14-тур
08.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
-
Турон
-
14-тур
08.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Сўғдиёна
-
Навбаҳор
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
-
Қизилқум
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Металлург
-
Сурхон
-
14-тур
07.08.2021 (ШН, 20:00)
Локомотив
-
АГМК
-
14-тур
06.08.2021 (ЖУ, 20:00)
Пахтакор
-
Насаф
-
14-тур
06.08.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
-
Бунёдкор
-
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Металлург
1
Қизилқум
2
13-тур
01.08.2021 (ЯШ, 20:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
2
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
1
Бунёдкор
0
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Сўғдиёна
0
АГМК
0
13-тур
31.07.2021 (ШН, 20:00)
Андижон
1
Турон
1
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Машъал
2
Сурхон
1
13-тур
30.07.2021 (ЖУ, 00:00)
Локомотив
2
Насаф
0
8-тур
09.07.2021 (ЖУ, 20:00)
Насаф
1
Машъал
0
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Сурхон
1
Бунёдкор
5
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Пахтакор
2
Локомотив
1
12-тур
04.07.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
1
Сўғдиёна
0
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
2
Қўқон-1912
1
12-тур
03.07.2021 (ШН, 20:00)
Навбаҳор
0
Андижон
1
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Сўғдиёна
-
Локомотив
-
1/8 финал
20.08.2021 (ЖУ, 00:00)
Бунёдкор
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
АГМК
-
Нефтчи
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Пахтакор
-
Турон
-
1/8 финал
19.08.2021 (ПШ, 00:00)
Насаф
-
Металлург
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Сурхон
-
Машъал
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Шўртан
-
Қизилқум
-
1/8 финал
18.08.2021 (ЧР, 00:00)
Динамо
-
Олимпик
-
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
14-тур
29.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Хоразм
-
Нефтчи
-
14-тур
05.08.2021 (ПШ, 17:30)
Шўртан
-
Динамо
-
14-тур
04.08.2021 (ЧР, 17:30)
Янгиер
-
Олимпик
-
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
4
Арал Самали
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 19:00)
Динамо
4
Хоразм
3
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Олимпик
5
Шўртан
0
13-тур
27.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Янгиер
0
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Шўртан
2
Хоразм
1
12-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Янгиер
2
Оқтепа
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:30)
Арал Самали
2
Динамо
1
12-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Бухоро
0
Олимпик
1
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Ғиждувон
-
Навбаҳор-Фарм
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Зомин
-
Пахтакор-79
-
12-тур
08.08.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
-
Чиғатой
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Лoкомотив-БФК
-
Бунёдкор-Фарм
-
12-тур
07.08.2021 (ШН, 00:00)
Жиззах-Барс
-
Нефтгазмонтаж
-
11-тур
31.07.2021 (ШН, 00:00)
Чиғатой
3
Жомбой
3
11-тур
23.06.2021 (ЧР, 18:30)
Навбаҳор-Фарм
2
Лочин
1
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
1
Нефтгазмонтаж
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 18:00)
Жиззах-Барс
1
Бунёдкор-Фарм
2
11-тур
19.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Пахтакор-79
3
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 00:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2

U-21. АГМК ўз ўрнини сақлаб қолди, “Бунёдкор” ҳам

21 ёшлилар ўртасидаги мамлакат биринчилигининг 10-тур ўйинлари давом эттирилди. Шу тургача турнир жадвалида пешқадамлик қилган АГМК бу гал ҳам ғалаба қозонган ҳолда ўз мавқеини сақлаб қолди. Иккинчи ўринда бўлган “Бунёдкор” сафарда тўп суришига қарамай яқин таъқибчиси “Турон”ни йирик ҳисобда енга олди ва иккинчи ўриндаги жойини янада мустаҳкамлаб  олди. “Пахтакор” ва “Сўғдиёна” жамоалари ўртасидаги баҳсда эса кучлар тенг келди.

 

 

U-21. 10-тур.

18 июнь, жума

 

АГМК – МЕТАЛЛУРГ – 1:0 (0:0)

Олмалиқ. “Металлург” стадиони. 133 томошабин.

Ҳакамлар: Акмалжон Раҳимов, Ҳусниддин Ўролов, Артем Снетков

Назоратчи: Бобур Ҳайдаров

Комиссар: Зохиржон Акрамхонов

Гол: Нодирбек Абдураззоқов, 51 (1:0)

Огоҳлантиришлар: Бунёд Турғунбоев, 12, Азамат Интиқбоев, 45+4 – Шахзоджон Неъматжонов, 54.

 

ТУРОН – БУНЁДКОР – 1:4 (1:1)

Яйпан. “Ўзбекистон” стадиони. 92 томошабин.

Ҳакамлар: Санжар Назаров, Шоҳруҳ Аъзамов, Азизбек Исақов

Назоратчи: Константин Смирнов

Комиссар: Онгар Жалимов

Голлар: Миржалол Мирзаев, 13 (1:0), Алфайзи Неъматов, 27 (1:1), Судайси Жўрабоев, 68 (1:2), Судайси Жўрабоев, 84 (1:3), Бек Абдуллаев, 90+3 (1:4)

Огоҳлантиришлар:  Муҳаммадхайит Қўлдошев, 90+2 - Улуғбек Раимов, 63, Музаффар Олимжонов, 73.

 

ПАХТАКОР – СЎҒДИЁНА – 1:1 (0:1)

Қибрай. “Қибрай” стадиони. 65 томошабин.

Ҳакамлар: Элёр Турсунов, Саидахрор Саидахматов, Одил Ўролов

Назоратчи: Бахтиёр Тоғаев

Комиссар: Шерзод Ражабов

Голлар: Саидолим Асадов, 4-ўз дарв. (0:1), Рустам Турдимуродов, 90+5 (1:1)

Огоҳлантиришлар: Муҳаммадали Ўринбоев, 40, Ботир Ирисметов, 78 – Диёрбек Юнусов, 32, Нодирбек Қуйбоқов, 79.