16-tur
22.09.2020 (SE, 19:00)
Qizilqum
-
Mash’al
-
16-tur
22.09.2020 (SE, 18:00)
Bunyodkor
-
AGMK
-
16-tur
21.09.2020 (DU, 18:00)
Nasaf
-
Surxon
-
16-tur
21.09.2020 (DU, 17:00)
So‘g‘diyona
-
Qo‘qon-1912
-
16-tur
20.09.2020 (YSH, 19:00)
Navbahor
0
Andijon
0
16-tur
20.09.2020 (YSH, 17:00)
Buxoro
1
Lokomotiv
3
15-tur
17.09.2020 (PSH, 19:00)
AGMK
1
So‘g‘diyona
1
15-tur
17.09.2020 (PSH, 17:00)
Surxon
0
Qizilqum
0
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:30)
Mash’al
1
Bunyodkor
2
15-tur
16.09.2020 (CH, 17:00)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
2
15-tur
15.09.2020 (SE, 18:30)
Lokomotiv
1
Navbahor
0
15-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Andijon
0
Nasaf
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Bunyodkor
2
Surxon
1
14-tur
12.09.2020 (SHN, 19:00)
Metallurg
1
AGMK
0
14-tur
11.09.2020 (JU, 18:00)
Buxoro
2
Qo‘qon-1912
2
14-tur
11.09.2020 (JU, 17:00)
So‘g‘diyona
0
Mash’al
1
14-tur
10.09.2020 (PSH, 20:00)
Nasaf
4
Qizilqum
0
14-tur
10.09.2020 (PSH, 16:45)
Andijon
0
Lokomotiv
1
16-tur
08.09.2020 (SE, 19:00)
Metallurg
0
Paxtakor
3
15-tur
05.09.2020 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Paxtakor
4
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
7-tur
21.09.2020 (DU, 16:15)
Turon
-
Neftchi
-
7-tur
20.09.2020 (YSH, 16:15)
Istiqlol
1
Oqtepa
2
7-tur
19.09.2020 (SHN, 16:15)
Zomin
2
Xorazm
2
7-tur
18.09.2020 (JU, 17:00)
Sho‘rtan
2
Dinamo
2
6-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Xorazm
0
Istiqlol
1
6-tur
15.09.2020 (SE, 16:15)
Neftchi
3
Zomin
2
6-tur
14.09.2020 (DU, 17:00)
Dinamo
1
Turon
0
6-tur
13.09.2020 (YSH, 16:00)
Oqtepa
0
Sho‘rtan
1
5-tur
09.09.2020 (CH, 16:30)
Istiqlol
0
Neftchi
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 17:00)
Oqtepa
1
Dinamo
1
5-tur
07.09.2020 (DU, 16:15)
Zomin
1
Turon
2
5-tur
06.09.2020 (YSH, 17:15)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
4-tur
03.09.2020 (PSH, 17:00)
Dinamo
3
Zomin
0
4-tur
03.09.2020 (PSH, 16:45)
Turon
2
Istiqlol
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:15)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
4-tur
02.09.2020 (CH, 17:00)
Oqtepa
3
Xorazm
1
3-tur
30.08.2020 (YSH, 17:00)
Dinamo
3
Xorazm
1
3-tur
15.07.2020 (CH, 18:00)
Sho‘rtan
3
Turon
2
3-tur
15.07.2020 (CH, 18:00)
Oqtepa
1
Neftchi
1
3-tur
15.07.2020 (CH, 17:30)
Istiqlol
3
Zomin
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Yangier
1
G‘ijduvon
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Chig‘atoy
2
Zirabuloq
0
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-79
0
Rubin
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:30)
Paxtakor-Фарм
4
Lokomotiv-BFK
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Andijon II
4
Yashnobod
1
3-tur
20.09.2020 (YSH, 16:00)
Aral Samali
1
Jizzax-Bars
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 17:00)
Jizzax-Bars
4
Chig‘atoy
2
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
G‘ijduvon
3
Aral Samali
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-Фарм
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:30)
Yashnobod
1
Navbahor Farm
0
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Lokomotiv-BFK
5
Andijon II
1
2-tur
15.09.2020 (SE, 16:00)
Zirabuloq
3
Bunyodkor-Farm
2
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Yangier
3
Aral Samali
0
1-tur
11.09.2020 (JU, 16:30)
Andijon II
2
Rubin
2
1-tur
10.09.2020 (PSH, 18:00)
Navbahor Farm
4
Lokomotiv-BFK
2
1-tur
10.09.2020 (PSH, 17:30)
Chig‘atoy
2
G‘ijduvon
5
1-tur
10.09.2020 (PSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Jizzax-Bars
1
1-tur
10.09.2020 (PSH, 16:30)
Paxtakor-Фарм
3
Paxtakor-79
0

Iyul oyining eng yaxshilari aniqlandi. Kim kimga ovoz berdi?

O‘zbekiston Professional futbol ligasi odatga ko‘ra, har oy Coca Cola Superliganing eng yaxshi murabbiy va futbolchisi, shuningdek, eng chiroyli golni aniqlab kelmoqda. 

Unga ko‘ra, AGMK jamoasi bosh murabbiyi Mirjalol Qosimov iyul oyining eng yaxshi murabbiyi deb topildi. O‘tgan oy Coca Cola Superligada 3 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol 1 ta assistni amalga oshirgan Murod Xolmuhammedov ("Qo‘qon-1912") esa eng yaxshi futbolchi bo‘ldi.

AGMK yarim himoyachisi Sanjar Tursunovning "Qo‘qon-1912" darvozasiga uzoq masofadan kiritgan goli iyul oyining eng chiroyli gol bo‘ldi.

Bilasiz, ovoz berish jarayonida Coca Cola Superliga klublari bosh murabbiylari va sardorlari hamda muxlislar ishtirok etishadi. Xo‘sh kim kimga ovoz berdi? 

 

 

 

ENG YaXShI FUTBOLChI

Bosh murabbiylar

Jamoa sardorlari

Lokomotiv

Andrey Federov

Ignatiy Nesterov

Murod Xolmuhammedov

Sanjar Tursunov

Sardor Sobirxo‘jaev

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

Murod Xolmuhammedov

Nasaf

Ro‘ziqul Berdiev

Dilshod Rahmatullaev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Murod Xolmuhammedov

Shahzod Ubaydullaev

Sardor Sobirxo‘jaev

Eren Derdiyok

Paxtakor

Shota Arveladze

Egor Krimets

Eren Derdiyok

Sardor Sobirxo‘jaev

Shahzod Ubaydullaev

Murod Xolmuhammedov

Sardor Sobirxo‘jaev

Eren Derdiyok

 

 

 

Bunyodkor

Vadim Abramov

Anvar G‘ofurov

Murod Xolmuhammedov

Sardor Sobirxo‘jaev

Sanjar Tursunov

Murod Xolmuhammedov

Sardor Sobirxo‘jaev

Sanjar Tursunov

Navbahor

Andrey Kanchelskis

Azim Ahmedov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

Sardor Sobirxo‘jaev

Murod Xolmuhammedov

Buxoro

Jamshid Saidov

Jasur Hasanov

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Eren Derdiyok

Eren Derdiyok

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

AGMK

Mirjalol Qosimov

Akmal Shorahmedov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sardor Sobirxo‘jaev

Sardor Sobirxo‘jaev

Shahzod Ubaydullaev

Murod Xolmuhammedov

Qo‘qon-1912

Baxtiyor Ashurmatov

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Shahzod Ubaydullaev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Shahzod Ubaydullaev

Metallurg

Andrey Shipilov

Akbar Ismatullaev

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

Sardor Sobirxo‘jaev

Eren Derdiyok

Murod Xolmuhammedov

Sardor Sobirxo‘jaev

Qizilqum

Hamid Aktamov

Sherali Jo‘raev

Murod Xolmuhammedov

Sanjar Tursunov

Eren Derdiyok

Murod Xolmuhammedov

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

So‘g‘diyona

Ulug‘bek Baqoev

Sanjar Rashidov

Shahzod Ubaydullaev

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Shahzod Ubaydullaev

Eren Derdiyok

Eren Derdiyok

Andijon

Viktor Kumikov

Farhod Bekmurodov

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

Eren Derdiyok

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Eren Derdiyok

Mash’al

Dilyaver Vaniev

Rahim Davronov

Shahzod Ubaydullaev

Shahzod Ubaydullaev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Murod Xolmuhammedov

Murod Xolmuhammedov

Surxon

Ravshan Haydarov

Shavkat Salomov

Murod Xolmuhammedov

Shahzod Ubaydullaev

Eren Derdiyok

Sardor Sobirxo‘jaev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

MUXLISLAR

Murod Xolmuhammedov

Sanjar Tursunov

Shahzod Ubaydullaev

 

Nomzod

1-o‘rin

2-o‘rin

3-o‘rin

Jami

Sanjar Tursunov

8

4

6

38+4

Eren Derdiyok

1

6

5

20

Murod Xolmuhammedov

9

6

7

52+6

Shahzod Ubaydullaev

8

7

5

43+2

Sardor Sobirxo‘jaev

2

5

5

21

           

 

ENG YaXShI MURABBIY

Bosh murabbiylar

Jamoa sardorlari

Lokomotiv

Andrey Federov

Ignatiy Nesterov

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Nasaf

Ro‘ziqul Berdiev

Dilshod Rahmatullaev

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Paxtakor

Shota Arveladze

Egor Krimets

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Bunyodkor

Vadim Abramov

Anvar G‘ofurov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Navbahor

Andrey Kanchelskis

Azim Ahmedov

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Buxoro

Jamshid Saidov

Jasur Hasanov

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

AGMK

Mirjalol Qosimov

Akmal Shorahmedov

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

 

Andrey Shipilov

Qo‘qon-1912

Baxtiyor Ashurmatov

Murod Xolmuhammedov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Metallurg

Andrey Shipilov

Akbar Ismatullaev

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Mirjalol Qosimov

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Mirjalol Qosimov

Qizilqum

Hamid Aktamov

Sherali Jo‘raev

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

So‘g‘diyona

Ulug‘bek Baqoev

Sanjar Rashidov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Andijon

Viktor Kumikov

Farhod Bekmurodov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Mirjalol Qosimov

Mash’al

Dilyaver Vaniev

Rahim Davronov

Mirjalol Qosimov

Mirjalol Qosimov

Shota Arveladze

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

Andrey Shipilov

Surxon

Ravshan Haydarov

Shavkat Salomov

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

Mirjalol Qosimov

Andrey Shipilov

Shota Arveladze

MUXLISLAR

Mirjalol Qosimov

Shota Arveladze

Andrey Shipilov

 

Nomzod

1-o‘rin

2-o‘rin

3-o‘rin

Jami

Shota Arveladze

11

9

8

59+4

Mirjalol Qosimov

13

10

4

 63+6

Andrey Shipilov

4

9

15

45

 

 

 

 

 

 

 

ENG ChIROYLI GOL

Bosh murabbiylar

Jamoa sardorlari

Lokomotiv

Andrey Federov

Ignatiy Nesterov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Nasaf

Ro‘ziqul Berdiev

Dilshod Rahmatullaev

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Paxtakor

Shota Arveladze

Egor Krimets

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Bunyodkor

Vadim Abramov

Anvar G‘ofurov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Navbahor

Andrey Kanchelskis

Azim Ahmedov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Buxoro

Jamshid Saidov

Jasur Hasanov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

AGMK

Mirjalol Qosimov

Akmal Shorahmedov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Qo‘qon-1912

Baxtiyor Ashurmatov

Murod Xolmuhammedov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Metallurg

Andrey Shipilov

Akbar Ismatullaev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Qizilqum

Hamid Aktamov

Sherali Jo‘raev

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

So‘g‘diyona

Ulug‘bek Baqoev

Sanjar Rashidov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Andijon

Viktor Kumikov

Farhod Bekmurodov

Najmiddin Normurodov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Najmiddin Normurodov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Mash’al

Dilyaver Vaniev

Rahim Davronov

Najmiddin Normurodov

Najmiddin Normurodov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

Surxon

Ravshan Haydarov

Shavkat Salomov

Najmiddin Normurodov

Sanjar Tursunov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

Sharof Muhiddinov

Sharof Muhiddinov

 

 

 

 

 

MUXLISLAR

Sharof Muhiddinov

Sanjar Tursunov

Najmiddin Normurodov

 

Nomzod

1-o‘rin

2-o‘rin

3-o‘rin

Jami

Sanjar Tursunov

23

4

1

78+4

 

Najmiddin Normurodov

4

12

12

48+2

Sharof Muhiddinov

1

12

15

42+6

 

Mavzuga oid boshqa xabarlar