6-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Пахтакор
-
Андижон
-
9-тур
23.06.2021 (ЧР, 20:00)
Металлург
-
Насаф
-
6-тур
22.06.2021 (СЕ, 20:00)
АГМК
-
Қизилқум
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Навбаҳор
-
Машъал
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Насаф
-
Андижон
-
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Локомотив
-
Қўқон-1912
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Турон
-
Бунёдкор
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
АГМК
-
Металлург
-
10-тур
19.06.2021 (ШН, 20:00)
Пахтакор
-
Сўғдиёна
-
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 19:45)
Қизилқум
0
Пахтакор
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Машъал
2
АГМК
1
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Сурхон
1
Турон
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 19:45)
Бунёдкор
0
Навбаҳор
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 17:30)
Қўқон-1912
2
Сўғдиёна
3
9-тур
17.05.2021 (ДУ, 17:00)
Андижон
1
Локомотив
2
8-тур
14.05.2021 (ЖУ, 18:55)
АГМК
3
Бунёдкор
1
8-тур
13.05.2021 (ПШ, 18:45)
Турон
0
Қизилқум
1
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:50)
Пахтакор
3
Қўқон-1912
0
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:40)
Навбаҳор
2
Сурхон
0
8-тур
11.05.2021 (СЕ, 18:55)
Сўғдиёна
4
Андижон
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 18:20)
Нефтчи
3
Хоразм
1
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 17:00)
Қизилқум
1
Шўртан
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Зомин
1
Навбаҳор
2
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Оқтепа
2
Олимпик
4
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
2
Янгиер
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 17:00)
Динамо
5
Ғиждувон
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Сурхон
5
Бухоро
2
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Қўқон-1912
3
Машъал
2
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 20:00)
Нефтчи
2
Янгиер
0
11-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Хоразм
1
Арал Самали
1
11-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Оқтепа
0
Олимпик
2
11-тур
12.06.2021 (ШН, 00:00)
Бухоро
3
Шўртан
0
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Шўртан
0
Арал Самали
1
10-тур
08.06.2021 (СЕ, 18:00)
Олимпик
3
Нефтчи
0
10-тур
07.06.2021 (ДУ, 18:00)
Янгиер
1
Динамо
2
10-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
3
Оқтепа
3
9-тур
03.06.2021 (ПШ, 18:00)
Олимпик
1
Динамо
2
9-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бухоро
2
Нефтчи
0
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
1
Шўртан
1
9-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Янгиер
0
Хоразм
0
8-тур
22.05.2021 (ШН, 18:30)
Нефтчи
7
Оқтепа
0
8-тур
21.05.2021 (ЖУ, 18:30)
Арал Самали
1
Янгиер
2
8-тур
20.05.2021 (ПШ, 19:10)
Динамо
3
Бухоро
1
8-тур
19.05.2021 (ЧР, 18:00)
Хоразм
1
Олимпик
1
7-тур
16.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтчи
2
Шўртан
0
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:45)
Бухоро
2
Хоразм
1
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
1
Динамо
0
7-тур
14.05.2021 (ЖУ, 17:30)
Олимпик
3
Арал Самали
0
10-тур
20.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Лочин
3
Жомбой
0
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:30)
Чиғатой
4
Зомин
6
10-тур
13.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Ғиждувон
2
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Нефтгазмонтаж
0
Навбаҳор-Фарм
1
10-тур
12.06.2021 (ШН, 18:00)
Пахтакор-79
2
Жиззах-Барс
0
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтгазмонтаж
2
Лочин
2
9-тур
06.06.2021 (ЯШ, 18:00)
Зомин
3
Жомбой
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Ғиждувон
4
Пахтакор-79
0
9-тур
05.06.2021 (ШН, 18:00)
Навбаҳор-Фарм
1
Бунёдкор-Фарм
2
9-тур
05.06.2021 (ШН, 17:30)
Лoкомотив-БФК
4
Чиғатой
2
9-тур
01.06.2021 (СЕ, 17:30)
Жиззах-Барс
3
Рубин
0
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Нефтгазмонтаж
2
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Пахтакор-79
0
Навбаҳор-Фарм
1
8-тур
30.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Лочин
0
Зомин
3
8-тур
29.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Жиззах-Барс
1
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:30)
Рубин
0
Ғиждувон
0
8-тур
29.05.2021 (ШН, 17:00)
Жомбой
2
Лoкомотив-БФК
4
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:45)
Ғиждувон
4
Чиғатой
2
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Бунёдкор-Фарм
0
Лочин
1
7-тур
23.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Пахтакор-79
2

Ўзбекистон Coca-Cola кубоги. “Олимпик” ва “Навбаҳор” плей-оффга чиқди

Ўзбекистон Coca-Cola кубоги 2-тур доирасидаги иккита ўйин билан “D” гуруҳидаги учрашувлар ниҳоясига етди. Ҳар иккаласида ҳам сафарда тўп суришига қармай меҳмонлар зафар қучишди. Зоминга сафар уюштирган “Навбаҳор” рақибларини 2:1 ҳисобида, ўз майдонида “Оқтепа”га меҳмон бўлган “Олимпик” эса 4:2 ҳисобида ғалаба қозонди.

Шу тариқа мазкур гуруҳда “Олимпик” ва “Навбаҳор” жамоалари 6 тадан очко тўплаб, муддатидан олдин  плей-офф босқичига йўлланма олди. Фақат гуруҳ етакчиси деган номга сўнгги турда иккала жамоа ўртасидаги ҳал қилувчи ўйин ойдинлик киритади. 

Ўзбекистон Coca-Cola кубоги. Гуруҳ босқичи. 2-тур.

26 апрель, душанба

ЗОМИН – НАВБАҲОР - 1:2 (1:0)

Зомин. “Марказий” стадион. 1700 томошабин.

Ҳакамлар: Фарруҳ Янсупов, Сардор Нишонбоев, Аваз Абдуллаев, Музаффар Файзуллаев

Назоратчи: Андрей Снетков

Комиссар: Сардор Қудратуллаев

Голлар: Азим Аҳмедов, 45+2-пен. (1:0), Шоҳруҳ Маҳмудхожиев, 70 (2:0), Элдор Каримов, 73 (1:2)

"Зомин": Раҳим Абдуқодиров, Дониёр Умаров, Жаҳонгир Исмоилов, Отабек Аҳматжонов, Лутфулло Файзуллаев (Жонибек Кўчимов, 58), Муҳиддин Одилов (Марадона Сафаров, 58), Абдумутал Турсунқулов, Баҳодир Даминов (Миржалол Суюнов, 82), Шуҳрат Садирдинов, Камронбек Абдулҳамидов (Муҳаммад Одилов, 46), Элдор Каримов

"Навбаҳор":  Ўткир Юсупов, Азимжон Аҳмедов, Сардор Теляков, Иван Соловев, Қувондиқ Рўзиев (Шерзод Ғуломжонов, 68), Исломбек Исоқжонов, Эҳсони Паншанбе (Фарҳод Мираҳматов, 56), Мирзоҳид Ғофуров (Баҳром Абдураҳмонов, 56), Игор Голбан, Давронбек Ҳошимов (Аббосжон Ғуломов, 27), Забихилло Ўринбоев (Шоҳруҳ Махмудхожиев, 68).

Огоҳлантиришлар: Жаҳонгир Исмоилов, 30, Дониёр Умаров, 79 – Мирзоҳид Ғофуров, 40.


ОҚТЕПА – ОЛИМПИК - 2:4 (0:1)

Тошкент. ЖАР стадиони. 218 томошабин.

Ҳакамлар: Хушнуд Суюнбоев, Анвар Маражабов, Зиёдулло Абдураҳмонов, Ҳусан Музаффаров

Назоратчи: Марат Исмаилов

Комиссар: Аҳмед Тиллаев

Голлар: Отабек Жўрақўзиев, 35 (0:1), Фарруҳбек Мухторов, 56-пен (0:2), Бектемир Абдуманнонов, 61 (0:3), Талгат Нигматулин, 63 (1:3), Бектемир Абдуманнонов, 65 (1:4), Суннатилла Мамадалиев, 90 (2:4)

"Оқтепа":  Жамолиддин Ҳикматов, Опекс Самуэль  (Азиз Пирмуҳаммедов, 46), Суннатилла Мамадалиев,  Шерзод Қодиров, Талгат Нигматуллин  (Абдулазиз Самадов, 84), Олимжон Каримов, Убайдулло Холиқулов, Жавоҳир Бахтиёров, Муҳаммад Али Мансуров  (Эстеван Оспина, 68), Аваз Агалиев (Хазратжон Турсунқулов, 46), Жашид Юсупов (Асадбек Исмоилбоев, 71)

"Олимпик": Шукрон Йўлдошев, Саидазамат Мирсаидов, Шоҳжаҳон Султонмуродов, Бекзод Шамсиев, Темур Мамасидиқов (Диёр Рамазонов, 83), Фарруҳбек Муҳторов  (Муҳсинжон Норматов, 83), Отабек Жўрақўзиев, Достонбек Турсунов (Ҳамидхон Рустамхонов, 69), Муҳаммад Азиз Иброҳимов (Бектемир Абдуманнонов, 46), Абдурауф Бўриев, Муҳаммадали Ғиёсов (Алишер Одилов, 46).

Огоҳлантиришлар: Жавоҳир Бахтиёров, 321, Убайдулла Холиқулов, 54, Азиз Пирмуҳаммедов, 77, Олимжон Каримов, 80 – Шукрон Йўлдошев, 38, Достоенбек Турсунов, 43.