26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
АГМК
3
Бухоро
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Пахтакор
2
Андижон
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Насаф
0
Локомотив
0
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Сурхон
1
Сўғдиёна
2
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қизилқум
1
Бунёдкор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Қўқон-1912
1
Навбаҳор
1
26-тур
03.12.2020 (ПШ, 14:00)
Машъал
1
Металлург
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 16:15)
Локомотив
0
Пахтакор
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Бунёдкор
0
Насаф
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:30)
Навбаҳор
0
АГМК
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Бухоро
1
Машъал
3
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Металлург
1
Сурхон
0
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Сўғдиёна
1
Қизилқум
1
25-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Андижон
0
Қўқон-1912
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 16:45)
Бунёдкор
1
Сўғдиёна
0
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Сурхон
1
Бухоро
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Қўқон-1912
0
Локомотив
1
24-тур
25.11.2020 (ЧР, 13:00)
Насаф
3
Пахтакор
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 17:00)
Қизилқум
1
Металлург
0
24-тур
24.11.2020 (СЕ, 16:00)
АГМК
4
Андижон
0
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 16:00)
Пахтакор
-
Сўғдиёна
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Локомотив
-
АГМК
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 14:00)
Машъал
-
Шўртан
-
1/8 финал
08.12.2020 (СЕ, 13:00)
Қўқон-1912
-
Сурхон
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 16:00)
Қизилқум
-
Бунёдкор
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Бухоро
-
Металлург
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
-
Навбаҳор
-
1/8 финал
07.12.2020 (ДУ, 13:00)
Андижон
-
Насаф
-
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Динамо
3
Оқтепа
4
Саралаш. Иккинчи босқич
31.07.2020 (ЖУ, 18:00)
Шўртан
2
Нефтчи
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Истиқлол
0
Динамо
3
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Турон
1
Шўртан
1
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Нефтчи
3
Хоразм
2
Саралаш. Биринчи босқич
23.06.2020 (СЕ, 17:30)
Оқтепа
2
Зомин
0
20-тур
01.12.2020 (СЕ, 14:00)
Нефтчи
0
Турон
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Оқтепа
1
Истиқлол
1
20-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Хоразм
2
Зомин
0
20-тур
29.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Шўртан
1
Динамо
2
19-тур
26.11.2020 (ПШ, 14:00)
Зомин
4
Оқтепа
1
19-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Хоразм
3
Истиқлол
1
19-тур
24.11.2020 (СЕ, 14:00)
Турон
2
Шўртан
0
19-тур
23.11.2020 (ДУ, 14:00)
Нефтчи
0
Динамо
1
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Зомин
3
Истиқлол
0
18-тур
22.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Хоразм
0
Оқтепа
1
18-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Нефтчи
1
Шўртан
0
18-тур
19.11.2020 (ПШ, 14:00)
Турон
3
Динамо
0
17-тур
15.11.2020 (ЯШ, 14:00)
Турон
0
Нефтчи
2
17-тур
14.11.2020 (ШН, 14:00)
Динамо
1
Шўртан
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Истиқлол
2
Оқтепа
1
17-тур
13.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Зомин
1
Хоразм
3
16-тур
10.11.2020 (СЕ, 14:00)
Динамо
2
Нефтчи
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:30)
Оқтепа
1
Зомин
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Истиқлол
2
Хоразм
0
16-тур
09.11.2020 (ДУ, 14:00)
Шўртан
1
Турон
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Жиззах-Барс
2
Навбаҳор-Фарм
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Яшнобод
4
Чиғатой
7
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Арал Самали
2
Лoкомотив-БФК
1
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Ғиждувон
1
Рубин
2
Иккинчи босқич. 4-тур
05.12.2020 (ШН, 14:00)
Пахтакор-Фарм
2
Бунёдкор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Лoкомотив-БФК
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
4
Яшнобод
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Чиғатой
4
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
1
Пахтакор-79
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Янгиер
1
Ғиждувон
0
Иккинчи босқич. 4-тур
30.11.2020 (ДУ, 14:00)
Рубин
1
Пахтакор-Фарм
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Чиғатой
0
Лoкомотив-БФК
4
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Рубин
3
Бунёдкор-Фарм
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:30)
Пахтакор-Фарм
1
Янгиер
3
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Ғиждувон
1
Пахтакор-79
2
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 14:00)
Яшнобод
1
Жиззах-Барс
1
Иккинчи босқич. 3-тур
25.11.2020 (ЧР, 11:30)
Арал Самали
1
Навбаҳор-Фарм
0
Иккинчи босқич. 2-тур
21.11.2020 (ШН, 14:00)
Навбаҳор-Фарм
5
Чиғатой
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:30)
Жиззах-Барс
1
Арал Самали
1
Иккинчи босқич. 2-тур
20.11.2020 (ЖУ, 14:00)
Бунёдкор-Фарм
2
Ғиждувон
4

Биринчи лига, 11-тур натижалари

Биринчи лига 11-тур баҳслари бўлиб ўтди.

Биринчи лига. 11-тур

29 октябрь, пайшанба

Ғарб минтақаси

 

ЯНГИЕР – ЖИЗЗАХ-БАРС 2:0. 125 томошабин

Ҳакамлар: Абдурашид Худойберганов, Амал Султонов, Жасур Рустамов

Назоратчи: Андрей Снетков

Комиссар: Аббос Аҳроров

Голлар: Абдумалик Абдуллаев, 11 (1:0), Аббосбек Махтсалиев, 79 (2:0)

Огоҳлантиришлар: Йўқ – Абдуҳолиқ Қурбонов, 56, Саҳобиддин Ибрагимов, 69

Четлатиш: Абдуҳолиқ Қурбонов, 75 (иккинчи огоҳлантириш)


АРАЛ САМАЛИ – ЗИРАБУЛОҚ 7:0. 120 томошабин

Ҳакамлар: Шухрат Ражабов, Дилшодбек Жуманиёзов, Муҳаммадали Бахтиёров

Назоратчи: Бобур Қодиров

Комиссар: Алишер Файзиев

Голлар: Наврўз Алимов, 5 (1:0), Амир Абдиразиев, 17 (2:0), Амир Абдиразиев, 19 (3:0), Наврўз Алимов, 51 (4:0), Амир Абдиразиев, 63 (5:0), Наврўз Алимов, 72 (6:0), Музаффар Тоғаев, 75 автогол (7:0)

Ноаниқ пенальти: Наврўз Алимов, 10 (“Арал Самали”)

Огоҳлантиришлар: Йўқ – Рустам Тоштурдиев, 10

 


ЧИҒАТОЙ – БУНЁДКОР-ФАРМ 1:3. 32 томошабин.

Ҳакамлар: Рустам Лутфуллин, Ислом Азимов, Шерзод Аъзамов

Назоратчи: Игорь Худайдатов

Комиссар: Шоислом Холматов

Голлар: Мироншох Сатторов, 5 (0:1), Жамшит Раҳматуллаев, 16 (1:1), Саидмахмудхон Ғуломов, 39 (1:2), Ҳасан Йўлдошев, 63 (1:3)

Огоҳлантиришлар: Абдураҳмон Саидов, 67 - Йўқ


Шарқ минтақаси

 

ПАХТАКОР-79 – ЛОКОМОТИВ-БФК 3:1. 120 томошабин.

Ҳакамлар: Акмал Раҳимов, Абдуҳамид Абдураимов, Ҳусан Худойбердиев

Назоратчи: Раҳматилло Каратаев

Комиссар: Абдувоҳид Каримов

Голлар: Рамзиддин Тўхтаназаров, 23 (0:1), Орифжон Юсупов, 28 пенальти (1:1), Хаётбек Сотволдиев, 43 (2:1), Шоҳзамон Хайруллаев, 47 автогол (3:1)

Огоҳлантиришлар: Бобирхон Мамажонов, 15, Жасурбек Турғунов, 56 – Зоҳиджон Раҳимов, 22, Георгий Аҳмедов, 70


ПАХТАКОР-ФАРМ – ЯШНОБОД 4:0. 17 томошабин.

Ҳакамлар: Фарруҳ Янсупов, Ҳасан Набиев, Ойбек Калахўжаев

Назоратчи: Вилоят Нажафалиев

Комиссар: Зохиржон Акрамхонов

Голлар: Пўлатхўжа Холдорхонов, 4 (1:0), Анвар Ҳусанов, 64 (2:0), Хазратжон Турсунқулов, 80 (3:0), Муҳаммадқодир Парпиев, 86 (4:0)

Огоҳлантиришлар: Ислом Исмоилов, 28, Зийнатилло Икромжонов, 43

Четлатиш: Ислом Исмоилов, 40 (иккинчи огоҳлантириш)


АНДИЖОН II – НАВБАҲОР-ФАРМ 2:3. 82 томошабин.

Ҳакамлар: Олим Тўйчибоев, Фарруҳ Юлдашев, Отабек Қосимов

Назоратчи: Равиль Шаяхмитов

Комиссар: Акмал Қорабоев.

Голлар: Иззат Абдулҳақов, 5 (1:0), Артур Маматказин, 16 автогол (1:1), Саидбек Мирсултонов, 55 пенальти (2:1), Шоҳжахон Аббосов, 74 (2:2), Илхом Алибоев, 76 (2:3)

Огоҳлантиришлар: Пўлат Шарипов, 71, Артур Маматказин, 72, Хабибилло Қобулов, 85 – Азизбек Зокиров, 63, Абдулазиз Нишонбоев, 71, Иброхимжон Қодиралиев, 79

Мавзуга оид бошқа хабарлар