23-тур
25.10.2021 (ДУ, 15:15)
Андижон
-
Насаф
-
23-тур
24.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Сўғдиёна
-
Пахтакор
-
23-тур
23.10.2021 (ШН, 15:45)
Машъал
0
Навбаҳор
0
23-тур
23.10.2021 (ШН, 15:15)
Қўқон-1912
2
Локомотив
1
23-тур
22.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Бунёдкор
3
Турон
1
23-тур
22.10.2021 (ЖУ, 15:30)
Сурхон
1
Қизилқум
0
23-тур
21.10.2021 (ПШ, 18:15)
Металлург
0
АГМК
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Локомотив
2
Андижон
2
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 17:00)
Навбаҳор
2
Бунёдкор
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 18:30)
Сўғдиёна
1
Қўқон-1912
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 17:00)
Турон
1
Сурхон
1
22-тур
16.10.2021 (ШН, 16:15)
Пахтакор
4
Қизилқум
2
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 18:30)
Насаф
1
Металлург
0
22-тур
15.10.2021 (ЖУ, 17:00)
АГМК
3
Машъал
2
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 18:15)
Қизилқум
2
Турон
1
21-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Сурхон
1
Навбаҳор
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 18:00)
Бунёдкор
1
АГМК
1
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:45)
Андижон
0
Сўғдиёна
0
21-тур
02.10.2021 (ШН, 15:30)
Машъал
0
Насаф
1
21-тур
01.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Металлург
1
Локомотив
2
1/4 финал
29.10.2021 (ЖУ, 18:15)
Сўғдиёна
-
Насаф
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
Бунёдкор
-
Сурхон
-
1/4 финал
28.10.2021 (ПШ, 18:15)
АГМК
-
Қизилқум
-
1/4 финал
20.10.2021 (ЧР, 15:30)
Олимпик
-
Пахтакор
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Сўғдиёна
2
Локомотив
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 19:00)
Бунёдкор
1
Навбаҳор
0
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
АГМК
6
Нефтчи
1
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Насаф
5
Металлург
2
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 19:00)
Пахтакор
1
Турон
0
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Шўртан
1
Қизилқум
2
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 19:00)
Динамо
2
Олимпик
2
1/8 финал
17.08.2021 (СЕ, 19:00)
Сурхон
1
Машъал
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Нурафшон
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
22-тур
21.10.2021 (ПШ, 16:00)
Арал Самали
1
Шўртан
1
22-тур
21.10.2021 (ПШ, 16:00)
Хоразм
1
Янгиер
1
21-тур
14.10.2021 (ПШ, 00:00)
Нефтчи
2
Динамо
1
21-тур
13.10.2021 (ЧР, 16:00)
Олимпик
5
Нурафшон
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 16:00)
Шўртан
3
Хоразм
0
21-тур
12.10.2021 (СЕ, 00:00)
Арал Самали
2
Янгиер
3
20-тур
07.10.2021 (ПШ, 16:15)
Нурафшон
1
Нефтчи
4
20-тур
06.10.2021 (ЧР, 18:30)
Динамо
5
Олимпик
1
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:15)
Хоразм
3
Арал Самали
0
20-тур
05.10.2021 (СЕ, 16:00)
Янгиер
1
Шўртан
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 19:00)
Нефтчи
3
Олимпик
2
19-тур
23.09.2021 (ПШ, 16:30)
Нурафшон
0
Динамо
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:30)
Шўртан
2
Арал Самали
2
19-тур
22.09.2021 (ЧР, 16:15)
Янгиер
1
Хоразм
2
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Нефтчи
2
Нурафшон
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 18:20)
Динамо
1
Олимпик
0
18-тур
12.09.2021 (ЯШ, 17:15)
Хоразм
5
Янгиер
2
17-тур
07.09.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
1
Хоразм
1
17-тур
05.09.2021 (ЯШ, 17:00)
Нурафшон
1
Динамо
1
17-тур
04.09.2021 (ШН, 16:30)
Янгиер
2
Арал Самали
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Лочин
1
Навбаҳор-Фарм
5
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Бунёдкор-Фарм
4
Жиззах-Барс
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Нефтгазмонтаж
3
Ғиждувон
1
22-тур
17.10.2021 (ЯШ, 15:00)
Пахтакор-79
1
Лoкомотив-БФК
0
22-тур
16.10.2021 (ШН, 15:00)
Жомбой
4
Чиғатой
2
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
6
Лочин
2
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Навбаҳор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
1
21-тур
10.10.2021 (ЯШ, 15:30)
Зомин
6
Чиғатой
3
21-тур
09.10.2021 (ШН, 15:30)
Жиззах-Барс
4
Пахтакор-79
2
21-тур
08.10.2021 (ЖУ, 16:00)
Ғиждувон
6
Бунёдкор-Фарм
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Пахтакор-79
0
Ғиждувон
3
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Навбаҳор-Фарм
2
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Лочин
2
Нефтгазмонтаж
1
20-тур
03.10.2021 (ЯШ, 16:00)
Жомбой
2
Зомин
3
20-тур
02.10.2021 (ШН, 16:00)
Чиғатой
2
Лoкомотив-БФК
3
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Нефтгазмонтаж
3
Бунёдкор-Фарм
0
19-тур
26.09.2021 (ЯШ, 16:00)
Зомин
3
Лочин
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Жиззах-Барс
1
Чиғатой
0
19-тур
25.09.2021 (ШН, 16:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жомбой
2
19-тур
24.09.2021 (ЖУ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Пахтакор-79
1

Ўзбекистон кубоги. “Бунёдкор” ва “Сўғдиёна” ҳам чорак финал иштирокчиларига айланишди

Бугун Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал учрашувларининг сўнггиси бўлиб ўтди. Ўз майдонида “Навбаҳор”ни қабул қилган “Бунёдкор” Фарруҳ Икромовнинг ягона голи эвазига ниятига эришди ва чорак финал иширокчисига айланди. “Сўғдиёна” ҳам қуръага кўра мезбонлик вазифасини бажарди ва рақиби “Локомотив” жамоасига ҳеч қандай умид қолдирмади.

 

Coca-Cola Ўзбекистон кубоги. 1/8 финал

20 август, жума

 

 

БУНЁДКОР – НАВБАҲОР - 1:0 (1:0)

Тошкент. "Бунёдкор" стадиони.

Ҳакамлар: Вадим Агишев, Ҳусниддин Баҳодиров, Ойбек Каллахўжаев, Рустам Лутфуллин

Назоратчи: Владислав Цейтлин

Комиссар: Лазиз Қўчқоров

Гол: Фарруҳ Икромов, 42 (1:0)

БУНЁДКОР”:  Сарвар Каримов,  Давронжон Эргашев (Муҳаммадодил Қаҳрамонов, 77),  Авазбек Ўлмасалиев, Фарруҳ Икромов, Лутфулла Тўраев (Санжар Рашидов, 37),  Миржаҳон Мираҳмадов (Шаҳбоз Эркинов, 77), Одилжон Абдураҳмонов, Улуғбек Абдуллаев, Абдулла Абдуллаев, Суҳроб Иззатов (Умарали Раҳмоналиев, 66), Иброҳим Томива (Азизбек Пирмуҳаммадов, 77)

 “НАВБАҲОР”:  Ўткир Юсупов, Боян Цигер, Азимжон Аҳмедов (Паншанбе Эҳсони, 58), Иван Соловьев, Қувондиқ Рўзиев (Аббосжон Ғуломов, 46), Гуттинер Коста (Илҳомжон Алижонов, 62), Мирзоҳид Ғофуров, Иброҳим Ғанихонов (Забиҳилло Ўринбоев, 58), Игорь Голбан, Давронбек Ҳошимов, Боян Найденов.

Огоҳлантиришлар: Одилжон Абдураҳмонов, 63, Санжар Рашидов, 76 -  Гуттинер Коста, 15.

 

СЎҒДИЁНА – ЛОКОМОТИВ - 2:1 (1:0)

Жиззах. "Сўғдиёна" стадиони.

Ҳакамлар: Виктор Серазитдинов, Дамир Искандеров, Дилшод Жуманиёзов, Равшан Абдивоҳидов

Назоратчи: Маъмур Саидқосимов

Комиссар: Сардор Қудратуллаев.

Голлар: Аюбхон Нўъмонов, 20 (1:0), Диёржон Туропов, 43 (1:1), Жавоҳир Қаҳрамонов, 90+4 (2:1)

"Сўғдиёна": Милан Митрович, Сардор Қулматов (Асилжон Бегимқулов, 75), Элёр Орифов (Шаҳбоз Жўрабеков, 56), Аюбхон Нўъмонов, Искандар Шайкулов (Жасурбек Ҳакимов, 89), Шоҳруз Норхонов, Дарко Станоевич (Даниэль Насриддинов, 46), Жавоҳир Қаҳрамонов, Эргаш Исмоилов (Жасур Ҳасанов, 56), Лука Черемель, Марко Колакович.

"Локомотив": Абдумавлон Абдужалилов, Исломжон Қобилов, Кахи Махарадзе, Жавоҳир Сидиқов (Жасур Жалолиддинов, 75), Темурхўжа Абдухолиқов, Азизбек Амонов, Санжар Қодирқулов, Жалолиддин Жумабоев (Самуэль Опен, 86), Ғулом-Ҳайдар Ғуломов (Хуршидбек Мухторов, 90), Шерзод Файзиев, Диёржон Туропов (Жавоҳир Абдуалимов, 86).

Огоҳлантириш: Дарко Станоевич, 26 – Жалолиддин Жумабоев, 50.

 

 

Шу тариқа Кубок ўйинларининг чорак финалида ўзаро тўқнаш келадиган жамоалар:

 

28 октябрь

АГМК – ҚИЗИЛҚУМ

БУНЁДКОР – СУРХОН

 

29 октябрь

ОЛИМПИК – ПАХТАКОР

СЎҒДИЁНА – НАСАФ.