20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Локомотив
-
Машъал
-
20-тур
27.09.2021 (ДУ, 19:00)
Насаф
-
Бунёдкор
-
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
Навбаҳор
-
Қизилқум
-
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 18:30)
АГМК
-
Сурхон
-
20-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:15)
Сўғдиёна
-
Металлург
-
20-тур
25.09.2021 (ШН, 18:30)
Пахтакор
3
Турон
1
20-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Қўқон-1912
1
Андижон
1
19-тур
21.09.2021 (СЕ, 19:00)
Бунёдкор
3
Локомотив
2
19-тур
21.09.2021 (СЕ, 16:30)
Машъал
0
Сўғдиёна
0
19-тур
20.09.2021 (ДУ, 19:00)
Қизилқум
0
АГМК
0
19-тур
20.09.2021 (ДУ, 19:00)
Турон
0
Навбаҳор
1
19-тур
19.09.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
0
Қўқон-1912
1
19-тур
19.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Андижон
1
Пахтакор
0
18-тур
16.09.2021 (ПШ, 19:00)
Локомотив
2
Сурхон
0
18-тур
16.09.2021 (ПШ, 19:00)
Насаф
2
Қизилқум
1
18-тур
16.09.2021 (ПШ, 19:00)
Сўғдиёна
0
Бунёдкор
0
18-тур
15.09.2021 (ЧР, 19:00)
АГМК
2
Турон
0
18-тур
15.09.2021 (ЧР, 19:00)
Пахтакор
0
Навбаҳор
0
18-тур
15.09.2021 (ЧР, 16:15)
Андижон
1
Металлург
2
18-тур
14.09.2021 (СЕ, 16:15)
Қўқон-1912
2
Машъал
2
1/4 финал
29.10.2021 (ЖУ, 00:00)
Сўғдиёна
-
Насаф
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 00:00)
Бунёдкор
-
Сурхон
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 00:00)
АГМК
-
Қизилқум
-
1/4 финал
20.10.2021 (ЧР, 00:00)
Олимпик
-
Пахтакор
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Сўғдиёна
2
Локомотив
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Бунёдкор
1
Навбаҳор
0
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
АГМК
6
Нефтчи
1
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Насаф
5
Металлург
2
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Пахтакор
1
Турон
0
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Шўртан
1
Қизилқум
2
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Динамо
2
Олимпик
2
1/8 финал
17.08.2021 (СЕ, 19:00)
Сурхон
1
Машъал
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Нурафшон
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
20-тур
07.10.2021 (ПШ, 00:00)
Нурафшон
-
Нефтчи
-
20-тур
06.10.2021 (ЧР, 00:00)
Динамо
-
Олимпик
-
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 00:00)
Янгиер
-
Шўртан
-
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 00:00)
Хоразм
-
Арал Самали
-
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 19:00)
Нефтчи
3
Олимпик
2
19-тур
23.09.2021 (ПШ, 16:30)
Нурафшон
0
Динамо
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:30)
Шўртан
2
Арал Самали
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:15)
Янгиер
1
Хоразм
2
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Нефтчи
2
Нурафшон
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Динамо
1
Олимпик
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 17:15)
Хоразм
5
Янгиер
2
17-тур
07.09.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
1
Хоразм
1
17-тур
05.09.2021 (ЯШ, 17:00)
Нурафшон
1
Динамо
1
17-тур
04.09.2021 (ШН, 16:30)
Янгиер
2
Арал Самали
1
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 17:30)
Хоразм
0
Нефтчи
3
16-тур
24.08.2021 (СЕ, 17:30)
Арал Самали
1
Олимпик
1
16-тур
24.08.2021 (СЕ, 17:15)
Шўртан
1
Нефтчи
4
16-тур
23.08.2021 (ДУ, 17:45)
Хоразм
1
Нурафшон
1
15-тур
12.08.2021 (ПШ, 20:00)
Нефтчи
6
Динамо
0
15-тур
11.08.2021 (ЧР, 17:30)
Нурафшон
4
Арал Самали
0
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Зомин
3
Лочин
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Жиззах-Барс
1
Чиғатой
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жомбой
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Пахтакор-79
1
18-тур
19.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Зомин
5
Лoкомотив-БФК
1
18-тур
19.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Жомбой
1
Жиззах-Барс
2
18-тур
19.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Пахтакор-79
3
Нефтгазмонтаж
0
18-тур
19.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Лочин
0
Бунёдкор-Фарм
5
18-тур
18.09.2021 (ШН, 16:30)
Чиғатой
0
Ғиждувон
4
17-тур
12.09.2021 (ЯШ, 17:30)
Навбаҳор-Фарм
1
Чиғатой
1
17-тур
12.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Бунёдкор-Фарм
2
Пахтакор-79
2
17-тур
12.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Жиззах-Барс
3
Зомин
4
17-тур
11.09.2021 (ШН, 17:00)
Ғиждувон
5
Жомбой
1
17-тур
11.09.2021 (ШН, 16:30)
Лoкомотив-БФК
3
Лочин
2
15-тур
08.09.2021 (ЧР, 16:30)
Жиззах-Барс
1
Лочин
5
16-тур
05.09.2021 (ЯШ, 17:00)
Зомин
2
Ғиждувон
0
16-тур
05.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Жомбой
0
Навбаҳор-Фарм
2
16-тур
05.09.2021 (ЯШ, 16:30)
Лочин
3
Пахтакор-79
4
16-тур
04.09.2021 (ШН, 17:00)
Лoкомотив-БФК
3
Жиззах-Барс
0
16-тур
04.09.2021 (ШН, 17:00)
Чиғатой
1
Нефтгазмонтаж
2

U-18. “Сўғдиёна” “хавфли ҳудуд”дан чиқмоқда

18 ёшлилар чемпионатида иккита қолдирилган ўйин бўлиб ўтди. Жиззахда майдон эгалари “Арал Самали”ни қабул қилишди ва битта тўп фарқига ғалаба қозонишди. Мазкур ютуқ билан “Сўғдиёна” турнир жадвалидаги “хавфли ҳудуд”ни такр эта бошлади. Қолаверса, жиззахликлар ҳисобида ўтказилмаган яна учта ўйин бор.  “Янгиер” ҳам тенг курашлар остида ўтган учрашувда уч очкони қўлга киритди ва жадвалда биракайига бешта поғона юқорилади.

 

U-18 Чемпионати.

13 сентябрь, душанба

 

10-турнинг қолдирилган ўйини.

 

СЎҒДИЁНА – АРАЛ САМАЛИ – 2:1 (2:0)

Жиззах. “Сўғдиёна” ФК қароргоҳи майдони.

Ҳакамлар: Музаффар Файзуллаев, Бегжон Бегалиев, Султонмурод Хожиев

Назоратчи: Шуҳрат Каримов

Комиссар: Ферузбек Ғаниев

Голлар: Диёрбек Юнусов (2), Бекзод Холиқулов (18) – Тоҳир Олимбоев (62)

Огоҳлантиришлар: Самандар Синдаров (12) – Айдос Алламберганов (48).

 

12-турнинг қолдирилган ўйини.

 

ЯНГИЕР – ДИНАМО – 5:4 (3:2)

“Янгиер” ФК қароргоҳи майдони.

Ҳакамлар: Тўрабек Суюнов, Гулшода Саитқулова, Лайло Жалолова

Назоратчи: Бахтиёр Юлчараев

Комиссар: Хуршид Йўлдошев

Голлар: Отабек Икромов (21), Турдибек Омонов (23), Аҳад Абдураҳмонов (44, 68), Жасурбек Иброҳимов (77) – Асад Суннатуллаев (12), Элнур Саитмуратов (25, 62), Исмоил Фарҳодов (86)

Огоҳлантиришлар: Турдибек Омонов (18) – Сайёд Махматмуродов (45), Давлат Ғафуров (52), Элнур Саитмуратов (54), Давлатбек Қўлдошев (65), Акмал Козимов (82).