20-tur
24.10.2020 (SHN, 17:30)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
20-tur
24.10.2020 (SHN, 15:30)
Surxon
-
Paxtakor
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 18:00)
Qizilqum
-
Lokomotiv
-
20-tur
23.10.2020 (JU, 16:00)
Metallurg
-
Buxoro
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 18:00)
Bunyodkor
-
Andijon
-
20-tur
22.10.2020 (PSH, 16:00)
Mash’al
-
Qo‘qon-1912
-
20-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Nasaf
2
AGMK
0
17-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Paxtakor
2
So‘g‘diyona
0
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Navbahor
1
Metallurg
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Surxon
0
Qo‘qon-1912
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 17:30)
Paxtakor
3
Qizilqum
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 16:00)
Buxoro
0
Nasaf
0
19-tur
18.10.2020 (YSH, 15:30)
Andijon
1
So‘g‘diyona
1
19-tur
17.10.2020 (SHN, 16:00)
Mash’al
0
AGMK
2
18-tur
02.10.2020 (JU, 19:00)
Qizilqum
2
Qo‘qon-1912
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 18:00)
Nasaf
4
Mash’al
1
18-tur
02.10.2020 (JU, 17:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
18-tur
01.10.2020 (PSH, 17:00)
Buxoro
0
Navbahor
0
18-tur
01.10.2020 (PSH, 16:30)
Surxon
0
AGMK
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
13-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Istiqlol
-
Xorazm
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Sho‘rtan
-
Oqtepa
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Turon
-
Dinamo
-
13-tur
23.10.2020 (JU, 15:00)
Zomin
-
Neftchi
-
9-tur
21.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
12-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
1
Sho‘rtan
0
12-tur
19.10.2020 (DU, 15:00)
Turon
3
Zomin
2
12-tur
18.10.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
12-tur
17.10.2020 (SHN, 15:30)
Dinamo
2
Oqtepa
0
11-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
0
Turon
0
11-tur
13.10.2020 (SE, 15:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
2
11-tur
12.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
6
Oqtepa
1
11-tur
11.10.2020 (YSH, 15:30)
Zomin
1
Dinamo
2
8-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Istiqlol
1
Sho‘rtan
0
10-tur
07.10.2020 (CH, 15:30)
Neftchi
2
Oqtepa
1
10-tur
06.10.2020 (SE, 16:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
10-tur
06.10.2020 (SE, 15:30)
Turon
0
Sho‘rtan
1
10-tur
05.10.2020 (DU, 15:45)
Zomin
0
Istiqlol
1
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Xorazm
0
Neftchi
0
9-tur
02.10.2020 (JU, 16:00)
Oqtepa
2
Turon
3
9-tur
21.10.2020 (CH, 16:00)
Navbahor Farm
2
Yashnobod
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Chig‘atoy
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Bunyodkor-Farm
4
Zirabuloq
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Paxtakor-Farm
6
Rubin
1
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon II
3
Lokomotiv-BFK
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Aral Samali
4
G‘ijduvon
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 16:00)
Jizzax-Bars
0
Bunyodkor-Farm
0
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
G‘ijduvon
2
Chig‘atoy
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
Aral Samali
1
Yangier
5
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Rubin
3
Andijon II
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Navbahor Farm
2
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 16:00)
Jizzax-Bars
2
Zirabuloq
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
G‘ijduvon
1
Bunyodkor-Farm
1
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Paxtakor-79
3
Andijon II
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Yangier
5
Chig‘atoy
3
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Yashnobod
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:00)
Rubin
1
Navbahor Farm
0
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Zirabuloq
3
G‘ijduvon
2
6-tur
04.10.2020 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
1
Yangier
2

U-21 Birinchiligi. 12-tur uchrashuvlari natijalari

Markazlashgan holda davom ettirilayotgan U-21 Birinchiligida 12-tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tdi.

U-21 Birinchiligi. 12-tur

23 avgust, yakshanba

PAXTAKOR – LOKOMOTIV 5:3 (1:2)

Qibray. “Qibray” stadioni

Hakamlar: Rustam Lutfullin, Farruh Yo‘ldoshev, Amir Galeev, Sanjar Nazarov

Nazoratchi: Timur Abdullaev

Komissar: Erkin Baxtiyorov

Gollar: Ibrohim G‘anixonov, 12 (0:1), Ibrohim G‘anixonov, 20 (0:2), Humoyun Sherbo‘taev, 45+2 (1:2), Ruslan Roziev, 48 (2:2), Alisher Odilov, 49 (3:2), Saijazamat Mirsaidov, 57 (4:2), Ruslan Roziev, 67 (5:2), Jaloliddin Jumaboev, 87 (5:3)

Ogohlantirishlar: Ruslan Roziev, 68, Diyor Ramozonov, 80 – Dilshodjon Komilov, 16, Jamshidbek Saidvaqqosov, 39, Tohir Rafaelov, 58.

 

QO‘QON-1912 – ANDIJON 2:0 (0:0)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 6-maydoni

Hakamlar: Farruh Yansupov, Nikita Mustafin, Oybek Kallaxo‘jaev, Xusniddin Bahodirov

Nazoratchi: Noil Lutfullin

Komissar: Said Shohruh

Gollar: Muxsinjon Normatov, 62, (1:0), Muxsinjon Normatov, 71 (2:0)

Ogohlantirishlar: Abdulloh Mirkomilov, 38 – Yursunali Topvoldiev, 32, Saidjon Maxammadinov, 34, Ozodbek Qaxxorov, 38, Jamshid Xomidov, 52, Muhammadkarim Toirov, 57.

 

NASAF – BUNYoDKOR 2:1 (1:1)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi

Hakamlar: Husan Muzaffarov, Islom Azimov, Sherzod A’zamov, Jaloliddin Xusniddinov

Nazoratchi: Baxtiyor Namozov

Komissar: Jamshid Imamov

Gollar: Otabek Jo‘raqo‘ziev, 18 (0:1), Alpomish Mirov, 40 (1:1), Jasur Jumaev, 88 penaltidan (2:1)

Ogohlantirishlar: Alpomish Mirov, 90+3 – Yo‘q.

 

24 avgust, dushanba

AGMK – NAVBAHOR 5:2 (5:0)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi 4-maydon

Hakamlar: Sanjar Nazarov, Xusniddin O‘ralov, Sardor Mirodilov, Edita Mirobidova

Nazoratchi: Rashid Aytekov

Komissar: Jahongir Rahmatullaev

Gollar: Sardor Abdunabiev, 8 penaltidan (1:0), Kamronbek Abdulhamidov, 21 (2:0), Kamronbek Abdulhamidov, 31 (3:0), Kamronbek Abdulhamidov, 33 (4:0), Sardor Abdunabiev, 38 (5:0), Valijon Rahimov, 81 avtogol (5:1), Ulug‘bek Aknazarov, 87 (5:2)

Ogohlantirishlar: Boburjon Otamurodov, 27, Miraziz Malyanov, 77 – Sodiqjon Ortiqov, 70, Ulug‘bek Aknazarov, 76.

 

QIZILQUM – SO‘G‘DIYoNA 2:0 (2:0)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi maydoni

Hakamlar: Abdurashid Xudoyberganov, Otabek Qosimov, Aleksandra Konchikova, Kristina Borisova

Nazoratchi: G‘ayrat Karimov

Komissar: Zohirjon Akramxonov

Gollar: Ilhomjon Kenjaev, 1 (1:0), Ruslan Veklich, 33 (2:0)

Ogohlantirishlar: Muhammad Jumaqulov, 59, Muhriddin Rahmatov, 72 – yo‘q.

SURXON – METALLURG 0:1 (0:0)

Toshkent. “Bunyodkor” akademiyasi

Hakamlar: Ahmad Ergashev, Kristina Sereda, Doniyor Qodirov, Roziyabonu Yusupova

Nazoratchi: Oleg Dachev

Komissar: Zohid Akramov

Gol: Mahmudjon Qudratullaev, 58 (0:1)

Ogohlantirishlar: Asilbek Karimov, 24, Sarvar Soliev, 59, Nurmuhammad Nomozov, 84 – Abdullojon G‘aybullaev, 55, Akbar Qo‘chqorov, 63.

Mavzuga oid boshqa xabarlar