8-tur
14.05.2021 (JU, 18:55)
AGMK
-
Bunyodkor
-
8-tur
13.05.2021 (PSH, 18:45)
Turon
-
Qizilqum
-
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:50)
Paxtakor
3
Qo‘qon-1912
0
8-tur
12.05.2021 (CH, 18:40)
Navbahor
2
Surxon
0
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:55)
So‘g‘diyona
4
Andijon
1
8-tur
11.05.2021 (SE, 18:50)
Lokomotiv
1
Metallurg
3
5-tur
10.05.2021 (DU, 18:40)
Turon
0
AGMK
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Turon
1
Paxtakor
1
7-tur
06.05.2021 (PSH, 17:00)
Surxon
0
AGMK
1
7-tur
05.05.2021 (CH, 19:00)
Metallurg
0
So‘g‘diyona
2
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Mash’al
1
Lokomotiv
4
7-tur
05.05.2021 (CH, 17:00)
Andijon
1
Qo‘qon-1912
2
7-tur
04.05.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
2
Nasaf
0
7-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Qizilqum
1
Navbahor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:15)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
6-tur
16.04.2021 (JU, 18:05)
Navbahor
0
Turon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
So‘g‘diyona
2
Mash’al
2
6-tur
15.04.2021 (PSH, 18:20)
Nasaf
6
Surxon
0
6-tur
15.04.2021 (PSH, 16:15)
Qo‘qon-1912
0
Metallurg
1
5-tur
10.04.2021 (SHN, 18:30)
Qizilqum
1
Nasaf
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangier
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 18:20)
Neftchi
3
Xorazm
1
2-tur
26.04.2021 (DU, 17:00)
Qizilqum
1
Sho‘rtan
0
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Zomin
1
Navbahor
2
2-tur
26.04.2021 (DU, 16:20)
Oqtepa
2
Olimpik
4
2-tur
25.04.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
2
Yangier
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 17:00)
Dinamo
5
G‘ijduvon
0
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Surxon
5
Buxoro
2
2-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Qo‘qon-1912
3
Mash’al
2
7-tur
16.05.2021 (YSH, 18:00)
Neftchi
-
Sho‘rtan
-
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:45)
Buxoro
-
Xorazm
-
7-tur
15.05.2021 (SHN, 17:30)
Oqtepa
-
Dinamo
-
7-tur
14.05.2021 (JU, 17:30)
Olimpik
-
Aral Samali
-
5-tur
11.05.2021 (SE, 19:00)
Dinamo
2
Sho‘rtan
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:50)
Sho‘rtan
0
Yangier
0
6-tur
07.05.2021 (JU, 17:45)
Xorazm
1
Oqtepa
0
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:50)
Dinamo
0
Neftchi
1
6-tur
06.05.2021 (PSH, 18:00)
Aral Samali
2
Buxoro
2
5-tur
17.04.2021 (SHN, 18:00)
Neftchi
5
Xorazm
1
5-tur
17.04.2021 (SHN, 16:00)
Oqtepa
2
Aral Samali
2
5-tur
16.04.2021 (JU, 16:00)
Olimpik
2
Yangier
1
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Sho‘rtan
0
Olimpik
6
4-tur
12.04.2021 (DU, 17:00)
Aral Samali
0
Neftchi
2
4-tur
11.04.2021 (YSH, 16:00)
Yangier
1
Buxoro
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 17:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
4-tur
10.04.2021 (SHN, 16:00)
Istiqlol
1
Oqtepa
3
3-tur
06.04.2021 (SE, 18:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
3-tur
06.04.2021 (SE, 16:30)
Olimpik
0
Buxoro
2
3-tur
05.04.2021 (DU, 18:00)
Dinamo
3
Aral Samali
2
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:30)
G‘ijduvon
2
Jizzax-Bars
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Rubin
1
Lochin
1
3-tur
12.05.2021 (CH, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Zomin
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Navbahor Farm
2
Jomboy
1
5-tur
09.05.2021 (YSH, 17:00)
Bunyodkor-Farm
3
Rubin
2
5-tur
08.05.2021 (SHN, 17:00)
Neftgazmontaj
2
Chig‘atoy
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 17:00)
Zomin
2
Navbahor Farm
1
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Lokomotiv-BFK
2
G‘ijduvon
3
4-tur
04.05.2021 (SE, 16:30)
Rubin
2
Paxtakor-79
2
4-tur
02.05.2021 (YSH, 17:00)
Jomboy
1
Neftgazmontaj
3
4-tur
02.05.2021 (YSH, 16:30)
Lochin
1
Jizzax-Bars
0
4-tur
01.05.2021 (SHN, 18:00)
Chig‘atoy
3
Bunyodkor-Farm
0
3-tur
25.04.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
1
Jomboy
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Navbahor Farm
2
Lokomotiv-BFK
0
3-tur
24.04.2021 (SHN, 16:00)
Paxtakor-79
4
Chig‘atoy
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Navbahor Farm
3
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
2
Paxtakor-79
1
2-tur
18.04.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
1
G‘ijduvon
1
2-tur
17.04.2021 (SHN, 17:00)
Chig‘atoy
1
Rubin
2
2-tur
17.04.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
1
Neftgazmontaj
2

B Pro-ligada pley-off uchrashuvlari start oldi

Bilasiz, V Pro-liganing g`arbiy va sharqiy mintaqalari bahslari poyoniga etdi. Musobaqa reglamentiga muvofiq mazkur ikki mintaqada 1 va 2-o`rinni egallagan jamoalar pley-off bosqichida ishtirok etishmoqda.

 

Bugun yarim final uchrashuvlari bo`lib o`tdi. Unda quyidagi natijalar qayd etildi.

 

Pro-liga / Pley-off / Yarim final

 

20 noyabr, chorshanba

 

TURON – YaNGIER 2:1

Toshkent. “Oqtepa” stadioni. 56 tomoshabin

Hakamlar: Elyor Tursunov, Hasan Nabiev, Daler Tilloev, Rustam Lutfullin

Nazoratchi: Arslon Xotamov

Komissar: Said Shohrux

Gollar: Shamsiddin Sagdullaev, 59 (1:0), Alisher Sobirjonov, 88 (1:1), Asilbek Qayumov, 97 (2:1)

“Turon”: Alisher Paxriddinov, Abdulazizxon Abdurashidov, Oqilbek Mahmudov (Asilbek Qayumov, 46, Holmat Sotvoldiev, 115), Oybek Axmatov, Mo`ydinjon Mamazulunov (Hurshidbek Asqaraliev, 78), Shamsiddin Sagdullaev, Bunyod  Isroilov, Asliddin Toshtemirov (Dostonbek Meliqo`ziev, 86), Yodgor Nazarov (Elyorbek Mo`ydinov, 60), Ismoiljon Oxunjonov, G`olibjon Sariboev.

“Yangier”: Shuhratillo Rahmonov, Bekzod Tolibjonov, Asadbek Mamarizoev (Asadbek Ro`ziboev, 46), Sunnatilla Rustamov, Shohrux Mo`minov, Ixtiyor Xolmo`minov (Musurmonqul Orziqulov, 111), Bunyod Abdumannonov, Abduqodir Artikov (Olloyorxon Raupov, 85), O`ktamjon Hazratov (Alisher Sobirjonov, 63) Abdumalik Abdullaev, Rustamjon Hazratqulov (Asliddin Abdiev, 46).

Ogohlantirishlar: Asilbek Qayumov 70, Elyorbek Mo`ydinov, 86, Abdulazizxon Abdurashidov, 90+5 – Shohrux Mo`minov 18, Bunyod Abdumannonov, 22, Asadbek Ro`ziboev, 47, Abdumalik Abdullaev, 90+4.

Chetlatish: Yo`q – Shohrux Mo`minov, 45+2.

 

ZOMIN – LOKOMOTIV-BFK 7:1

Toshkent. “Oqtepa” stadioni. 71 tomoshabin

Hakamlar: Rahimbek Karimov, Oybek Kalaxo`jaev, Husniddin Bahodirov, Asker Najafaliev

Nazoratchi: Ma`mur Saidqosimov

Komissar: Said Shohrux

Gollar: Doston Toshmatov, 25 (1:0), Abdumutal Tursunqulov, 32 (2:0), Doston Toshmatov, 42 (3:0), Eldor Karimov, 47 penaltidan (4:0), Doston Toshmatov, 51 (5:0), Abdujabbor Zuhriddinov, 72 (5:1), Eldor Karimov, 76 penaltidan (6:1), Shohjahon Abbosov, 82 (7:1)

“Zomin”: Javohir Komilov (Davlatbek Haydarov, 46), Vusal Mageramov (Sherzod Jalilov, 46), Eldor Karimov, Dostonbek Bahromov, Otabek Ahmadjonov, Doston Toshmatov (Shohjahon Abbosov, 70), Abdumutal Tursunqulov, Azamat Ro`ziqov (Jonibek Ko`chimov, 46), Asiljon Mansurov, Farruhbek Xojibekov (Lutfullo Fayzullaev, 70).

“Lokomotiv-BFK”: Sardor Sodiqov, Javohir Aliqo`ziev, Nurmuhammad Toshpo`latov, Asilbek Orifjonov (Elyorbek Yusupov,  56), Samandar Jo`raboev Diyorbek Mirahmadov (Abdujabbor Zuhriddinov, 51), Yashnar Rahmonov, Murodjon Adashboev (Islomjon Qobiljonov, 54), Yusuf Shoimov, Grigoriy Ahmedov.

Ogohlantirishlar: Dostonbek Bahromov, 39 – Anvarbek Fayzullaev, 75, Yusuf Shoimov, 85.

 

 

22 noyabr kuni esa Yaypanning “Turon” jamoasi “Zomin”ga qarshi turnir finalida o`ynaydi.