Финал
20.12.2020 (ЯШ, 15:00)
АГМК
0
Пахтакор
3
1/2 финал
16.12.2020 (ЧР, 16:00)
АГМК
1
Насаф
0
1/2 финал
16.12.2020 (ЧР, 13:00)
Қўқон-1912
0
Пахтакор
3
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 16:00)
АГМК
4
Металлург
3
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 16:00)
Навбаҳор
1
Насаф
2
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 13:00)
Пахтакор
1
Қизилқум
0
1/4 финал
12.12.2020 (ШН, 13:00)
Машъал
0
Қўқон-1912
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 16:00)
Пахтакор
8
Сўғдиёна
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Локомотив
0
АГМК
3
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Машъал
3
Шўртан
1
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 13:00)
Қўқон-1912
4
Сурхон
0
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 16:00)
Қизилқум
3
Бунёдкор
1
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Бухоро
0
Металлург
2
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
0
Навбаҳор
2
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 13:00)
Андижон
0
Насаф
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
АГМК
3
Бухоро
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Пахтакор
2
Андижон
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Насаф
0
Локомотив
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Сурхон
1
Сўғдиёна
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қизилқум
1
Бунёдкор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Машъал
1
Металлург
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 16:15)
Локомотив
0
Пахтакор
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Бунёдкор
0
Насаф
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Навбаҳор
0
АГМК
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Бухоро
1
Машъал
3
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Металлург
1
Сурхон
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Сўғдиёна
1
Қизилқум
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Андижон
0
Қўқон-1912
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
20-тур
01.12.2020 (СЕ, 14:00)
Нефтчи
0
Турон
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
1
Истиқлол
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
2
Зомин
0
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
1
Динамо
2
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
4
Оқтепа
1
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 5-тур
07.12.2020 (ДУ, 15:00)
Пахтакор-79
2
Янгиер
4
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Жиззах-Барс
2
Навбаҳор-Фарм
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Яшнобод
4
Чиғатой
7
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Ғиждувон
1
Рубин
2
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 13:00)
Арал Самали
2
Лoкомотив-БФК
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
4
Яшнобод
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Чиғатой
4
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Пахтакор-79
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Янгиер
1
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Рубин
1
Пахтакор-Фарм
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1

Ўзбекистон кубоги. Финалчилар маълум

2 – 3 декабрь кунлари аёллар футболи бўйича Ўзбекистон кубоги 3-тур ўйинлари бўлиб ўтди. 1-гуруҳда “Бунёдкор-W” жамоаси ўз майдонида “Пахтакор-W”ни қабул қилди ва 5:1 ҳисобидаги йирик ғалабани қўлга киритди.

Шу тариқа, Элмира Гуламова шогирдлари ўз гуруҳида 6 очко жамғарган ҳолда финал йўлланмасини қўлга киритди.

2-гуруҳда эса “Сўғдиёна-W” жамоаси “АГМК-W”ни 3:0 ҳисобида доғда қолдириб, 6 очко билан финал чиптасига эга чиқди.

Ўзбекистон кубоги. 3-тур

2 декабрь, чоршанба

БУНЁДКОР-W – ПАХТАКОР-W 5:1 (2:1)

Тошкент. “Бунёдкор” академияси. 57 томошабин

Ҳакамлар: Ҳуснора Жумаева, Зилола Раҳматова, Маржона Раҳматқулова, Никита Мустафин

Назоратчи: Андрей Снетков

Комиссар: Нигора Абидова

Голлар: Мария Моисеева, 28 (0:1), Людмила Карачик, 40 (1:1), Саида Галимова, 45+1 (2:1), Нозимахон Эргашева, 69 (3:1), Людмила Карачик, 84 (4:1), Камола Рисқиева, 90+1 (5:1)

Ноаниқ пенальти: Луиза Садирова, 27 ("Бунёдкор-W")

Огоҳлантиришлар: Камола Рисқиева, 56 – Зухра Бердиева, 48, Ана Алекперова, 56, Ойбарчин Турғунова, 68.

3 декабрь, пайшанба

СЎҒДИЁНА-W – АГМК-W 3:0 (1:0)

Жиззах. “Сўғдиёна” қароргоҳи. 23 томошабин

Ҳакамлар: Достон Раҳмонов, Шерзод Камаров, Сардор Ҳакимов, Шоҳруҳ Қаюмов

Назоратчи: Хушвақт Мухторов

Комиссар: Акмал Қорабоев

Голлар: Диёрахон Хабибуллаева, 4 (1:0), Албина Бобоқулова, 58 (2:0), Диёрахон Хабибуллаева, 62 (3:0)

Огоҳлантиришлар: Насиба Хожиева, 25, Ирода Турдалиева, 73, Нафиса Набиқулова, 85 – Камила Зарипова, 25, Дилрабо Асадова, 40, Шоҳида Тожиддинова, 73.

Финал

6 декабрь, якшанба

13:00 СЎҒДИЁНА-W – БУНЁДКОР-W.

Мавзуга оид бошқа хабарлар