9-тур
19.05.2021 (ЧР, 19:45)
Қизилқум
-
Пахтакор
-
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Машъал
-
АГМК
-
9-тур
19.05.2021 (ЧР, 17:30)
Сурхон
-
Турон
-
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 19:45)
Бунёдкор
0
Навбаҳор
0
9-тур
18.05.2021 (СЕ, 17:30)
Қўқон-1912
2
Сўғдиёна
3
9-тур
17.05.2021 (ДУ, 17:00)
Андижон
1
Локомотив
2
8-тур
14.05.2021 (ЖУ, 18:55)
АГМК
3
Бунёдкор
1
8-тур
13.05.2021 (ПШ, 18:45)
Турон
0
Қизилқум
1
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:50)
Пахтакор
3
Қўқон-1912
0
8-тур
12.05.2021 (ЧР, 18:40)
Навбаҳор
2
Сурхон
0
8-тур
11.05.2021 (СЕ, 18:55)
Сўғдиёна
4
Андижон
1
8-тур
11.05.2021 (СЕ, 18:50)
Локомотив
1
Металлург
3
5-тур
10.05.2021 (ДУ, 18:40)
Турон
0
АГМК
1
7-тур
06.05.2021 (ПШ, 17:00)
Турон
1
Пахтакор
1
7-тур
06.05.2021 (ПШ, 17:00)
Сурхон
0
АГМК
1
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 19:00)
Металлург
0
Сўғдиёна
2
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 17:00)
Машъал
1
Локомотив
4
7-тур
05.05.2021 (ЧР, 17:00)
Андижон
1
Қўқон-1912
2
7-тур
04.05.2021 (СЕ, 19:00)
Бунёдкор
2
Насаф
0
7-тур
04.05.2021 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Навбаҳор
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 18:30)
Навбаҳор
1
Олимпик
0
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Шўртан
4
Хоразм
1
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Оқтепа
4
Зомин
2
3-тур
30.04.2021 (ЖУ, 00:00)
Нефтчи
0
Қизилқум
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Динамо
3
Сурхон
1
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 18:45)
Металлург
2
Қўқон-1912
0
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 17:00)
Бухоро
2
Ғиждувон
2
3-тур
29.04.2021 (ПШ, 16:45)
Машъал
2
Янгиер
0
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Насаф
1
Бунёдкор
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 18:45)
Сўғдиёна
4
Рубин
1
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 17:30)
Арал Самали
1
Локомотив
5
3-тур
28.04.2021 (ЧР, 16:45)
Турон
1
Андижон
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 18:20)
Нефтчи
3
Хоразм
1
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 17:00)
Қизилқум
1
Шўртан
0
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Зомин
1
Навбаҳор
2
2-тур
26.04.2021 (ДУ, 16:20)
Оқтепа
2
Олимпик
4
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 18:30)
Металлург
2
Янгиер
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 17:00)
Динамо
5
Ғиждувон
0
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Сурхон
5
Бухоро
2
2-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Қўқон-1912
3
Машъал
2
8-тур
22.05.2021 (ШН, 18:30)
Нефтчи
-
Оқтепа
-
8-тур
21.05.2021 (ЖУ, 18:00)
Арал Самали
-
Янгиер
-
8-тур
20.05.2021 (ПШ, 19:10)
Динамо
-
Бухоро
-
8-тур
19.05.2021 (ЧР, 18:00)
Хоразм
-
Олимпик
-
7-тур
16.05.2021 (ЯШ, 18:00)
Нефтчи
2
Шўртан
0
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:45)
Бухоро
2
Хоразм
1
7-тур
15.05.2021 (ШН, 17:30)
Оқтепа
1
Динамо
0
7-тур
14.05.2021 (ЖУ, 17:30)
Олимпик
3
Арал Самали
0
5-тур
11.05.2021 (СЕ, 19:00)
Динамо
2
Шўртан
0
6-тур
07.05.2021 (ЖУ, 17:50)
Шўртан
0
Янгиер
0
6-тур
07.05.2021 (ЖУ, 17:45)
Хоразм
1
Оқтепа
0
6-тур
06.05.2021 (ПШ, 18:50)
Динамо
0
Нефтчи
1
6-тур
06.05.2021 (ПШ, 18:00)
Арал Самали
2
Бухоро
2
5-тур
17.04.2021 (ШН, 18:00)
Нефтчи
5
Хоразм
1
5-тур
17.04.2021 (ШН, 16:00)
Оқтепа
2
Арал Самали
2
5-тур
16.04.2021 (ЖУ, 16:00)
Олимпик
2
Янгиер
1
4-тур
12.04.2021 (ДУ, 17:00)
Шўртан
0
Олимпик
6
4-тур
12.04.2021 (ДУ, 17:00)
Арал Самали
0
Нефтчи
2
4-тур
11.04.2021 (ЯШ, 16:00)
Янгиер
1
Бухоро
0
4-тур
10.04.2021 (ШН, 17:00)
Хоразм
1
Динамо
0
6-тур
16.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Пахтакор-79
5
Бунёдкор-Фарм
2
6-тур
16.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Жомбой
1
Ғиждувон
3
6-тур
16.05.2021 (ЯШ, 16:30)
Лочин
1
Лoкомотив-БФК
2
6-тур
15.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Навбаҳор-Фарм
2
6-тур
15.05.2021 (ШН, 17:00)
Рубин
2
Нефтгазмонтаж
2
6-тур
15.05.2021 (ШН, 17:00)
Зомин
1
Жиззах-Барс
0
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:30)
Ғиждувон
2
Жиззах-Барс
1
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Зомин
1
3-тур
12.05.2021 (ЧР, 17:00)
Рубин
1
Лочин
1
5-тур
09.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Бунёдкор-Фарм
3
Рубин
2
5-тур
09.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Навбаҳор-Фарм
2
Жомбой
1
5-тур
08.05.2021 (ШН, 17:00)
Нефтгазмонтаж
2
Чиғатой
3
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 17:00)
Зомин
2
Навбаҳор-Фарм
1
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 16:30)
Лoкомотив-БФК
2
Ғиждувон
3
4-тур
04.05.2021 (СЕ, 16:30)
Рубин
2
Пахтакор-79
2
4-тур
02.05.2021 (ЯШ, 17:00)
Жомбой
1
Нефтгазмонтаж
3
4-тур
02.05.2021 (ЯШ, 16:30)
Лочин
1
Жиззах-Барс
0
4-тур
01.05.2021 (ШН, 18:00)
Чиғатой
3
Бунёдкор-Фарм
0
3-тур
25.04.2021 (ЯШ, 16:30)
Бунёдкор-Фарм
1
Жомбой
0
3-тур
24.04.2021 (ШН, 16:00)
Навбаҳор-Фарм
2
Лoкомотив-БФК
0

Олий лига. Қуйи лига жамоалари Тошкентда беллашмоқда

Аёллар Олий лигасида қуйи олтилик жамоалари 12-тур учрашувларида майдонга тушди.

Олий лига. 12-тур (7–12-ўринлар)

12 ноябрь, пайшанба

БУХОРО-W – ҚИЗИЛҚУМ-W 2:0 (0:0)

Тошкент. РШВСМФ стадиони. 19 томошабин

Ҳакамлар: Розиябону Юсупова, Хайринисо Эркинова, Моҳирабону Муралиева, Эдита Мирабидова

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Комиссар: Нигора Абидова

Голлар: Мадина Камолтоева, 48 автогол (1:0), Маржона Тўраева, 70 (2:0)

Огоҳлантиришлар: Йўқ – Сарвиноз Раҳматова, 6.


СУРХОН-W – НАВБАҲОР-W 1:10 (1:3)

Тошкент. РШВСМФ стадиони. 17 томошабин

Ҳакамлар: Кристина Борисова, Александра Кончикова, Дарья Снеткова, Кристина Середа

Назоратчи: Валентин Шашков

Комиссар: Шоислом Холматов

Голлар: Наргиза Aбдурасулова, 15 (0:1), Наргиза Aбдурасулова, 18 (0:2), Муқаддас Aбдураҳмонова, 30 (1:2), Нелуфар Дадажонова, 39 (1:3), Наргиза Aбдурасулова, 61 (1:4), Нелуфар Дадажонова, 65 (1:5), Наргиза Aбдурасулова, 68 (1:6), Мухаррамхон Aбдуллаева, 70 (1:7), Наргиза Aбдурасулова, 73 Пен (1:8), Нелуфар Дадажонова, 80 Пен (1:9), Шохидахон Эргашева, 87 (1:10)

Огоҳлантиришлар: Лола Хайитмуродова, 58 – йўқ.


АНДИЖАНКА – ЛОКОМОТИВ-W 0:6 (0:1)

Тошкент. РШВСМФ стадиони. 46 томошабин

Ҳакамлар: Эдита Мирабидова, Кристина Середа, Адхам Рихсибоев, Розиябону Юсупова

Назоратчи: Игорь Худайдатов

Комиссар: Юлия Панина

Голлар: Жасмина Aбдуғаниева, 34 (0:1), Дилдора Эргашева, 55 (0:2), Гулзода Саидова, 62 (0:3), Дилдора Эргашева, 77 (0:4), Жасмина Aбдуғаниева, 78 (0:5), Дилдора Эргашева, 90 пен (0:6)

Огоҳлантиришлар: Чаросхон Ғаниева, 90 – Дилдора Эргашева, 74.