE, 16:30)
Mash’al
-
So‘g‘diyona
-
19-tur
20.09.2021 (DU, 19:00)
Qizilqum
-
AGMK
-
19-tur
20.09.2021 (DU, 19:00)
Turon
-
Navbahor
-
19-tur
19.09.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
-
Qo‘qon-1912
-
19-tur
19.09.2021 (YSH, 16:00)
Andijon
-
Paxtakor
-
18-tur
16.09.2021 (PSH, 19:00)
Lokomotiv
2
Surxon
0
18-tur
16.09.2021 (PSH, 19:00)
Nasaf
2
Qizilqum
1
18-tur
16.09.2021 (PSH, 19:00)
So‘g‘diyona
0
Bunyodkor
0
18-tur
15.09.2021 (CH, 19:00)
AGMK
2
Turon
0
18-tur
15.09.2021 (CH, 19:00)
Paxtakor
0
Navbahor
0
18-tur
15.09.2021 (CH, 16:15)
Andijon
1
Metallurg
2
18-tur
14.09.2021 (SE, 16:15)
Qo‘qon-1912
2
Mash’al
2
17-tur
11.09.2021 (SHN, 19:00)
Turon
0
Nasaf
2
17-tur
11.09.2021 (SHN, 19:00)
Qizilqum
0
Lokomotiv
0
17-tur
11.09.2021 (SHN, 16:45)
Surxon
0
So‘g‘diyona
1
17-tur
10.09.2021 (JU, 19:00)
Navbahor
0
AGMK
0
17-tur
10.09.2021 (JU, 19:00)
Bunyodkor
2
Qo‘qon-1912
1
17-tur
10.09.2021 (JU, 19:00)
Metallurg
0
Paxtakor
3
17-tur
09.09.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
0
Andijon
1
1/4 final
29.10.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Nasaf
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 00:00)
Bunyodkor
-
Surxon
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
1/4 final
20.10.2021 (CH, 00:00)
Olimpik
-
Paxtakor
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
Bunyodkor
1
Navbahor
0
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
AGMK
6
Neftchi
1
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Nasaf
5
Metallurg
2
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Paxtakor
1
Turon
0
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Sho‘rtan
1
Qizilqum
2
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Dinamo
2
Olimpik
2
1/8 final
17.08.2021 (SE, 19:00)
Surxon
1
Mash’al
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Nurafshon
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
20-tur
07.10.2021 (PSH, 00:00)
Nurafshon
-
Neftchi
-
20-tur
06.10.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
20-tur
05.10.2021 (SE, 00:00)
Yangiyer
-
Sho‘rtan
-
20-tur
05.10.2021 (SE, 00:00)
Xorazm
-
Aral Samali
-
19-tur
24.09.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
-
Olimpik
-
19-tur
23.09.2021 (PSH, 00:00)
Nurafshon
-
Dinamo
-
19-tur
22.09.2021 (CH, 00:00)
Yangiyer
-
Xorazm
-
19-tur
22.09.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Aral Samali
-
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Neftchi
2
Nurafshon
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Dinamo
1
Olimpik
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 17:15)
Xorazm
5
Yangiyer
2
17-tur
07.09.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
1
Xorazm
1
17-tur
05.09.2021 (YSH, 17:00)
Nurafshon
1
Dinamo
1
17-tur
04.09.2021 (SHN, 16:30)
Yangiyer
2
Aral Samali
1
14-tur
29.08.2021 (YSH, 17:30)
Xorazm
0
Neftchi
3
16-tur
24.08.2021 (SE, 17:30)
Aral Samali
1
Olimpik
1
16-tur
24.08.2021 (SE, 17:15)
Sho‘rtan
1
Neftchi
4
16-tur
23.08.2021 (DU, 17:45)
Xorazm
1
Nurafshon
1
15-tur
12.08.2021 (PSH, 20:00)
Neftchi
6
Dinamo
0
15-tur
11.08.2021 (CH, 17:30)
Nurafshon
4
Aral Samali
0
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Paxtakor-79
-
Neftgazmontaj
-
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Zomin
-
Lokomotiv-BFK
-
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Jomboy
-
Jizzax-Bars
-
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
-
Bunyodkor-Farm
-
18-tur
18.09.2021 (SHN, 16:30)
Chig‘atoy
0
G‘ijduvon
4
17-tur
12.09.2021 (YSH, 17:30)
Navbahor Farm
1
Chig‘atoy
1
17-tur
12.09.2021 (YSH, 16:30)
Jizzax-Bars
3
Zomin
4
17-tur
12.09.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
2
Paxtakor-79
2
17-tur
11.09.2021 (SHN, 17:00)
G‘ijduvon
5
Jomboy
1
17-tur
11.09.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
3
Lochin
2
15-tur
08.09.2021 (CH, 16:30)
Jizzax-Bars
1
Lochin
5
16-tur
05.09.2021 (YSH, 17:00)
Zomin
2
G‘ijduvon
0
16-tur
05.09.2021 (YSH, 16:30)
Jomboy
0
Navbahor Farm
2
16-tur
05.09.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
3
Paxtakor-79
4
16-tur
04.09.2021 (SHN, 17:00)
Chig‘atoy
1
Neftgazmontaj
2
16-tur
04.09.2021 (SHN, 17:00)
Lokomotiv-BFK
3
Jizzax-Bars
0
15-tur
29.08.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
2
Chig‘atoy
3
15-tur
29.08.2021 (YSH, 17:00)
G‘ijduvon
6
Lokomotiv-BFK
2
15-tur
29.08.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Zomin
1
15-tur
28.08.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
1
Jomboy
0

Coca Cola Superliga. “So‘g‘diyona” o‘z maydonida, “Bunyodkor” safarda g‘alaba qozondi

Hozirigina Coca Cola Superliga 23-turidan o‘rin olgan ikkki o‘yin o‘z nihoyasiga etdi. Jizzaxning “So‘g‘diyona” jamoasi o‘z maydonida “Nasaf”ni qabul qildi va 3:1 hisobidagi ishonchli g‘alabani qo‘lga kiritdi.

Parallel ravishda kechgan “Metallurg” – “Bunyodkor” qarama-qarshiligida esa “qaldirg‘ochlar” 3:2 hisobida zafar quchdi.

Coca Cola Superliga. 23-tur

20 noyabr, juma

SO‘G‘DIYoNA – NASAF 3:1 (1:1)

Jizzax. “So‘g‘diyona” markaziy stadioni. 196 tomoshabin

Hakamlar: Akobir Shukurullaev, Anvar Marajabov, Ziyodulla Abdurahmonov, G‘ayrat Jo‘raev

Nazoratchi: Igor Nexochin

Komissar: Said Shohruh

Gollar: Shoxruz Norxonov, 7 (1:0), Bobir Abduxoliqov, 25 (1:1), Javohir Qahramonov, 61 (2:1), Bahodir Nasimov, 90+4 (3:1)

“So‘g‘diyona”: Shirinboy Abdullaev, Sardor Qulmatov, Iskandar Shayqulov, Ayubxon No‘’manov, Jamshid Boltaboev, Shohruz Norxonov (Bahodir Nasimov, 90+3), Jasur Hasanov (Sahob Rashidov, 90+3), San’at Shixov (Elyor Orifov, 81), Javohir Qahramonov (Sanjar Rashidov, 87), Shahboz Jo‘rabekov, Marko Kolakovich.

“Nasaf”: Umidjon Ergashev, Husniddin Aliqulov, G‘olib G‘aybullaev (Javohir Esonqulov, 84), Dilshod Rahmatullaev, Bobir Abduxoliqov (Husain Norchaev, 65), Sharof Muhitdinov, Jo‘rabek Mannonov (Murodbek Xo‘jamberdiev, 65), Islom Kenjaboev (Shohmalik Komilov, 80), Oybek Bozorov, Marko Stanoevich (Akmal Mozgovoy, 80), Umarbek Eshmurodov.

Ogohlantirishlar: Marko Kolakovich, 90 – Sharof Muxitdinov, 79, Javohir Esonqulov, 90, Akmal Mozgovoy, 90+3.


METALLURG – BUNYoDKOR 2:3 (0:2)

Bekobod. “Metallurg” stadioni. 188 tomoshabin

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Sardor Nishonboev, Avaz Abdullaev, Abdurashid Xudoyberganov

Nazoratchi: G‘ayrat Karimov

Komissar: Oybek Yunusov

Gollar: Xurshid G‘iyosov, 5 (0:1), Mirjahon Mirahmadov, 22 (0:2), Mirjahon Mirahmadov, 65 (0:3), Shahzodbek Ubaydullaev, 86 (1:3), Zohid Abdullaev, 90+1 (2:3)

“Metallurg”: Aleksandr Lobanov, Abbosjon Otaxonov, Doniyorjon Narzullaev (To‘lqin Ergashev, 46), Shahzodbek Ubaydullaev, Murodbek Bobojonov (Kamoliddin Tojiev, 46), Ixtiyor Toshpo‘latov, Stanislav Andreev, Andrey Shipilov (Odilbek Abdumajidov, 90), Davron Anvarov (Zohid Abdullaev, 75), Muhammad Isaev (Xudoyshukur Sattorov, 54), Evgen Chumak.

“Bunyodkor”: Abdumavlon Abdujalilov, Islomjon Qobilov, Ibrohimhalil Yuldashev (Muhammadodil Qahramonov, 78), Xurshid G‘iyosov (Anvar G‘ofurov, 70), Lutfulla To‘raev (Davronjon Ergashev, 70), Mirjahon Mirahmadov, Sanjar Qodirqulov, Nurillo To‘xtasinov (Farruh Ikromov, 78), Ulug‘bek Abdullaev, Abdulla Abdullaev, Shahboz Erkinov (Suhrob Izzatov, 57).

Ogohlantirishlar: Muhammad Isaev, 9, Murodbek Bobojonov, 33 – Nurillo To‘xtasinov, 33, Abdumavlon Abdujalilov, 90+3.