26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
АГМК
3
Бухоро
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Пахтакор
2
Андижон
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Насаф
0
Локомотив
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Сурхон
1
Сўғдиёна
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қизилқум
1
Бунёдкор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Машъал
1
Металлург
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 16:15)
Локомотив
0
Пахтакор
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Бунёдкор
0
Насаф
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Навбаҳор
0
АГМК
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Бухоро
1
Машъал
3
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Металлург
1
Сурхон
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Сўғдиёна
1
Қизилқум
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Андижон
0
Қўқон-1912
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 16:00)
Пахтакор
-
Сўғдиёна
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Локомотив
-
АГМК
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Машъал
-
Шўртан
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 13:00)
Қўқон-1912
-
Сурхон
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 16:00)
Қизилқум
-
Бунёдкор
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Бухоро
-
Металлург
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 13:00)
Андижон
-
Насаф
-
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Оқтепа
2
Зомин
0
20-тур
01.12.2020 (СЕ, 14:00)
Нефтчи
0
Турон
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
1
Истиқлол
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
2
Зомин
0
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
1
Динамо
2
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
4
Оқтепа
1
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Жиззах-Барс
2
Навбаҳор-Фарм
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Яшнобод
4
Чиғатой
7
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Арал Самали
2
Лoкомотив-БФК
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Ғиждувон
1
Рубин
2
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
4
Яшнобод
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Чиғатой
4
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Пахтакор-79
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Янгиер
1
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Рубин
1
Пахтакор-Фарм
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
2
Ғиждувон
4

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

#ЖамоаЎйинЎҒалабаҒДурангДМағлубиятМТ-ФТ-ФОчкоО
1Бунёдкор-WБунёдкор-W16150189-745
2СевинчСевинч16113247-1236
3Сўғдиёна-WСўғдиёна-W16103354-933
4Металлург-WМеталлург-W1692557-1329
5АГМК-WАГМК-W1681746-2025
6Пахтакор-WПахтакор-W1672742-3123

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

#ЖамоаЎйинЎҒалабаҒДурангДМағлубиятМТ-ФТ-ФОчкоО
1Навбаҳор-WНавбаҳор-W16101550-3231
2Локомотив-WЛокомотив-W1661956-4419
3Бухоро-WБухоро-W16511037-6316
4АндижанкаАндижанка16401219-6412
5Қизилқум-WҚизилқум-W16401213-6612
6Сурхон-WСурхон-W1600163-1520

Аёллар Олий лигаси. Биринчи давра

#ЖамоаЎйинЎҒалабаҒДурангДМағлубиятМТ-ФТ-ФОчкоО
1Бунёдкор-WБунёдкор-W11110077-333
2Сўғдиёна-WСўғдиёна-W1190252-727
3СевинчСевинч1182138-726
4Металлург-WМеталлург-W1181254-625
5АГМК-WАГМК-W1170441-1321
6Пахтакор-WПахтакор-W1152438-2117
7Навбаҳор-WНавбаҳор-W1151528-3016
8Локомотив-WЛокомотив-W1131734-3810
9Бухоро-WБухоро-W1121825-547
10АндижанкаАндижанка1120911-536
11Қизилқум-WҚизилқум-W1120910-566
12Сурхон-WСурхон-W1100111-1210

Тўпурарлар

Дилдора Эргашева

Локомотив-W Локомотив-W

29

Людмила Карачик

Людмила Карачик

Бунёдкор-W Бунёдкор-W

26


Нилуфар Дадажонова

22



Саида Галимова

Саида Галимова

Бунёдкор-W Бунёдкор-W

14


Маҳлиё Сарикова

Маҳлиё Сарикова

Бунёдкор-W Бунёдкор-W

14


Ассистлар

1-тур
2-тур
3-тур
4-тур
5-тур
6-тур
7-тур
8-тур
9-тур
10-тур
11-тур
12-тур

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

03.11.2020 | 15:00
33 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

03.11.2020 | 15:00

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

03.11.2020 | 15:00
57 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

12.11.2020 | 10:00
19 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

12.11.2020 | 12:30
17 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

12.11.2020 | 15:00
46 киши
13-тур

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

08.11.2020 | 15:00
89 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

08.11.2020 | 15:00
78 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

08.11.2020 | 15:00
35 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

14.11.2020 | 10:00
42 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

14.11.2020 | 12:00
52 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

14.11.2020 | 15:00
29 киши
14-тур

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

13.11.2020 | 14:00

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

13.11.2020 | 15:00

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

13.11.2020 | 15:00

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

17.11.2020 | 10:00
27 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

17.11.2020 | 12:30
15 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

17.11.2020 | 15:00
37 киши
15-тур

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

17.11.2020 | 14:00
73 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

17.11.2020 | 14:00
26 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

17.11.2020 | 14:00
95 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

19.11.2020 | 10:00
17 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

19.11.2020 | 12:30
28 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

19.11.2020 | 15:00
11 киши
16-тур

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

21.11.2020 | 10:00
24 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

21.11.2020 | 12:30
29 киши

Аёллар Олий лигаси. 7—12-ўринлар

21.11.2020 | 15:00
12 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

22.11.2020 | 14:00

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

22.11.2020 | 14:00
31 киши

Аёллар Олий лигаси. 1—6-ўринлар

22.11.2020 | 14:00
255 киши