24-tur
25.11.2020 (CH, 16:45)
Bunyodkor
1
So‘g‘diyona
0
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Surxon
1
Buxoro
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Qo‘qon-1912
0
Lokomotiv
1
24-tur
25.11.2020 (CH, 13:00)
Nasaf
3
Paxtakor
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Metallurg
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 16:00)
AGMK
4
Andijon
0
24-tur
24.11.2020 (SE, 13:00)
Mash’al
3
Navbahor
0
23-tur
20.11.2020 (JU, 17:00)
Navbahor
1
Surxon
0
23-tur
20.11.2020 (JU, 17:00)
Paxtakor
2
Qo‘qon-1912
1
23-tur
20.11.2020 (JU, 15:00)
So‘g‘diyona
3
Nasaf
1
23-tur
20.11.2020 (JU, 15:00)
Metallurg
2
Bunyodkor
3
23-tur
19.11.2020 (PSH, 16:30)
Lokomotiv
2
AGMK
1
23-tur
19.11.2020 (PSH, 15:30)
Buxoro
1
Qizilqum
1
23-tur
19.11.2020 (PSH, 14:30)
Andijon
2
Mash’al
1
18-tur
05.11.2020 (PSH, 17:00)
Bunyodkor
3
Paxtakor
2
22-tur
03.11.2020 (SE, 16:00)
So‘g‘diyona
0
Metallurg
0
22-tur
02.11.2020 (DU, 18:00)
Qizilqum
0
Navbahor
2
22-tur
02.11.2020 (DU, 17:00)
Bunyodkor
1
Buxoro
1
22-tur
02.11.2020 (DU, 16:00)
Mash’al
0
Lokomotiv
0
22-tur
01.11.2020 (YSH, 17:00)
AGMK
0
Paxtakor
6
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Oqtepa
-
Istiqlol
-
20-tur
30.11.2020 (DU, 14:00)
Xorazm
-
Zomin
-
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
-
Turon
-
20-tur
29.11.2020 (YSH, 14:00)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
19-tur
26.11.2020 (PSH, 14:00)
Zomin
-
Oqtepa
-
19-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Xorazm
3
Istiqlol
1
19-tur
24.11.2020 (SE, 14:00)
Turon
2
Sho‘rtan
0
19-tur
23.11.2020 (DU, 14:00)
Neftchi
0
Dinamo
1
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Zomin
3
Istiqlol
0
18-tur
22.11.2020 (YSH, 14:00)
Xorazm
0
Oqtepa
1
18-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
0
18-tur
19.11.2020 (PSH, 14:00)
Turon
3
Dinamo
0
17-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Turon
0
Neftchi
2
17-tur
14.11.2020 (SHN, 14:00)
Dinamo
1
Sho‘rtan
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Istiqlol
2
Oqtepa
1
17-tur
13.11.2020 (JU, 14:00)
Zomin
1
Xorazm
3
16-tur
10.11.2020 (SE, 14:00)
Dinamo
2
Neftchi
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:30)
Oqtepa
1
Zomin
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Istiqlol
2
Xorazm
0
16-tur
09.11.2020 (DU, 14:00)
Sho‘rtan
1
Turon
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Rubin
3
Bunyodkor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Chig‘atoy
0
Lokomotiv-BFK
4
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:30)
Paxtakor-Farm
1
Yangier
3
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
G‘ijduvon
1
Paxtakor-79
2
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 14:00)
Yashnobod
1
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 3-tur
25.11.2020 (CH, 11:30)
Aral Samali
1
Navbahor Farm
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
21.11.2020 (SHN, 14:00)
Navbahor Farm
5
Chig‘atoy
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:30)
Jizzax-Bars
1
Aral Samali
1
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Bunyodkor-Farm
2
G‘ijduvon
4
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Yangier
1
Rubin
0
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
2
Ikkinchi bosqich. 2-tur
20.11.2020 (JU, 14:00)
Lokomotiv-BFK
5
Yashnobod
2
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 15:00)
Chig‘atoy
3
Jizzax-Bars
1
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 14:30)
Aral Samali
4
Yashnobod
0
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Yangier
4
Bunyodkor-Farm
0
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Paxtakor-Farm
2
G‘ijduvon
0
Ikkinchi bosqich. 1-tur
15.11.2020 (YSH, 14:00)
Navbahor Farm
1
Lokomotiv-BFK
2
Ikkinchi bosqich. 1-tur
14.11.2020 (SHN, 14:30)
Rubin
3
Paxtakor-79
1
14-tur
10.11.2020 (SE, 17:30)
Chig‘atoy
2
Yangier
2
14-tur
10.11.2020 (SE, 15:00)
Bunyodkor-Farm
3
G‘ijduvon
1

Birinchi liga, 11-tur natijalari

Birinchi liga 11-tur bahslari bo‘lib o‘tdi.

Birinchi liga. 11-tur

29 oktyabr, payshanba

G‘arb mintaqasi

 

YaNGIER – JIZZAX-BARS 2:0. 125 tomoshabin

Hakamlar: Abdurashid Xudoyberganov, Amal Sultonov, Jasur Rustamov

Nazoratchi: Andrey Snetkov

Komissar: Abbos Ahrorov

Gollar: Abdumalik Abdullaev, 11 (1:0), Abbosbek Maxtsaliev, 79 (2:0)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Abduholiq Qurbonov, 56, Sahobiddin Ibragimov, 69

Chetlatish: Abduholiq Qurbonov, 75 (ikkinchi ogohlantirish)


ARAL SAMALI – ZIRABULOQ 7:0. 120 tomoshabin

Hakamlar: Shuxrat Rajabov, Dilshodbek Jumaniyozov, Muhammadali Baxtiyorov

Nazoratchi: Bobur Qodirov

Komissar: Alisher Fayziev

Gollar: Navro‘z Alimov, 5 (1:0), Amir Abdiraziev, 17 (2:0), Amir Abdiraziev, 19 (3:0), Navro‘z Alimov, 51 (4:0), Amir Abdiraziev, 63 (5:0), Navro‘z Alimov, 72 (6:0), Muzaffar Tog‘aev, 75 avtogol (7:0)

Noaniq penalti: Navro‘z Alimov, 10 (“Aral Samali”)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Rustam Toshturdiev, 10

 


ChIG‘ATOY – BUNYoDKOR-FARM 1:3. 32 tomoshabin.

Hakamlar: Rustam Lutfullin, Islom Azimov, Sherzod A’zamov

Nazoratchi: Igor Xudaydatov

Komissar: Shoislom Xolmatov

Gollar: Mironshox Sattorov, 5 (0:1), Jamshit Rahmatullaev, 16 (1:1), Saidmaxmudxon G‘ulomov, 39 (1:2), Hasan Yo‘ldoshev, 63 (1:3)

Ogohlantirishlar: Abdurahmon Saidov, 67 - Yo‘q


Sharq mintaqasi

 

PAXTAKOR-79 – LOKOMOTIV-BFK 3:1. 120 tomoshabin.

Hakamlar: Akmal Rahimov, Abduhamid Abduraimov, Husan Xudoyberdiev

Nazoratchi: Rahmatillo Karataev

Komissar: Abduvohid Karimov

Gollar: Ramziddin To‘xtanazarov, 23 (0:1), Orifjon Yusupov, 28 penalti (1:1), Xayotbek Sotvoldiev, 43 (2:1), Shohzamon Xayrullaev, 47 avtogol (3:1)

Ogohlantirishlar: Bobirxon Mamajonov, 15, Jasurbek Turg‘unov, 56 – Zohidjon Rahimov, 22, Georgiy Ahmedov, 70


PAXTAKOR-FARM – YaShNOBOD 4:0. 17 tomoshabin.

Hakamlar: Farruh Yansupov, Hasan Nabiev, Oybek Kalaxo‘jaev

Nazoratchi: Viloyat Najafaliev

Komissar: Zoxirjon Akramxonov

Gollar: Po‘latxo‘ja Xoldorxonov, 4 (1:0), Anvar Husanov, 64 (2:0), Xazratjon Tursunqulov, 80 (3:0), Muhammadqodir Parpiev, 86 (4:0)

Ogohlantirishlar: Islom Ismoilov, 28, Ziynatillo Ikromjonov, 43

Chetlatish: Islom Ismoilov, 40 (ikkinchi ogohlantirish)


ANDIJON II – NAVBAHOR-FARM 2:3. 82 tomoshabin.

Hakamlar: Olim To‘ychiboev, Farruh Yuldashev, Otabek Qosimov

Nazoratchi: Ravil Shayaxmitov

Komissar: Akmal Qoraboev.

Gollar: Izzat Abdulhaqov, 5 (1:0), Artur Mamatkazin, 16 avtogol (1:1), Saidbek Mirsultonov, 55 penalti (2:1), Shohjaxon Abbosov, 74 (2:2), Ilxom Aliboev, 76 (2:3)

Ogohlantirishlar: Po‘lat Sharipov, 71, Artur Mamatkazin, 72, Xabibillo Qobulov, 85 – Azizbek Zokirov, 63, Abdulaziz Nishonboev, 71, Ibroximjon Qodiraliev, 79

Mavzuga oid boshqa xabarlar