22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Локомотив
-
Андижон
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Навбаҳор
-
Бунёдкор
-
22-тур
Танаффус
Сўғдиёна
1
Қўқон-1912
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 17:00)
Турон
1
Сурхон
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 16:15)
Пахтакор
4
Қизилқум
2
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 18:30)
Насаф
1
Металлург
0
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 17:00)
АГМК
3
Машъал
2
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 18:15)
Қизилқум
2
Турон
1
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Сурхон
1
Навбаҳор
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 18:00)
Бунёдкор
1
АГМК
1
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:45)
Андижон
0
Сўғдиёна
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:30)
Машъал
0
Насаф
1
21-тур
01.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Металлург
1
Локомотив
2
21-тур
01.10.2021 (ЖУ, 16:00)
Қўқон-1912
4
Пахтакор
2
20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Локомотив
2
Машъал
1
20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Насаф
5
Бунёдкор
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
АГМК
1
Сурхон
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
Навбаҳор
0
Қизилқум
0
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:15)
Сўғдиёна
2
Металлург
0
20-тур
25.09.2021 (ШН, 18:30)
Пахтакор
3
Турон
1
1/4 финал
29.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Сўғдиёна
-
Насаф
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
Бунёдкор
-
Сурхон
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
АГМК
-
Қизилқум
-
1/4 финал
20.10.2021 (ЧР, 15:30)
Олимпик
-
Пахтакор
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Сўғдиёна
2
Локомотив
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Бунёдкор
1
Навбаҳор
0
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
АГМК
6
Нефтчи
1
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Насаф
5
Металлург
2
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Пахтакор
1
Турон
0
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Шўртан
1
Қизилқум
2
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Динамо
2
Олимпик
2
1/8 финал
17.08.2021 (СЕ, 19:00)
Сурхон
1
Машъал
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Нурафшон
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
21-тур
14.10.2021 (ПШ, 00:00)
Нефтчи
2
Динамо
1
21-тур
13.10.2021 (ЧР, 16:00)
Олимпик
5
Нурафшон
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 16:00)
Шўртан
3
Хоразм
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 00:00)
Арал Самали
2
Янгиер
3
20-тур
07.10.2021 (ПШ, 16:15)
Нурафшон
1
Нефтчи
4
20-тур
06.10.2021 (ЧР, 18:30)
Динамо
5
Олимпик
1
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:15)
Хоразм
3
Арал Самали
0
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:00)
Янгиер
1
Шўртан
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 19:00)
Нефтчи
3
Олимпик
2
19-тур
23.09.2021 (ПШ, 16:30)
Нурафшон
0
Динамо
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:30)
Шўртан
2
Арал Самали
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:15)
Янгиер
1
Хоразм
2
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Динамо
1
Олимпик
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Нефтчи
2
Нурафшон
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 17:15)
Хоразм
5
Янгиер
2
17-тур
07.09.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
1
Хоразм
1
17-тур
05.09.2021 (ЯШ, 17:00)
Нурафшон
1
Динамо
1
17-тур
04.09.2021 (ШН, 16:30)
Янгиер
2
Арал Самали
1
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 17:30)
Хоразм
0
Нефтчи
3
16-тур
24.08.2021 (СЕ, 17:30)
Арал Самали
1
Олимпик
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Лочин
-
Навбаҳор-Фарм
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Бунёдкор-Фарм
-
Жиззах-Барс
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Нефтгазмонтаж
-
Ғиждувон
-
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Пахтакор-79
-
Лoкомотив-БФК
-
22-тур
16.10.2021 (ШН, 15:00)
Жомбой
-
Чиғатой
-
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
6
Лочин
2
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Навбаҳор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
1
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Зомин
6
Чиғатой
3
21-тур
09.10.2021 (ШН, 15:30)
Жиззах-Барс
4
Пахтакор-79
2
21-тур
08.10.2021 (ЖУ, 16:00)
Ғиждувон
6
Бунёдкор-Фарм
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Пахтакор-79
0
Ғиждувон
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Навбаҳор-Фарм
2
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Лочин
2
Нефтгазмонтаж
1
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
2
Зомин
3
20-тур
02.10.2021 (ШН, 16:00)
Чиғатой
2
Лoкомотив-БФК
3
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Нефтгазмонтаж
3
Бунёдкор-Фарм
0
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Зомин
3
Лочин
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Жиззах-Барс
1
Чиғатой
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жомбой
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Пахтакор-79
1

U-18. “Насаф” “Сўғдиёна” майдонида йирик ҳисоб қайд этди

18 ёшлилар чемпионатининг 17-тур доирасида еттита ўйин ўтказилди. Бири вақтлироқ ташкил этилганди, иккита ўйин муддати кечиктирилди, яна бир учрашув эртага давом эттирилади. “Оқ тепа” лигани тарк этгани учун унинг рақиби “Бунёдкор”га техник ғалаба ёзилди. Сафарда “Навбаҳор” ва “Турон”, ўз майдонида эса “Динамо” рақибларини биринчи бўлим якунига кўра мағлубиятга учратаётган ҳолда иккинчи бўлимда ўйин тизгинини сусайтиришди ва рақибларига имкониятни бой беришди.

 

U-18 Чемпионати.

17-тур. 4 октябрь, душанба

 

ДИНАМО – ЛОКОМОТИВ – 2:3 (1:0)

Самарқанд. БЎФСМ майдони.15 томошабин.

Ҳакамлар: Шерзод Камаров, Сардор Ҳакимов, Жаҳонгир Бозоров

Назоратчи: Хушвақт Мухторов

Комиссар: Алишер Аҳмедов

Голлар: Акмал Козимов (20), Элнур Саитмуратов (69) – Сухроб Парпиев (51), Муҳаммадюсуф Ҳасанов (58), Абдуллоҳ Йўлдошев (84)

Огоҳлантириш: Йўқ – Улуғбек Суннатов (10), Иброҳимжон Қурбонов (41), Асилбек Умирзоқов (54), Жавоҳир Бахтиёров (88).

 

МАШЪАЛ – ҚИЗИЛҚУМ – 3:1 (1:1)

Муборак. Б.Вафоев номли стадион кичик майдони. 100 томошабин.

Ҳакамлар: Равшан Абдивоҳидов, Артем Калинин, Фарҳод Усмонов

Назоратчи: Ўктам Қурбонназаров

Комиссар: Самандар Ибрагимов

Голлар: Музаффар Бақоев (39),  Руслан Бобоқулов (61), Бехрузбек Облақулов (90+5) –  Султонбек Носиров (20)

Огоҳлантиришлар: Жавоҳирбек Жумабоев (2), Руслан Бобоқулов (51), Амруллоҳ Тўхтасинов (82), Бехрузбек Облақулов (87) -  Достон Турсунов (87).

 

АНДИЖОН – ОЛИМПИК – 3:0 (1:0)

Андижон. “Футбол маҳорат мактаби” майдони. 362 томошабин.

Ҳакамлар: Алишер Тўхтасинов, Оятулло Ҳакимов, Фарруҳ Бекмуродов

Назоратчи: Тоир Низомов

Комиссар: Расулжон Йўлдошев

Голлар: Муҳаммадбобур Қодиров (12), Хожимурод Асқаров (66-пен), Абдувоҳид Охтоев (77)

Огоҳлантиришлар: Хожимурод Асқаров (67), Муҳаммадризо Аббосхонов (83) – Ислом Ҳакимов (73).

 

СЎҒДИЁНА – НАСАФ – 1:4 (0:2)

Жиззах. “Сўғдиёна” ФК қароргоҳи майдони. 65 томошабин.

Ҳакамлар: Шоҳруҳ Қаюмов, Бекжон Бегалиев, Султонмурод Хожиев

Назоратчи: Шерқул Аллаев

Комиссар: Ферузбек Ғаниев

Голлар: Шахбозжон Қўчқоров (64-пен.) –  Жавоҳир Отамуродов (13), Шахзод Аъзамов (44), Аслиддин Турсунпўлатов (47)

Огоҳлантиришлар: Самандар Синдаров (80) – Шахзод Акрамов (18), Азиз Холмуродов (45), Валентин Поддубний (64, Академия директори), Аслиддин Турсунпўлатов (71).

 

ПАХТАКОР – ЯНГИЕР – 2:1 (1:1)

Қибрай. “Қибрай” стадиони. 31 томошабин.

Ҳакамлар: Аҳмаджон Эргашев, Санжар Назаров, Сардор Миродилов

Назоратчи: Андрей Клепиков

Комиссар: Қудрат Мадраимов

Голлар: Акбар Ўктамов (43), Миркомил Абдураззоқов (88) – Отабек Икромов (17)

Огоҳлантиришлар: Миркомил Абдураззоқов (36), Носиржон Абдусаломов (80) -  Эркин Аллобердиев (90+1).

 

ШЎРТАН – НАВБАҲОР -2:2 (0:2)

Ғузор. БЎСМ майдони.50 томошабин.

Ҳакамлар: Фирдавс Норсафаров, Элнур Дониёров, Иззат Усмонов

Назоратчи: Константин Смирнов

Комиссар: Элбек Жўраев

Голлар: Шоҳруҳ Сайфуллаев (46), Азизбек Рашидов (78) –  Асад Жўрабоев (25), Камрон Неъматжонов (29-пен.)

Огоҳлантиришлар: Асилбек Эргашев (28) – Аброр Каримов (11), Дониёрбек Мирзақаюмов (13), Камрон Неъматжонов (32)

Четлатиш: Азизбек Рашидов (79) – Дониёрбек Мирзақаюмов (60, иккинчи сариқ).

 

АГМК – ТУРОН – 2:2 (0:1)

Олмалиқ. АГМК сунъий майдони.

Ҳакамлар: Ҳусан Худойбердиев, Ҳусниддин Ўралов, Артем Снетков

Назоратчи: Андрей Снетков

Комиссар: Даувлетбай Жалимов

Голлар: Асилбек Раҳимов (55-пен.), Мурат Эрматов (80-пен.) –  Зикрулла Абдуллаев (38), Руслан Маҳкамов (63)

Огоҳлантиришлар: Отабек Анваров (57), Бехруз Баҳодиров (77), Сардор Сайдуллаев (83), Ислом Тореханов (86) -  Отабек Агеев (79).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сўнгги янгиликлар