14-тур
08.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
-
Турон
-
14-тур
08.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Сўғдиёна
-
Навбаҳор
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
-
Қизилқум
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Металлург
-
Сурхон
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Локомотив
-
АГМК
-
14-тур
06.08.2021 (ЖУ, 20:00)
Пахтакор
-
Насаф
-
14-тур
06.08.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
-
Бунёдкор
-
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Металлург
1
Қизилқум
2
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
2
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
1
Бунёдкор
0
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Сўғдиёна
0
АГМК
0
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
1
Турон
1
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
2
Сурхон
1
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 00:00)
Локомотив
2
Насаф
0
8-тур
09.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Насаф
1
Машъал
0
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
1
Бунёдкор
5
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Пахтакор
2
Локомотив
1
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
1
Сўғдиёна
0
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
2
Қўқон-1912
1
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
Навбаҳор
0
Андижон
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Сўғдиёна
-
Локомотив
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Бунёдкор
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
АГМК
-
Нефтчи
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Пахтакор
-
Турон
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Насаф
-
Металлург
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Сурхон
-
Машъал
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Шўртан
-
Қизилқум
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Динамо
-
Олимпик
-
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Хоразм
-
Нефтчи
-
14-тур
05.08.2021 (ПШ, 17:30)
Шўртан
-
Динамо
-
14-тур
04.08.2021 (ЧР, 17:30)
Янгиер
-
Олимпик
-
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
4
Арал Самали
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 19:00)
Динамо
4
Хоразм
3
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Олимпик
5
Шўртан
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Янгиер
0
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
2
Хоразм
1
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
2
Оқтепа
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
2
Динамо
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Олимпик
1
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Ғиждувон
-
Навбаҳор-Фарм
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Зомин
-
Пахтакор-79
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
-
Чиғатой
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Лoкомотив-БФК
-
Бунёдкор-Фарм
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Жиззах-Барс
-
Нефтгазмонтаж
-
11-тур
31.07.2021 (ШН, 00:00)
Чиғатой
3
Жомбой
3
11-тур
23.06.2021 (ЧР, 18:30)
Навбаҳор-Фарм
2
Лочин
1
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
1
Нефтгазмонтаж
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Жиззах-Барс
1
Бунёдкор-Фарм
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Пахтакор-79
3
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2

Coca-Cola Суперлига. Етакчиларнинг ўзаро ўйинида кучлар тенг келди

Coca-Cola Суперлиганинг 10-тур доирасида яна учта ўйин ўтказилди. Турнинг марказий баҳси сифатида эътироф этилган “Пахтакор” ва “Сўғдиёна” жамоалари учрашувида ким кучли, деган савол яна жавобсиз қолди. Ўзаро ўйинда дарвозалар дахлсизлиги сақланиб қолинди ва ҳар иккаласи ҳам турнир жадвалидаги етакчилик ўринларини сақлаб қолишди.  АГМК ҳам “Металлург”ни мағлуб этган ҳолда учинчи ўриндаги мавқеини мустаҳкмлади. “Турон” ўз майдонида “Бунёдкор”га йирик ҳисобда мағлубиятга учради.

 

Coca-Cola Суперлига. 10-тур

19 июнь, шанба

 

АГМК – МЕТАЛЛУРГ - 2:0 (2:0)

Олмалиқ. “ОКМК” стадиони. 1643 томошабин.

Ҳакамлар: Аскер Нажафалиев, Анваржон Маражабов, Зиёдулла Абдураҳмонов, Акмалжон Раҳимов

Назоратчи: Бобур Ҳайдаров

Комиссар: Зохиржон Акрамхонов

Голлар: Александр Касьян, 29 (1:0),  Александр Касьян, 32 (2:0)

АГМК: Суҳробжон Султонов,  Акромжон Комилов,  Миржамол Қосимов (Владимир Козак, 72),   Дилшод Жўраев, Бобурбек Йўлдошев, Муроджон Тошматов, Аббосжон Отахонов, Санжар Турсунов (Санжар Шоаҳмедов, 87), Александр Касьян (Зафар Полвонов, 72), Шоҳруҳ Гадоев (Элвин Матеус Фортес, 83), Дилшод Аҳмадалиев (Мирғиёс Сулаймонов, 87)

"Металлург": Александр Лобанов, Одилбек Абдумажидов, Шаҳзод Нурматов (Зоҳид Абдуллаев, 46), Аброрбек Тошқўзиев, Камолиддин Тожиев (Саламат Қутибоев, 46), Шаҳзодбек Ғофурбеков (Иван Нагаев, 56), Ихтиёр Тошпўлатов (Дониёржон Нарзуллаев, 56), Станислав Андреев, Дилшод Раҳматуллаев, Акбаржон Исматуллаев, Дамир Темиров.

Огохлантириш: Дилшод Жўраев, 61, Миржамол Қосимов, 65, Санжар турсунов, 82 - Станислав Андреев, 77.

 

ПАХТАКОР – СЎҒДИЁНА - 0:0

Тошкент. “Пахтакор” стадиони. 10560 томошабин.

Ҳакамлар: Аҳрол Рисқуллаев, Руслан Серазитдинов, Александр Сидоров, Элёр Турсунов

Назоратчи: Бахтиёр Тоғаев

VAR ҳаками: Илгиз Танташев

VAR ассистент: Андрей Цапенко

VAR назоратчи: Валентин Коваленко

Оператор: Шерали Жоналиев

Комиссар: Шерзод Ражабов

"Пахтакор": Санжар Қувватов, Ҳожиакбар Алижонов, Анзур Исмоилов (Егор Кримец,  83),  Азизбек Турғунбоев (Иброҳимҳалил Йўлдошев,  79),  Ҳумоюнмирзо Иминов (Шароф Муҳиддинов, 69),  Шерзод Темиров (Пўлатхўжа Холдорхонов, 69),   Аброр Исмоилов, Шерзод Аъзамов, Сардор Собирхўжаев, Диёр Холматов (Аббос Файзуллаев, 83), Фарруҳ Сайфиев

"Сўғдиёна": Милан Митрович, Сардор Қулматов, Элёр Орипов (Шаҳбоз Жўрабеков, 46), Аюбхон Нўъмонов, Искандар Шайкулов (Даниэль Насриддинов, 46), Жамшид Болтабоев, Шоҳруз Норхонов (Баҳодир Насимов, 73), Жасур Ҳасанов (Эргаш Исмоилов, 61), Жавоҳир Қаҳрамонов (Арсланмират Аманов, 65), Лука Чермел, Марко Колакович.

Огоҳлантиришлар: Шерзод Темиров, 25, Фарруҳ Сайфиев, 27, Аброр Исмоилов, 45, Хожиакбар Алижонов, 52 – Жавоҳир Қаҳрамонов, 16, Элёр Орифов, 17, Искандар Шайкулов, 45+2, Милан Миторвич, 90+3.

 

ТУРОН – БУНЁДКОР - 0:3 (0:2)

Яйпан. “Ўзбекистон” стадиони. 6496 томошабин.

Ҳакамлар: Раҳимбек Каримов, Сардор Нишонбоев, Авазбек Абдуллаев, Санжар Назаров

Назоратчи: Константин Смирнов

Комиссар: Онгар Жалимов

Голлар: Миржаҳон Мираҳмадов, 32 (0:1), Фарруҳ Икромов, 38 (0:2), Иброҳим Томива, 90+5 (0:3)

"Турон": Акмал Ортиқов, Давронбек Умиров, Аслиддин Тоштемиров ( Абдуқаҳҳор Ҳожиакбаров, 55),  Суннатилла Эрматов (Жавоҳир Соҳибов, 55), Музаффаржон Музаффаров, Владислав Косминин, Абдулазизхон Абдурашидов (Бо Йонг Ким, 46), Абдураҳмон Абдулҳақов (Жасурбек Ҳакимов, 76), Жаҳонгир Меҳмонов, Даян Поньевич, Билолхон Тошмирзаев.

"Бунёдкор": Равшан Ягудин, Авазбек Ўлмасалиев, Фарруҳ Икромов (Иброҳим Томива, 86), Хуршид Ғиёсов (Суннатилла Абдуллажонов, 90+2), Расул Йўлдошев (Санжар Рашидов, 90+2), Лутфулла Тўраев, Миржаҳон Мираҳмадов (Шаҳбоз Эркинов, 76), Нурилло Тўхтасинов, Улуғбек Абдуллаев (Муҳаммадодил Қаҳрамонов, 86), Абдулла Абдуллаев, Суҳроб Иззатов

Огоҳлантиришлар: Абдураҳмон Абдулҳақов, 18, Абдулазизхон Абдурашидов, 25, Музаффаржон Музаффаров, 39, Владислав Касминин, 43, Жаҳонгир Меҳмонов, 90+3 - Миржаҳон Мираҳмадов, 55, Авазбек Ўлмасалиев, 62, Фарруҳ Икромов , 84.

Четлатиш: Абдуқаҳҳор Хожиакбаров, 90+5.