22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Локомотив
-
Андижон
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Навбаҳор
-
Бунёдкор
-
22-тур
16.10.2021 (ШН, 18:30)
Сўғдиёна
1
Қўқон-1912
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 17:00)
Турон
1
Сурхон
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 16:15)
Пахтакор
4
Қизилқум
2
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 18:30)
Насаф
1
Металлург
0
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 17:00)
АГМК
3
Машъал
2
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 18:15)
Қизилқум
2
Турон
1
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Сурхон
1
Навбаҳор
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 18:00)
Бунёдкор
1
АГМК
1
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:45)
Андижон
0
Сўғдиёна
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:30)
Машъал
0
Насаф
1
21-тур
01.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Металлург
1
Локомотив
2
21-тур
01.10.2021 (ЖУ, 16:00)
Қўқон-1912
4
Пахтакор
2
20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Локомотив
2
Машъал
1
20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Насаф
5
Бунёдкор
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
АГМК
1
Сурхон
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
Навбаҳор
0
Қизилқум
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:15)
Сўғдиёна
2
Металлург
0
20-тур
25.09.2021 (ШН, 18:30)
Пахтакор
3
Турон
1
1/4 финал
29.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Сўғдиёна
-
Насаф
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
Бунёдкор
-
Сурхон
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
АГМК
-
Қизилқум
-
1/4 финал
20.10.2021 (ЧР, 15:30)
Олимпик
-
Пахтакор
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Сўғдиёна
2
Локомотив
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Бунёдкор
1
Навбаҳор
0
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
АГМК
6
Нефтчи
1
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Насаф
5
Металлург
2
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Пахтакор
1
Турон
0
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Шўртан
1
Қизилқум
2
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Динамо
2
Олимпик
2
1/8 финал
17.08.2021 (СЕ, 19:00)
Сурхон
1
Машъал
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Нурафшон
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
21-тур
14.10.2021 (ПШ, 00:00)
Нефтчи
2
Динамо
1
21-тур
13.10.2021 (ЧР, 16:00)
Олимпик
5
Нурафшон
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 16:00)
Шўртан
3
Хоразм
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 00:00)
Арал Самали
2
Янгиер
3
20-тур
07.10.2021 (ПШ, 16:15)
Нурафшон
1
Нефтчи
4
20-тур
06.10.2021 (ЧР, 18:30)
Динамо
5
Олимпик
1
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:15)
Хоразм
3
Арал Самали
0
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:00)
Янгиер
1
Шўртан
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 19:00)
Нефтчи
3
Олимпик
2
19-тур
23.09.2021 (ПШ, 16:30)
Нурафшон
0
Динамо
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:30)
Шўртан
2
Арал Самали
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:15)
Янгиер
1
Хоразм
2
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Динамо
1
Олимпик
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Нефтчи
2
Нурафшон
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 17:15)
Хоразм
5
Янгиер
2
17-тур
07.09.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
1
Хоразм
1
17-тур
05.09.2021 (ЯШ, 17:00)
Нурафшон
1
Динамо
1
17-тур
04.09.2021 (ШН, 16:30)
Янгиер
2
Арал Самали
1
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 17:30)
Хоразм
0
Нефтчи
3
16-тур
24.08.2021 (СЕ, 17:30)
Арал Самали
1
Олимпик
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Лочин
-
Навбаҳор-Фарм
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Бунёдкор-Фарм
-
Жиззах-Барс
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Нефтгазмонтаж
-
Ғиждувон
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Пахтакор-79
-
Лoкомотив-БФК
-
22-тур
16.10.2021 (ШН, 15:00)
Жомбой
-
Чиғатой
-
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
6
Лочин
2
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Навбаҳор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
1
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Зомин
6
Чиғатой
3
21-тур
09.10.2021 (ШН, 15:30)
Жиззах-Барс
4
Пахтакор-79
2
21-тур
08.10.2021 (ЖУ, 16:00)
Ғиждувон
6
Бунёдкор-Фарм
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Пахтакор-79
0
Ғиждувон
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Навбаҳор-Фарм
2
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Лочин
2
Нефтгазмонтаж
1
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
2
Зомин
3
20-тур
02.10.2021 (ШН, 16:00)
Чиғатой
2
Лoкомотив-БФК
3
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Нефтгазмонтаж
3
Бунёдкор-Фарм
0
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Зомин
3
Лочин
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Жиззах-Барс
1
Чиғатой
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жомбой
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Пахтакор-79
1

Аёллар футболи. U-16. Тўрт учрашувдан учтасида дуранг

Қарши шаҳрининг “Геолог” ва “Меҳнатчи” майдонларида 16 ёшли қизлар ўртасида мамлакат чемпионатининг финал босқич ўйинлари старт олди. Ўнта жамоа икки гуруҳга бўлинган ҳолда куч синашаётган мусобақанинг дастлабки туридаёқ қизиқарли натижалар қайд этилди – тўрт учрашувнинг учтаси дуранг билан тугади. Энг кучлилар сифатида тилга олинадиган “Севинч” ва АГМК жамоалари  ўртасидаги дурангни башорат қилиш мумкин эди. Сабаби, ҳар иккала номдаги клуб қошида бир неча ёш гуруҳларда иш олиб борилаётгани сир эмас. “Динамо” “Арал Самали” билан,  “Турон” эса “Андижон” билан очко бўлишди. Аслида “Турон” ўйинда устунликка эришиши ҳам мумкин эди, бироқ пенальтини амалга ошира олишмади. “Шўртан”нинг “Бунёдкор” жамоаси устидан йирик ҳисобда ғалаба қозонишини эса кутилмаган натижа сифатида айтиш мумкин.

 

Аёллар футболи. U-16. Қарши шаҳри.

Финал босқичи. 1-тур. 10 октябрь, якшанба

 

ДИНАМО – АРАЛ-САМАЛИ – 1:1 (0:0)

Ҳакамлар: Иззат Усмонов, Лазиз Абдираимов, Далер Бозоров

Назоратчи: Ўктам Қурбонназаров

Комиссар: Алишер Файзиев

Голлар: Санобар Муродова (45) – Гулруҳ Озодбоева (52)

Огоҳлантириш: Йўқ – йўқ.

 

СЕВИНЧ – АГМК – 1:1 (1:1)

Ҳакамлар: Ҳуснора Жумаева, Зилола Раҳматова, Маржона Раҳматқулова

Назоратчи: Ўктам Қурбонназаров

Комиссар: Шоҳруҳ Саид

Голлар: Меҳрибон Эгамбердиева (4) – Ойдиной Турғунова (17)

Огоҳлантириш: Севинч Эгамбердиева (34) -  йўқ.

 

БУНЁДКОР – ШЎРТАН – 1:4 (0:4)

Ҳакамлар: Ҳуснора Жумаева, Зилола Раҳматова, Шахло Абилова

Назоратчи: Ўктам Қурбонназаров

Комиссар: Алишер Файзиев

Голлар: Алина Алматова (44) –  Динора Абдусамадова (9, 25), Гулмира Абдуллаева (19, 23)

Огоҳлантириш: Алина Алматова (56) – йўқ.

 

ТУРОН – АНДИЖОН – 0:0

Ҳакамлар: Зилола Раҳматова, Маржона Раҳматқулова, Шахло Абилова

Назоратчи: Ўктам Қурбонназаров

Комиссар: Шоҳруҳ Саид

Амалга оширилмаган пенальти: Марҳабо Қосимова (42, “Турон”)

Огоҳлантириш: Йўқ – йўқ.

Сўнгги янгиликлар