21-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Buxoro
-
So‘g‘diyona
-
21-tur
28.10.2020 (CH, 17:00)
Mash’al
-
Paxtakor
-
21-tur
28.10.2020 (CH, 15:00)
Surxon
-
Lokomotiv
-
21-tur
27.10.2020 (SE, 17:00)
Navbahor
-
Bunyodkor
-
21-tur
27.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon
-
Qizilqum
-
21-tur
26.10.2020 (DU, 17:00)
Metallurg
-
Nasaf
-
21-tur
26.10.2020 (DU, 15:00)
Qo‘qon-1912
-
AGMK
-
20-tur
24.10.2020 (SHN, 17:30)
So‘g‘diyona
1
Navbahor
0
20-tur
24.10.2020 (SHN, 15:30)
Surxon
0
Paxtakor
6
20-tur
23.10.2020 (JU, 18:00)
Qizilqum
1
Lokomotiv
1
20-tur
23.10.2020 (JU, 16:00)
Metallurg
0
Buxoro
0
20-tur
22.10.2020 (PSH, 18:00)
Bunyodkor
6
Andijon
2
20-tur
22.10.2020 (PSH, 16:00)
Mash’al
1
Qo‘qon-1912
2
17-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Paxtakor
2
So‘g‘diyona
0
20-tur
21.10.2020 (CH, 18:00)
Nasaf
2
AGMK
0
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Navbahor
1
Metallurg
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 18:00)
Lokomotiv
2
Bunyodkor
1
19-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Surxon
0
Qo‘qon-1912
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 17:30)
Paxtakor
3
Qizilqum
1
19-tur
18.10.2020 (YSH, 16:00)
Buxoro
0
Nasaf
0
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Sho‘rtan
2
Neftchi
1
Saralash. Ikkinchi bosqich
31.07.2020 (JU, 18:00)
Dinamo
3
Oqtepa
4
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Oqtepa
2
Zomin
0
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Neftchi
3
Xorazm
2
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Turon
1
Sho‘rtan
1
Saralash. Birinchi bosqich
23.06.2020 (SE, 17:30)
Istiqlol
0
Dinamo
3
14-tur
30.10.2020 (JU, 15:30)
Xorazm
-
Zomin
-
14-tur
29.10.2020 (PSH, 15:00)
Oqtepa
-
Istiqlol
-
14-tur
28.10.2020 (CH, 15:00)
Dinamo
-
Sho‘rtan
-
14-tur
28.10.2020 (CH, 14:00)
Neftchi
-
Turon
-
13-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Istiqlol
-
Xorazm
-
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Sho‘rtan
0
Oqtepa
1
13-tur
24.10.2020 (SHN, 15:00)
Turon
1
Dinamo
1
13-tur
23.10.2020 (JU, 15:00)
Zomin
2
Neftchi
4
9-tur
21.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
1
Dinamo
2
12-tur
19.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
1
Sho‘rtan
0
12-tur
19.10.2020 (DU, 15:00)
Turon
3
Zomin
2
12-tur
18.10.2020 (YSH, 14:00)
Neftchi
2
Istiqlol
0
12-tur
17.10.2020 (SHN, 15:30)
Dinamo
2
Oqtepa
0
11-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Istiqlol
0
Turon
0
11-tur
13.10.2020 (SE, 15:00)
Neftchi
1
Sho‘rtan
2
11-tur
12.10.2020 (DU, 16:00)
Xorazm
6
Oqtepa
1
11-tur
11.10.2020 (YSH, 15:30)
Zomin
1
Dinamo
2
8-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Istiqlol
1
Sho‘rtan
0
10-tur
07.10.2020 (CH, 15:30)
Neftchi
2
Oqtepa
1
10-tur
06.10.2020 (SE, 16:00)
Xorazm
1
Dinamo
0
10-tur
25.10.2020 (YSH, 16:00)
Jizzax-Bars
-
Aral Samali
-
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Rubin
-
Paxtakor-79
-
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
-
Paxtakor-Farm
-
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Yashnobod
-
Andijon II
-
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
G‘ijduvon
-
Yangier
-
10-tur
25.10.2020 (YSH, 15:00)
Zirabuloq
-
Chig‘atoy
-
9-tur
21.10.2020 (CH, 16:00)
Navbahor Farm
2
Yashnobod
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Bunyodkor-Farm
4
Zirabuloq
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 16:00)
Chig‘atoy
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Paxtakor-Farm
6
Rubin
1
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Andijon II
3
Lokomotiv-BFK
0
9-tur
20.10.2020 (SE, 15:00)
Aral Samali
4
G‘ijduvon
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 16:00)
Jizzax-Bars
0
Bunyodkor-Farm
0
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
G‘ijduvon
2
Chig‘atoy
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:30)
Aral Samali
1
Yangier
5
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Rubin
3
Andijon II
1
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Paxtakor-79
0
Paxtakor-Farm
3
8-tur
14.10.2020 (CH, 15:00)
Lokomotiv-BFK
2
Navbahor Farm
2
7-tur
09.10.2020 (JU, 16:00)
Jizzax-Bars
2
Zirabuloq
0
7-tur
09.10.2020 (JU, 15:30)
Yangier
5
Chig‘atoy
3

Qizilqum-W

Qizilqum-W
Darvozabonlar
12 Aziza Davlatova Aziza Davlatova 2004
28 Nodirabegim Meliboyeva Nodirabegim Meliboyeva 1994
1 Zebiniso Avliyoqulova Zebiniso Avliyoqulova 1998
Himoyachilar
17 Amina Shodiyeva Amina Shodiyeva 2002
15 Baxtishod To'xtayeva Baxtishod To'xtayeva 1995
10 Diyora Rahmatova Diyora Rahmatova 1994
9 Maftuna Jo'rayeva Maftuna Jo'rayeva 1999
5 O'ysanam Bozorova O'ysanam Bozorova 1994
7 Vazira Xayitova Vazira Xayitova 1997
Yarim himoyachilar
8 Laylo Tasheva Laylo Tasheva 2000
19 Madina Kamoltoyeva Madina Kamoltoyeva 2001
77 Odina Berdiyeva Odina Berdiyeva 2001
25 Salomat Ikromova Salomat Ikromova 2003
22 Saodat Kuldasheva Saodat Kuldasheva 1995
11 Sarvinoz Rahmatova Sarvinoz Rahmatova 1996
Hujumchilar
3 Asel Abatova Asel Abatova 2003
9 Mahliyo G'afforova Mahliyo G'afforova 1995
26 Malika Kamolova Malika Kamolova 2000
14 Nigina Jamolova Nigina Jamolova 1998
27 Nilufar Nezirova Nilufar Nezirova 1997
21 Sitora Pirnazarova Sitora Pirnazarova 2002
Jamoa haqida ma'lumot
Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1Bunyodkor-WBunyodkor-W10100030
2So‘g‘diyona-WSo‘g‘diyona-W1190227
3SevinchSevinch1182126
4Metallurg-WMetallurg-W1181225
5AGMK-WAGMK-W1170421
6Navbahor-WNavbahor-W1151516
7Paxtakor-WPaxtakor-W1042414
8Lokomotiv-WLokomotiv-W1131710
9Buxoro-WBuxoro-W112187
10Qizilqum-WQizilqum-W112096
11AndijankaAndijanka81073
12Surxon-WSurxon-W1000100
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
11-tur 19.10.2020 15:00 Paxtakor-W 7 : 1 Qizilqum-W
10-tur 15.10.2020 15:00 Qizilqum-W 1 : 2 Navbahor-W
9-tur 11.10.2020 15:00 Andijanka 3 : 1 Qizilqum-W
8-tur 07.10.2020 15:00 Qizilqum-W 0 : 6 AGMK-W
7-tur 03.10.2020 15:15 Metallurg-W 9 : 0 Qizilqum-W
6-tur 28.09.2020 16:00 Qizilqum-W 0 : 2 Lokomotiv-W
5-tur 23.09.2020 16:00 Qizilqum-W 2 : 1 Buxoro-W
4-tur 18.09.2020 16:00 Sevinch 9 : 0 Qizilqum-W
3-tur 13.09.2020 16:30 Qizilqum-W 0 : 5 So‘g‘diyona-W
2-tur 09.07.2020 18:00 Surxon-W 0 : 5 Qizilqum-W
Jamoa to'purarlari
# Futbolchi Gol
1 Vazira Xayitova Vazira Xayitova 2
2 Laylo Tasheva Laylo Tasheva 2
3 Sitora Pirnazarova Sitora Pirnazarova 2
4 Baxtishod To'xtayeva Baxtishod To'xtayeva 2
5 Diyora Rahmatova Diyora Rahmatova 1
6 Amina Shodiyeva Amina Shodiyeva 1
O'yinlar
Tur Sana Uchrashuv
11-tur 19.10.2020 15:00 Paxtakor-W 7 : 1 Qizilqum-W
10-tur 15.10.2020 15:00 Qizilqum-W 1 : 2 Navbahor-W
9-tur 11.10.2020 15:00 Andijanka 3 : 1 Qizilqum-W
8-tur 07.10.2020 15:00 Qizilqum-W 0 : 6 AGMK-W
7-tur 03.10.2020 15:15 Metallurg-W 9 : 0 Qizilqum-W
6-tur 28.09.2020 16:00 Qizilqum-W 0 : 2 Lokomotiv-W
5-tur 23.09.2020 16:00 Qizilqum-W 2 : 1 Buxoro-W
4-tur 18.09.2020 16:00 Sevinch 9 : 0 Qizilqum-W
3-tur 13.09.2020 16:30 Qizilqum-W 0 : 5 So‘g‘diyona-W
2-tur 09.07.2020 18:00 Surxon-W 0 : 5 Qizilqum-W
1-tur 03.07.2020 18:00 Qizilqum-W 0 : 12 Bunyodkor-W