26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
AGMK
-
Buxoro
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Paxtakor
-
Andijon
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Nasaf
-
Lokomotiv
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Surxon
-
So‘g‘diyona
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qizilqum
-
Bunyodkor
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Qo‘qon-1912
-
Navbahor
-
26-tur
03.12.2020 (PSH, 14:00)
Mash’al
-
Metallurg
-
25-tur
29.11.2020 (YSH, 16:15)
Lokomotiv
0
Paxtakor
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Bunyodkor
0
Nasaf
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:30)
Navbahor
0
AGMK
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Buxoro
1
Mash’al
3
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Metallurg
1
Surxon
0
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
So‘g‘diyona
1
Qizilqum
1
25-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Andijon
0
Qo‘qon-1912
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 16:45)
Bunyodkor
1
So‘g‘diyona
0
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Surxon
1
Buxoro
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Qo‘qon-1912
0
Lokomotiv
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 13:00)
Nasaf
3
Paxtakor
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Metallurg
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 16:00)
AGMK
4
Andijon
0
1/8 final
08.12.2020 (SE, 16:00)
Paxtakor
-
So‘g‘diyona
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Lokomotiv
-
AGMK
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 14:00)
Mash’al
-
Sho‘rtan
-
1/8 final
08.12.2020 (SE, 13:00)
Qo‘qon-1912
-
Surxon
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 16:00)
Qizilqum
-
Bunyodkor
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Buxoro
-
Metallurg
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
-
Navbahor
-
1/8 final
07.12.2020 (DU, 13:00)
Andijon
-
Nasaf
-
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
20-tur
01.12.2020 (SE, 14:00)
Neftchi
0
Turon
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
1
Istiqlol
1
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
2
Zomin
0
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
1
Dinamo
2
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
4
Oqtepa
1
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Rubin
1
Paxtakor-Farm
3
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
1
Paxtakor-79
0
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Chig‘atoy
4
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Navbahor Farm
4
Yashnobod
1
Ikkinchi bosqich. 4-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
5
Yashnobod
2
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
2
G‘ijduvon
4
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Yangier
1
Rubin
0
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 15:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 14:30)
Aral Samali
4
Yashnobod
0

Coca Cola Superliga. “So‘g‘diyona” o‘z maydonida, “Bunyodkor” safarda g‘alaba qozondi

Hozirigina Coca Cola Superliga 23-turidan o‘rin olgan ikkki o‘yin o‘z nihoyasiga etdi. Jizzaxning “So‘g‘diyona” jamoasi o‘z maydonida “Nasaf”ni qabul qildi va 3:1 hisobidagi ishonchli g‘alabani qo‘lga kiritdi.

Parallel ravishda kechgan “Metallurg” – “Bunyodkor” qarama-qarshiligida esa “qaldirg‘ochlar” 3:2 hisobida zafar quchdi.

Coca Cola Superliga. 23-tur

20 noyabr, juma

SO‘G‘DIYoNA – NASAF 3:1 (1:1)

Jizzax. “So‘g‘diyona” markaziy stadioni. 196 tomoshabin

Hakamlar: Akobir Shukurullaev, Anvar Marajabov, Ziyodulla Abdurahmonov, G‘ayrat Jo‘raev

Nazoratchi: Igor Nexochin

Komissar: Said Shohruh

Gollar: Shoxruz Norxonov, 7 (1:0), Bobir Abduxoliqov, 25 (1:1), Javohir Qahramonov, 61 (2:1), Bahodir Nasimov, 90+4 (3:1)

“So‘g‘diyona”: Shirinboy Abdullaev, Sardor Qulmatov, Iskandar Shayqulov, Ayubxon No‘’manov, Jamshid Boltaboev, Shohruz Norxonov (Bahodir Nasimov, 90+3), Jasur Hasanov (Sahob Rashidov, 90+3), San’at Shixov (Elyor Orifov, 81), Javohir Qahramonov (Sanjar Rashidov, 87), Shahboz Jo‘rabekov, Marko Kolakovich.

“Nasaf”: Umidjon Ergashev, Husniddin Aliqulov, G‘olib G‘aybullaev (Javohir Esonqulov, 84), Dilshod Rahmatullaev, Bobir Abduxoliqov (Husain Norchaev, 65), Sharof Muhitdinov, Jo‘rabek Mannonov (Murodbek Xo‘jamberdiev, 65), Islom Kenjaboev (Shohmalik Komilov, 80), Oybek Bozorov, Marko Stanoevich (Akmal Mozgovoy, 80), Umarbek Eshmurodov.

Ogohlantirishlar: Marko Kolakovich, 90 – Sharof Muxitdinov, 79, Javohir Esonqulov, 90, Akmal Mozgovoy, 90+3.


METALLURG – BUNYoDKOR 2:3 (0:2)

Bekobod. “Metallurg” stadioni. 188 tomoshabin

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Sardor Nishonboev, Avaz Abdullaev, Abdurashid Xudoyberganov

Nazoratchi: G‘ayrat Karimov

Komissar: Oybek Yunusov

Gollar: Xurshid G‘iyosov, 5 (0:1), Mirjahon Mirahmadov, 22 (0:2), Mirjahon Mirahmadov, 65 (0:3), Shahzodbek Ubaydullaev, 86 (1:3), Zohid Abdullaev, 90+1 (2:3)

“Metallurg”: Aleksandr Lobanov, Abbosjon Otaxonov, Doniyorjon Narzullaev (To‘lqin Ergashev, 46), Shahzodbek Ubaydullaev, Murodbek Bobojonov (Kamoliddin Tojiev, 46), Ixtiyor Toshpo‘latov, Stanislav Andreev, Andrey Shipilov (Odilbek Abdumajidov, 90), Davron Anvarov (Zohid Abdullaev, 75), Muhammad Isaev (Xudoyshukur Sattorov, 54), Evgen Chumak.

“Bunyodkor”: Abdumavlon Abdujalilov, Islomjon Qobilov, Ibrohimhalil Yuldashev (Muhammadodil Qahramonov, 78), Xurshid G‘iyosov (Anvar G‘ofurov, 70), Lutfulla To‘raev (Davronjon Ergashev, 70), Mirjahon Mirahmadov, Sanjar Qodirqulov, Nurillo To‘xtasinov (Farruh Ikromov, 78), Ulug‘bek Abdullaev, Abdulla Abdullaev, Shahboz Erkinov (Suhrob Izzatov, 57).

Ogohlantirishlar: Muhammad Isaev, 9, Murodbek Bobojonov, 33 – Nurillo To‘xtasinov, 33, Abdumavlon Abdujalilov, 90+3.

Mavzuga oid boshqa xabarlar